Сайт для бухгалтерів №1 в Україні

Отримуйте
новини поштою!


13.01.17
2679 13 Друкувати

Казначейство 13 січня 2017 року забезпечує роботу додаткових рахунків сільгосптоваровиробників у СЕА ПДВ

Казначейство України 13 січня 2017 року забезпечує роботу рахунків в системі електронного адміністрування податку на додану вартість, що додатково відкриті відповідно до пункту 200¹.2 статті 200¹ Податкового кодексу України платникам податку на додану вартість – сільськогосподарським підприємствам, які до 1 січня 2017 року застосовували спеціальний режим оподаткування відповідно до статті 209 Податкового кодексу України.

За повідомленням "Української аграрної конфедерації" відповідні рахунки доступні 13 січня 2017 лише до 17.00

Рубрика:

Бухгалтер 911 наголошує: зміст авторських матеріалів може не співпадати з політикою та точкою зору редакції. Серед авторів матеріалів, що публікуються, є не лише представники редакційної команди.

Викладена інформація в конкретній публікації відображає позицію автора. Редакція не втручається в авторські матеріали, не редагує тексти, тож не несе відповідальності за їх зміст.

Коментарі
  • Наталья
13.01.17 15:46

и на сколько же дней разблокировали?

Відповісти
  • Ирина
13.01.17 16:01

Наталья, на 1 день 13 января. Там же написано до 17:00.

Відповісти
  • К
13.01.17 16:01

ни на сколько, сегодня до 17

Відповісти
  • Юля
13.01.17 16:01

и кому оно сегодня надо?

Відповісти
  • Наталья
13.01.17 17:08

Юля, вы правы!!! Действительно, если декларацию подавать до 20 числа. А налоги платить до 30 января. Кому оно надо на пару часов? БАРДАК!!!

Відповісти
  • Иггг
13.01.17 16:05

почему только сегодня, если в законе сказано до 31.01.17? или закон только для смертных?

Відповісти
  • Лика
13.01.17 16:47

в стране беззаконие

Відповісти
  • бухг
13.01.17 17:59

у кого-то сегодня деньги зачислились??? с 9-ти утра ничего не зачисляется...

Відповісти
  • Эд
13.01.17 18:17

Деньги ушли, на сумму регистрации никакого влияния не оказали. Экстренно отправили в 16-45 на счет по общей декларации - в 17-40 уже могли регистрировать. Ужас, Бред.

Відповісти
  • ***
14.01.17 09:50

обеспечило работу??? это просто издевательство над людьми, вчера ждали до полуночи, чтоб увеличился лимит для регистрации нн и в итоге все без изменения((

Відповісти
  • 777
14.01.17 11:42

И как теперь быть? Штрафы наши??? Просто ужас и бардак

Відповісти
  • 777
14.01.17 14:14

в 13-20 СЧЕТ ПОПОЛНИЛСЯ

Відповісти
  • ***
14.01.17 17:49

регистрируйте нн, завтра неизвестно что будет, могут заблокировать регистрацию нн и рк.

Відповісти