Сайт для бухгалтерів №1 в Україні

Отримуйте
новини поштою!


08.12.16
5104 32 Друкувати

Мінфіну та Держказначейству після хакерських атак виділили 80 мільйонів для оновлення обладнання

Міністерство фінансів сьогодні повідомило про зупинення хакерської атаки на свої ресурси і проведення оперативного відновлення систем для уникнення можливих затримок з платежами, повідомляє УНІАН.

Кабінет міністрів України виділив Міністерству фінансів і Державній казначейській службі 80 млн грн з резервного фонду на відновлення мережевого обладнання після хакерських атак на інтернет-ресурси відомств 6 і 7 грудня.

Відповідне розпорядження було ухвалене на засіданні уряду в середу.

«З резервного фонду виділити 80 млн грн. 40 млн грн Міністерству фінансів для закупівлі системи збереження сітьового обладнання, системи резервного збереження даних. Державній казначейській службі ще 40 млн грн на оновлення серверного обладнання територіальних органів, а також закупівлю обладнання для системи віддаленого резервування», - сказав міністр економічного розвитку і торгівлі Степан Кубів, представляючи розпорядження.

Бухгалтер 911 наголошує: зміст авторських матеріалів може не співпадати з політикою та точкою зору редакції. Серед авторів матеріалів, що публікуються, є не лише представники редакційної команди.

Викладена інформація в конкретній публікації відображає позицію автора. Редакція не втручається в авторські матеріали, не редагує тексти, тож не несе відповідальності за їх зміст.

Коментарі
  • Буххх..
08.12.16 08:14

Молодцы!!!! 5 баллов...проблему сотворили, ее доблестно решили, деньги распилили ))))уметь надо !

Відповісти
  • Лидия
08.12.16 09:58

Буххх.., А может они давно уже их распилили, а теперь придумали способ списать.....

Відповісти
  • Машуня
08.12.16 11:00

Мне час назад инспектор звонил, просил подкинуть денег на НДС-счет.... наверное все-таки заранее распилили ))) а теперь не хватает )))

Відповісти
  • Елена
08.12.16 08:43

а когда же регать НН , пипец!!!

Відповісти
  • Вася
08.12.16 09:00

Я так и думал, господа...https://www.youtube.com/watch?v=vpusErEuGhY

Відповісти
  • ***
08.12.16 09:08

Вот как перед новогодними праздниками "колядовать" надо. Нет слов. Потом на эти 80 млн. заблокирут наши налоговые накладные по надуманным причинам. Ну про распил писали выше....

Відповісти
  • Джур
08.12.16 09:09

ыыыыыы))))) я ж говорила))))))))))))))))))))))))))))))))) Учитесь работать, господа и деньги зарабатывать))))))))))))) А вы (и мы, конечно же) корячимся, чото тут производим, чото продаём, людям зарплату платим, выкручиваемся, пытаемся разобраться в испражнениях (по-другому назвать не могу, простите) законотворцев, как-то их применить к работе и тд...А тут ррррррааазззз тебе, "атака" (а была ли она вааще), и 80 лимонов, как с куста! Учитесь, друзья мои!))))))))))

Відповісти
  • ***
08.12.16 11:10

Джур, мы вот и пытаемся заработать, а эта "атака" чистой воды грабеж, а не зарабатывание.

Відповісти
  • 123
08.12.16 09:10

Чомусь, навіть, зовсім нe дивно як вирішили ситуацію...

Відповісти
  • Вики
08.12.16 09:44

А что с деньгами на спецсчете? Уже высвечиваютя, кто знает?

Відповісти
  • Наталья
08.12.16 09:53

Вики, НДС вроде бы светится, а зарплатные налоги за 06.12 - пока нет

Відповісти
  • UA-Kyiv-Acc
08.12.16 09:52

Україна моє талант...

Відповісти
  • да ну
08.12.16 09:52

ну да кто бы мог подумать. идешь на работу и думаешь что уже ничем не могут тебя удивить и тут такое. каждый год ждешь "подарочка "под новый год

Відповісти
  • 123
08.12.16 09:55

Шeдeврально!!!

Відповісти
  • Вики
08.12.16 10:00

Наталья, спасибо

Відповісти
  • Вита
08.12.16 10:03

С 06.12 налоги под з/п не дошли.

Відповісти
  • Игоревна
08.12.16 10:07

ШЕДЕВРАЛЬНО! На пособия деткам,пенсии пенсионерам так у нас ДЫРА в бюджете. А на ФИГНЮ есть 80 мильйонів! Нужно так уметь,чтобы сначала украсть,а потом попросить ещё денег. Эти в воровстве переплюнули даже циган. :(

Відповісти
  • AlyonkA
08.12.16 10:12

Подскажите, пожалуйста, доходят ли платежи на таможню?

Відповісти
  • Наталья
08.12.16 10:34

кинула на пробу НДС на электронный счет-прошло 2 часа-денег нет

Відповісти
  • Светлана, Запорожье
08.12.16 10:47

НДС перечисляла на спецсчет 06.12, деньги появились. А вот налоги 06.12 и 07.12 перечисляла - пока нет

Відповісти
  • Ирина
08.12.16 10:53

Я кидала ЕСВ вчера в 17:30, они уже есть в Ел.каб.

Відповісти
  • І я скажу....
08.12.16 11:26

Як завжди кінець року і хакерські атаки.... Мало того, що проведуть ручним регулюванням свої податкові, так ще й за це ми їм заплатим 80 млн..... НЕМАЄ СЛІВ, а ще збираються блокувать податкові..... тоді взагалі все ляже.... Житимемо в податковій, попробуй доведи , що угода не несе в собі ніяких ризиків..... живемо в якомусь дурдомі.... ЯК НОРМАЛЬНІ ЛЮДИ ВЗАГАЛІ ДО ЦЬОГО ДОДУМАЛИСЬ, виключно ШИЗОФРЕНІКИ....вибачайте....

Відповісти
  • sk
08.12.16 15:56

насчет дурдома согласна, потеряли то место, где потерялась совесть...

Відповісти
  • Мирра
08.12.16 11:27

Во ребята заработали! Молодцы!!!

Відповісти
  • Марина
08.12.16 11:47

Вчера, т.е. 07.12.16 в 12.30 бросили деньги на электронный в 17.45 уже увидели.

Відповісти
  • Светлана
08.12.16 13:09

Ужас! Сами сотворили себе новую возможность честно стырить 80 млн. Полный беспредел, как хочу, так и ворую.

Відповісти
  • natabel
08.12.16 15:11

так ведь и регистрация налоговых теперь до 18:00, как я понимаю?

Відповісти
  • Наталья
08.12.16 16:14

natabel, Вроде бы Южанина говорила, что этот пункт в проект изменений не внесли. А там посмотрим...

Відповісти
  • natabel
08.12.16 15:12

а суббота-воскресенье выходной?

Відповісти
  • Ксюша
12.12.16 14:23

natabel, А в рабочие дни хакерские атаки.

Відповісти
  • ЯЯЯ
08.12.16 16:59

Самый лучший вариант - передать базы Googlу))) Там сохранней будут, да и чистить задним числом не смогут.

Відповісти
  • натали
08.12.16 19:59

А был ли мальчик???

Відповісти