Сайт для бухгалтерів №1 в Україні

Отримуйте
новини поштою!


14.01.17
2230 14 Друкувати

Глава Уряду: Ми доведемо рішення щодо підвищення зарплат до реалізації у всіх куточках нашої країни

За дорученням Прем'єр-міністра України Володимира Гройсмана в Уряді створена робоча група на чолі з профільним Віце-прем'єр-міністром Павлом Розенком, що відслідковуватиме реалізацію рішення щодо підвищення мінімальної заробітної плати удвічі. Такі ж спеціальні робочі групи будуть створені в областях та містах країни.

"Я дав доручення профільному Віце-прем'єр-міністру Павлу Розенку, він уже предметно цим питанням займається, створені групи, які будуть чітко моніторити ситуацію, як людям нараховується заробітна плата, як вона сплачується. Найближчим часом ми зробимо комунікаційні можливості, щоб люди нам повідомляли конкретно, де, на якому підприємстві не виплачується заробітна плата, або занижується, або приховується, і ми будемо дуже чітко реагувати, тому що в областях і містах будуть створені спеціальні робочі групи, які за перший період часу будуть відслідковувати і допомагати відновлювати справедливість на місцях", - повідомив Прем'єр-міністр, відкриваючи засідання Уряду у середу.

Глава Уряду поставив завдання щотижнево інформувати його про конкретні цифри реалізації рішення про підвищення мінімальної заробітної плати. У свою чергу він буде повідомляти країну про те, "що відбувається з виплатою заробітної плати".

"Ми будемо публічно наводити дані, які будуть засвідчувати, як відбувається зміна системи оплати праці по відношенню до українських громадян. Це для нас є теж дуже важливим пріоритетом, - наголосив Володимир Гройсман. - Ми доведемо це рішення до повноцінної реалізації у всіх куточках нашої країни".

Уряд у цьому питанні співпрацює у тому числі з профспілками та федерацією роботодавців, зауважив він.

"Я хочу запевнити, що я доб'юся того, що кожен працедавець буде належним чином оцінювати роботу найманого працівника. Нічого, якщо власник бізнесу трохи менше заробить грошей, трошки менше, а його працівники будуть отримувати значно більше. Це має бути логіка наших дій", - підкреслив Прем'єр-міністр.

Глава Уряду піддав критиці тих, хто виступає проти підвищення мінімальної заробітної плати.

"У мене питання: совість є у цих людей? Як можна критикувати те, що дає можливість людям врешті-решт розпочати отримувати заробітну плату, яка буде наближатися до необхідних розмірів, - переконаний Володимир Гройсман. - Наголошую, що це рішення було правильним і в інтересах українських громадян".

Він підкреслив, що рішення про підвищення мінімальної заробітної плати було підтримано Парламентом.

За матеріалами КМУ

Бухгалтер 911 наголошує: зміст авторських матеріалів може не співпадати з політикою та точкою зору редакції. Серед авторів матеріалів, що публікуються, є не лише представники редакційної команди.

Викладена інформація в конкретній публікації відображає позицію автора. Редакція не втручається в авторські матеріали, не редагує тексти, тож не несе відповідальності за їх зміст.

Коментарі
  • бух-бух
14.01.17 07:59

Отследите лучше свои матрасы, набитые валютой ... "по всем уголкам" !

Відповісти
  • +++
14.01.17 08:38

Чистой воды популизм! Сколько людей попадёт под сокращение и увольнение -это просчитывали? А где ваша совесть панэ Гройсман?

Відповісти
  • клякса
14.01.17 09:01

Тарас Загородній, політичний експерт Судячи з нахабних коментарів наших чинуш, вони дещо не зрозуміли, в якій реальності вже живуть. Після е-декларацій, що продемонстрували наявність у них тонн готівки в доларах, розкривати свій рот на будь-кого або з приводу сплати податків на людей, які ледве зводять кінці з кінцями навіть в малому бізнесі, можна тільки після власного прикладу. Наприклад, Гройсман під камери переводить свої 1,8 млн. доларів в гривню і кладе в банк на 3 роки без права відкликання депозиту. Розенко взагалі 30% своїх грошей віддає до Пенсійного фонду, за який він так переживає. Хлопець взагалі все життя на держслужбі. Гроші звідки? Далі за списком весь Кабмін. Поки наші чинуші своїм прикладом не покажуть, що самі вірять в те, що кажуть, годі й рот розкривати. Поки я бачу, що чинуші хочуть зробити практикою оббирання до нитки народу, а самі не платять податки. Народна дуля пам’ятаєте як виглядає? Джерело: Тарас Загородний

