Сайт для бухгалтерів №1 в Україні

Отримуйте
новини поштою!


18.01.17
4474 14 Друкувати

Розмови про підвищення пенсійного віку спрямовані на залякування людей, - Гройсман

Прем'єр пообіцяв чесно вести діалог з суспільством

Розмови про підвищення пенсійного віку спрямовані на залякування людей. Про це сьогодні в ході візиту до Чернігова заявив прем'єр-міністр України Володимир Гройсман, передає кореспондент РБК-Україна.

"Я чую деякі прогнози (про підвищення пенсійного віку, - ред.). Це розмови ні про що. Намагалися розгойдати країну через тарифи - не вийшло. Шукають щось ще, в тому числі пенсійний вік, щоб залякати людей. Але я хочу запевнити, що ми не зробимо нічого поганого щодо громадян. Кожен наш крок буде пропущений через серце з розумінням того, як живе громадянин. ми будемо чесно вести діалог з суспільством", - сказав Гройсман.

Нагадаємо, уряд України не має ніяких зобов'язань ні перед Міжнародним валютним фондом ні перед іншими партнерами щодо підвищення віку, при якому громадяни можуть виходити на пенсію.
 

Рубрика:

Бухгалтер 911 наголошує: зміст авторських матеріалів може не співпадати з політикою та точкою зору редакції. Серед авторів матеріалів, що публікуються, є не лише представники редакційної команди.

Викладена інформація в конкретній публікації відображає позицію автора. Редакція не втручається в авторські матеріали, не редагує тексти, тож не несе відповідальності за їх зміст.

Коментарі
  • Бух
18.01.17 06:21

Про повышение тарифов на коммуналку он то же самое говорил

Відповісти
  • ***
18.01.17 16:03

По ТВ крупно показали скан требований МВФ, перевели на доступный язык. А этот бла- бла "не верьте балачкам".

Відповісти
  • Типа независимые...
18.01.17 16:09

Да они за транш как наркоманы и мать родную продадут.Абы новую дозу для распила получить.

Відповісти
  • ^^^
18.01.17 12:21

Бух, тот еще сказочник.

Відповісти
  • ***
18.01.17 16:06

Вчера обнародовали мировую статистику, что 8-ми хапугам принадлежит половина богатств мира.А подобной статистики по Украине не видела, не слышала. Не підрахували?

Відповісти
  • ***
18.01.17 09:10

Дыма без огня не бывает. Ну вчера по ТВ в новостях говорилось, чтобы получить очередной транш от МВФ, необх. повысить пенсионный возраст, ликвилировать упрощенную систему налогооблож. и самое интересное, снять мораторий на продажу сельскохоз. земель. Что потом будет петь Гройсман?

Відповісти
  • Денис
18.01.17 09:35

Ну Гройсману мешки носить нельзя, а говорить можно.

Відповісти
  • Баба Люся
18.01.17 10:15

Так він обіцяв замість спецрежиму ПДВ для сільгоспвиробників, що мають до 500га землі дотацію з бюджету і що зробили?! почитайте перелік кому піде та дотація! Так і з пенсійним віком, воно ж не вироблене і нерви як канати таким можна працювати до смерті і не йти на пенсію!

Відповісти
  • наталья
18.01.17 11:10

Сколько уже можно лгать простому народу)))) Обманывали за коммунальные тарифы, теперь повышение пенсионного возраста, что дальше..... Очень жаль тех ребят, которые положили свои жизни, чтобы вы т~~ри пришли к власти...

Відповісти
  • И я скажу!
18.01.17 12:00

Не дай бог никому жить в период перемен!......

Відповісти
  • Виктория
18.01.17 13:59

Уважаемые администраторы Бухгалтер 911, не печатайте статьи подобного типа от вранья уже и уши вянут и глаза пухнут.

Відповісти
  • Елена
18.01.17 14:57

Полностью согласна с Викторией , уважаемые редакторы слова господина Гройсмана это ПУСТОЙ ЗВУК не тратьте свое время выкладывание на статей такого характера , эту свистопляску страна каждый день видит слышит по телевизору в новостях.

Відповісти
  • Тося7
18.01.17 15:39

И я скажу. Что-то затянулся этот период перемен.

Відповісти
  • бурундук
18.01.17 17:30

Тося7, низко скакали рЭволюционеры, вот и затянулся период.

Відповісти