Сайт для бухгалтерів №1 в Україні

Отримуйте
новини поштою!


20.01.17
9053 28 Друкувати

Оксана Продан наполягає на зниженні штрафів для підприємців

Голова Всеукраїнського об’єднання малого та середнього бізнесу «Фортеця» Оксана Продан наполягає на зниженні штрафів для підприємців.

«Штрафи для підприємців в 30-100 мінімальних зарплат – це політика терору щодо підприємців. Вона нагадує кінець 20-х років минулого століття, коли комуністи згорнули НЕП (нову економічну політику) і заборонили приватні виробництво, послуги та торгівлю», – зазначила народний депутат, голова Всеукраїнського об’єднання малого та середнього бізнесу «Фортеця» Оксана Продан.

Якщо до підприємця прийшли з перевіркою коли він був відсутній, йому можуть оштрафувати на 320 тис. грн. Фактично підприємця ставлять перед вибором: продай квартиру чи авто, щоб заплатити штраф, або домовляйся з чиновниками.

Такі дії влади знищують середній клас, унеможливлюють приватну ініціативу, зупиняють розвиток країни. Замість того, щоб дати можливість всім ініціативним людям займатися власною справою, створювати робочі місця та платити податки, їх заганяють в глухий кут і кажуть: ми не дамо вам працювати.

«Вільний підприємець за новими законодавчими нормами очевидно становить найбільшу небезпеку для держави. За те, що він недоплатив сімсот гривень, його хочуть карати штрафом в 320 тисяч гривень. Натомість за незаконну нафтову чи газову свердловину можна відкупитися штрафом в 510 грн. Про який розвиток економіки та держави може йти мова?», – підкреслила Оксана Продан.

Голова об’єднання «Фортеця» переконана, що розмір штрафів повинен бути адекватним порушенням і не може знищувати бажання працювати.

Нагадаємо, напередодні Нового року Всеукраїнське об’єднання малого та середнього бізнесу «Фортеця» закликало Уряд та Парламент не посилювати тиск на малих підприємців, оскільки це призведе до негативних наслідків в економіці.

Одночасно Оксана Продан запропонувала понад 100 поправок в проекти законів «під бюджет» з метою збереження та розвитку підприємництва та малого бізнесу в Україні.

Однак заклики та застереження тисяч людей були проігноровані, внаслідок чого протягом 4-5 тижнів було закрито понад 150 тис. підприємців, і процес закриття бізнесу триває.

Якщо  висновків не буде зроблено, ситуація погіршуватиметься і країну очікує нова хвиля безробіття та збільшення отримувачів субсидій.

За цих умов члени «Фортеці», підприємці всієї країни, робитимуть все для захисту свого права на працю в Україні  і право на достойне життя в рідній країні.

Інформація по темі:

О новых "трудовых проверках"

На скільки оштрафують за недопуск інспекторів праці на підприємство з 2017 року

За матеріалами Оксана Продан офіційний сайт

Бухгалтер 911 наголошує: зміст авторських матеріалів може не співпадати з політикою та точкою зору редакції. Серед авторів матеріалів, що публікуються, є не лише представники редакційної команди.

Викладена інформація в конкретній публікації відображає позицію автора. Редакція не втручається в авторські матеріали, не редагує тексти, тож не несе відповідальності за їх зміст.

Коментарі
  • Вот так
20.01.17 05:27

Она сначала голосует за антипредпринимательские законы, а потом говорит, что это политика террора!

Відповісти
  • Шурик
20.01.17 05:45

Савченко - наш президент !

Відповісти
  • Dens
20.01.17 11:47

Шурик, 100%

Відповісти
  • данет
20.01.17 10:18

Шурик, скажем по другому-порошенко гройсман парубий должны уйти в отставку как не справляющиеся со своими обязанностями.

Відповісти
  • Оля
20.01.17 18:22

данет, что значит уйти. Предлагаю обменять 3-х на всех пленных

Відповісти
  • ЯЯ
20.01.17 14:07

У Парубия хоть есть справка

Відповісти
  • Влада
20.01.17 09:28

Шурик, не ёрничайте!

Відповісти
  • R
20.01.17 09:01

Шурик, Вы уже одних таких "специалистов" выбрали, неужели еще надо на те же грабли наступить.