Відповісти
  • Любаша
14.01.17 09:19

При мінімальній заробітній платі 1600 грн. звичайний працівник мав право на податкову соціальну пільгу та із його заробітної плати утримувався податок надоходи в розмірі 163,98 грн. При мінімальній зарплаті 3200 грн. такий працівник втрачає право на податкову соціальну пільгу та з його зарплати буде утримано податку на доходи 576 грн. А " на руки" працівник отримає 2576 грн. Кому вигідне таке підвищення? Як на мене, то дбають не про людей, а як наповнити бюджет країни. При вставленому режимі неповного робочого часу, наприклад 0,5 ставки, працівник отримає ту ж само заробітну плату, що і в грудні 2016 року, проте ЄСВ в 2017 році сплатиться до бюджету виходячи з окладу 3200*22/100=704 грн. Виграє тільки держава, а не звичайний працівник.

Відповісти
  • данет
14.01.17 10:56

азаров отдыхает

Відповісти
  • Алёна
14.01.17 11:52

Любаша, Полностью с Вами согласна! Соцльготу по НДФЛ тупо украли у людей.

Відповісти
  • ЕВ
14.01.17 13:31

3200 у многих будет на " бумаге" и в отчетах. А на руки люди будут получать столько, сколько получали раньше. Бюджетники не в счет.

Відповісти
  • Яна
14.01.17 13:52

Вы нас можете только на кладбище довести, сволочи. Благодаря этим 3200 все начинает стремительно расти - аренда, цены,транспорт. И формулировка простая и четкая : " в связи с повышением мзп и выросшим есв". А проект постановления , как они будут контролировать выполнения этого повышения Мзп мне вообще напоминает 37 год. У нас в Харькове с нашим мэром вообще начнётся полный беспредел.

Відповісти
  • ЕВ
14.01.17 14:02

"Взяли цены подняли. Это и дурак может поднять. Для этого никакого правительства не надо!" Лукашенко А.Г.

Відповісти
  • 11
14.01.17 14:04

Яна я с вами согласна начнутся репрессии я уверена.Меня больше всего возмущают суммы штрафов если нет денег заплатить такой есв ндфл то откуда взять деньги на такой штраф то что уже растрел срок 20 лет без права переписки как при Сталине.

Відповісти
  • Аня
14.01.17 17:30

Я где-то прочитала ,что если перевели работника на неполную рабочую неделю, посчитали ему оклад пропорционально отработанному времени из расчета 3200, и заплатили ЕСВ из расчета 3200, то все равно этот месяц этому работнику не идет в пенсионный стаж,так как он не получил мин.з.п.Это так?

Відповісти
  • Ната
14.01.17 17:59

Аня, почти так. То, что вы заплатили ЕСВ с минималки, работнику не поможет. Ему стаж пойдет исходя из начисленной ему зарплаты. Например, если начислите ему 1600 грн., стаж засчитают 0,5 месяца.

Відповісти
  • Елена
14.01.17 19:49

Нашей власти чужды законы экономики, они ее не учили и не знают, что от карательных мероприятий уровень доходов простых людей не вырастет, а прелести чуда года "зарплата 3200" уже каждый ощутил своим кошельком ( цены уже выросли, так мы еще и не получали повышенную ЗП, доллар уже почти 30, предприниматели закрываются и неважно "спящие" они или работающие, можно привести десятки примеров, когда предприниматель квартал не работает, а потом возвращается на упрощенку и работает и платит налоги ...) А проектами нормативных документов о трудовых проверках они хотят наверное переплюнут даже сталинские времена. Вот, Гройсман и показал управление страной, пора в отставку этой власти, иначе все закончится как 100 лет назад.

Відповісти