Сайт для бухгалтерів №1 в Україні

Отримуйте
новини поштою!


12.01.17
5057 20 Друкувати

Рада випадково ліквідувала податкову міліцію - нардеп

Через технічну помилку з 1 січня 2017 року податкова міліція виявилася поза законом, передає «Корреспондент».

У Податковому кодексі, що набув чинності 1 січня 2017 року, місця для податкової міліції не знайшлося, заявила нардеп Тетяна Острикова у Facebook.
 
"Вітаю з тим, що податкова міліція з 1 січня 2017 року перебуває поза законом", - написала Острикова.
 
Нардеп пояснила, що розділ ХVІІІ-2 "Податкова міліція" був виключений з Податкового кодексу, і норма діє з 1 січня.
 
"Планувалося, що норма про ліквідацію податкової міліції набуде чинності разом з новим законом про створення фінансової поліції, можливість прийняття якого нинішнім складом Ради близька до нуля. Тобто, ніколи. Так і голосувалося на цю умову. Однак в законопроекті змінили номер пункту про податкову поліцію, а в перехідних положеннях, які стосуються набуття чинності відповідних норм, номер змінити забули. І виходить, що пункт 134 про виключення з Податкового кодексу розділу ХVІІІ - 2 "Податкова міліція" набув чинності", - написала Острикова.
 
Нардеп стверджує, що, таким чином, після 1 січня для діяльності податкової міліції немає правових підстав. Однак і сам орган в установленому порядку відповідно до закону не ліквідовано, його наступник не визначений, кримінальні справи та документи нікому не передані.
 
"Де-юре, правовий статус податкової міліції зараз - "поза законом". Де-факто, вона не ліквідована, співробітники не звільнені, провадження не передані, діяльність триває", - пояснила нардеп.
 
Острикова запропонувала кілька виходів із ситуації. Зокрема, отримати роз'яснення про те, що це технічна помилка і пункт 134 закону повинен набути чинності з відповідним законом про створення фінансової поліції; або внести зміни до Податкового кодексу, пройшовши через процедуру розгляду законопроекту, передбачену Законом України "Про Регламент". Третій варіант: схвалити закон про фінансову поліцію.

Бухгалтер 911 наголошує: зміст авторських матеріалів може не співпадати з політикою та точкою зору редакції. Серед авторів матеріалів, що публікуються, є не лише представники редакційної команди.

Викладена інформація в конкретній публікації відображає позицію автора. Редакція не втручається в авторські матеріали, не редагує тексти, тож не несе відповідальності за їх зміст.

Коментарі
  • Шурик
12.01.17 05:09

Заявление депутатки-рыгааналки на морда-книжке уже выше закона ? Нет уж паны ликвидация так ликвидация, есть и за что - геноцид, их с беркутом всех пересадить надо было, они же титушками были против майдана. Похоже этот бюджет как и все папередние одни огромные ошибки, в результате полная разруха и нищета, ключники бзютжеты рисуют для своего кармана и стают милиардерами.

Відповісти
  • о как!
12.01.17 13:22

Шурик, "в результате полная разруха и нищета" - за что боролись, то и напрыгали! разруха в головах - майданить надо не за деньги, а за дело...

Відповісти
  • бух-бух
12.01.17 07:42

Ну хоть одна новость улыбнула !

Відповісти
  • Ксенія
12.01.17 08:01

Клас, а мені сьогодні до них на прийом, і що мені робити? Сказати що є стаття від депутата що ви вне закона пішли н....Й?

Відповісти
  • Радуга
12.01.17 08:01

Тоже улыбнулась. Давно не верю в случайности...

Відповісти
  • Ольга
12.01.17 08:10

У них -технічна помилка,а якщо у нас-то штрафи.Як підписували Закон,так само як приймали.?Виплатити зарплату податковій поліції за рахунок винних осіб.А хто винен ,народ підкаже.

Відповісти
  • Я
12.01.17 08:12

це вийшло не випадково,а закономірно.

Відповісти
  • Виталий
12.01.17 08:33

Да не случайно это, так у нас все законы пишут.

Відповісти
  • Лидия
12.01.17 08:56

Виталий, за одну ночь приняли, а потом весь год будут поправки да изменения вносить за свои ошибки,делая видимость работы. А мы за ошибки - сразу штрафы, да еще какие...

Відповісти
  • яна
12.01.17 09:00

"Солдат спит - служба идет". И зарплата выплачивается.

Відповісти
  • 111
12.01.17 09:07

Не вводите людей в заблуждение. Никакой техошибки не было. Это они дурачками сейчас прикидываются, но на самом деле европейские партнёры которые давали деньги на модернизацию ДФС (а это огромные деньги) ещё с 2005 года говорят что налоговика с пистолетом не должно быть. Я думаю что сказали им или возвращайте бабки или "техническая ошибка"!!!!

Відповісти
  • Учетное Дело
12.01.17 09:17

Эти ... ребята хорошее могут сделать только случайно )

Відповісти
  • Виталий
12.01.17 09:49

Учетное Дело, но к сожалению таких случайностей мало

Відповісти
  • Чак
12.01.17 09:52

Говорил знакомый следак он работал в ОБХСС при союзе, ну пойдеш в магазин в конце рабочего дня со двора, Маша стол накроет по 100 грамм по пирожку и по кусочку колбаски и по домам. Ну так как сейчас, у самого нервы не выдерживают!

Відповісти
  • ZANZIBAR
12.01.17 10:34

Еще 2 месяца назад прокотилась эта новость по налоговой, Да этого органа не будет , но создатут другой, честно говоря названия не помню, куда как сказали автоматом возьмут всех налоговых полицейских, короче как говорят :"Те же я...ца, только в профиль". так что будем платить налоги и на зарплаты этих шакалов...

Відповісти
  • Кирпулька
12.01.17 10:56

А зарплату с каких шишей им будут платить? Денежки в гос. бюджет для содержания службы которой де юре нет заложены?

Відповісти
  • Абзац
12.01.17 11:24

зараз заднім числом внесуть зміни, відкличуть, анулюють... шось придумають. їм можна помилятися. нічого страшного. то нам не можна помилятися....

Відповісти
  • бурундук
12.01.17 13:01

Последние три года-у них все "случайно". Куда не ткнись-везде опыты над кроликами, то бишь нами...

Відповісти
  • Oleg7
12.01.17 15:56

Зверніть увагу на слова цього нардепа: "отримати роз'яснення про те, що це технічна помилка і пункт 134 закону повинен набути чинності з відповідним законом про створення фінансової поліції"!!! З якого це часу роз’ясненням можна змінити прямі норми закону???

Відповісти
  • Янукович прав
12.01.17 23:32

Мочить хорьков ! Мне нужен НК.)))

Відповісти