Відповісти
  • Шурик
20.01.17 16:58

R, Она обещала прекратить вечное-семейное депутатство, они своими закончиками уже до маразма дошли, разгонять баранов не только надо а жизненно необходимо. Никто кроме неё такого даже не обещал. Любой закон в приамбуле преподносят как благо, хотя всякий понимает что ничего кроме вреда не будет.

Відповісти
  • Кузя
21.01.17 16:51

Шурик, тю. Она обещала. Да все они обещали. Вы что, совсем уже? Нам только Савченко для полного абзаца и не хватает. Летчик-модельер нами еще не руководил:)

Відповісти
  • Лето
20.01.17 17:55

Шурик, а что изменится от смены лиц у корыта?

Відповісти
  • клякса
20.01.17 06:10

з перевіркою на бурштинові копальні ... слабо ? !!!

Відповісти
  • Марина
20.01.17 10:22

Исходя из данных статистики , основные поступления в бюджет от малого бизнеса . А с новыми удавками на шее работать все сложнее . Многие закрылись и будут закрываться. Обидно что кто то кто пытается честно работать нищает а кто нечестно обогащается

Відповісти
  • ЯЯЯ
20.01.17 14:09

Цифры говорят, что ФОП 2-3 группа не чистые услуги с сотрудниками убыточные.

Відповісти
  • Сонцe
20.01.17 10:36

Як тільки читаю прізвищe Продан - розумію звову бла-бла-бла, я така за підприємців. А в рeзультаті нічого. Якщо помиляюсь чи можe пропустила, що виконала з обіцяного пані Продан, то поправтe мeнe

Відповісти
  • бух+
20.01.17 10:55

Продан АУ! где ты была когда принимали и согласовывали такие штрафы

Відповісти
  • бурундук
20.01.17 17:11

бух+, а когда принимали-она была "за"......Главное успеть перекраситься....

Відповісти
  • бух+
20.01.17 10:58

Шурику, Какой на фик Савченко президент, не впадайте в крайность

Відповісти
  • бух+
20.01.17 11:01

Подан, организуй движение и не забудь одеть теплую одежду при Азарове получилось, а писать статьи все могут, а если не могут то говорят на форумах

Відповісти
  • Наточка
20.01.17 11:21

Ну зачем писать такие статьи? Кому они нужны? В очередной раз поговорить про бла-бла-бла.... , пропиарить Продан. Это уже не интересно.

Відповісти
  • ДЖАКОНДА
20.01.17 12:53

10000000000000000%-Она только бла-бла...

Відповісти
  • Лара
20.01.17 13:31

Пиар никто не отменял, а вдруг снова выборы, а корыто затягивает и корыто не слабое. Теперь еще зар.платку себе подняли, вроде

Відповісти
  • СержК
20.01.17 13:44

По сути эти штрафы были приняты лишь с двумя целями: повысить существенно планку коррупционной составляющей за их неприменение и 2) при желании - полный, быстрый и непыльный отъем бизнеса и имущества за образовавшиеся "долги"...

Відповісти
  • бух+
20.01.17 13:51

Сержу К, дальный заброс на будущее в твоих мыслях есть что-то разумное ведь на средних предприятиях найдется пара эпизодов с нарушениями

Відповісти
  • Сонцe
20.01.17 15:04

бух+, так як написані наші закони, то додовбуться, що кома нe там стоіть чи шрифт нe той, або код у податковій 4-х чи10-ти значний

Відповісти
  • Киев
20.01.17 16:41

Дура дурой. Где была когда 3200 голосовали? Ах, да, надо было право на контрабас отстаивать. Деньги из воздуха не берутся - сокращайте чиновников и можно понизить штрафы. А столкнуть лбами больших и малых - много ума не надо.

Відповісти
  • миша
20.01.17 22:04

своим все. остальным-закон...

Відповісти
  • Кузя
21.01.17 17:00

штрафы действительно космические и не сопоставимы с тяжестью нарушения. Выйти под залог за убийство человека сейчас дешевле чем попасться на нарушении трудового законодательства, которое часто состоит лишь в отсутствии нужной трудовикам бумажки. И это ужасная тенденция.

Відповісти