Сайт для бухгалтерів №1 в Україні

Отримуйте
новини поштою!


09.02.17
3906 20 Друкувати

Сільськогосподарським товаровиробникам: вчасно подайте податкову декларацію

У Головному управлінні ДФС у Луганській області нагадали. Підпунктом 295.9.1 пункту 295.9 статті 295 ПКУ передбачено, що платники єдиного податку четвертої групи самостійно обчислюють суму податку щороку станом на 1 січня і не пізніше 20 лютого поточного року подають відповідному контролюючому органу за місцезнаходженням платника податку та місцем розташування земельної ділянки податкову декларацію на поточний рік.

Форма податкової декларації платника єдиного податку четвертої групи затверджена наказом Міністерства фінансів України від 19.06.2015 № 578.

Сільськогосподарські товаровиробники, утворені протягом року шляхом злиття, приєднання або перетворення, подають протягом 20 календарних днів місяця, що настає за місяцем його утворення, до контролюючих органів за своїм місцезнаходженням та за місцем розташування земельних ділянок декларацію з податку за період від дати утворення до кінця поточного року для набуття статусу платника податку, а також усіх прав і обов’язків щодо погашення податкових зобов’язань або боргів, які передані йому як правонаступнику (п.п. 298.8.2 п. 298.8 ст. 298 ПКУ).

Склад доходу сільськогосподарського товаровиробника, отриманого від реалізації сільськогосподарської продукції власного виробництва та продуктів її переробки, визначено у п.п. 298.8.3 п. 298.8 ст. 298 ПКУ.

Форма розрахунку частки сільськогосподарського товаровиробництва затверджена наказом Міністерства аграрної політики та продовольства України від 26.12.2011 №772.

Якщо останній день строку подання податкової декларації припадає на вихідний або святковий день, то останнім днем строку вважається операційний (банківський) день, що настає за вихідним або святковим днем.

За матеріалами ГУ ДФС у Луганській області

Бухгалтер 911 наголошує: зміст авторських матеріалів може не співпадати з політикою та точкою зору редакції. Серед авторів матеріалів, що публікуються, є не лише представники редакційної команди.

Викладена інформація в конкретній публікації відображає позицію автора. Редакція не втручається в авторські матеріали, не редагує тексти, тож не несе відповідальності за їх зміст.

Коментарі
  • 123
09.02.17 08:10

Умные!!! А рассказать как правильно это сделать? Уже три разъяснения было и все разные, друг другу противоречащие! Просто слов нет! Вы сдайде, только как вы это сделаете нас не волнует!

Відповісти
  • Виктория @
09.02.17 08:27

123, Потом, сюрприз будет

Відповісти
  • Лера
09.02.17 08:55

Вчера звонила в налоговую, мне сказали, что для деки 4 группы к НДО (нормативной денежной оценке ) земли нужно применять коэффициент 1,124 т.е. цена 1995г. х (1,756 х 3,997 х 1,124 = 7,889) или ту цену, что в прошлогодней деке х 1,124

Відповісти
  • Яна
09.02.17 14:26

Лера, А вы с какой области ? У нас в налоговой вчера спросила, она ни сном ни духом. У нас официальных разъяснений не было хотите применяйте 1,124, а хотите не применяйте! Как вам такой ответ!

Відповісти
  • с/х бух
09.02.17 09:37

не выдумывайтекоэф=1 для с/х земель, т.е. нормативка как в прошлом году остается увеличилась только ставка ЕН

Відповісти
  • бука
09.02.17 10:04

с/х бух, так это не мы выдумываем, а налоговая, мне вчера тоже звонили , чтоб сдали новый звитный с коэффициентом 1,124((((( пока не сдавали

Відповісти
  • Лика
09.02.17 09:59

Лера нам также сказали в налоговой, мы декларацию вчера сдали, думаю если что не так будет сдадим уточненку

Відповісти
  • старий бух
09.02.17 10:25

Грошова оцінка для розрахунку Єдиного 4 гр. не змінилася !!! Якщо ваша податкова некомпетентна, то читайте краще інформацію, яка проходить на Бухгалтері 911 - вони принаймі опираються на постанови, закони і т. д.

Відповісти
  • Татьяна
09.02.17 10:51

Лист Мінфін 19.01.17 № 31-11150-09-10/1342, 112,4%, індексуємо для єдиного 4 групи.

Відповісти
  • 123
09.02.17 10:40

для с/х бух и старий бух-https://buhgalter911.com/news/news-1026193.htmlно, это для "смелых" и готовых судиться а в журналах АгроПро и Все о б/у зазначають, що зменшення споживчих цін для цього податку не передбачено (п.5 підрозділ 8 розділ ХХ КПУ)

Відповісти
  • Часик
09.02.17 14:20

Скажите, а в ваших налоговых при сдаче декларации требуют справку по форме 6-ЗЕМ на 01.01.2017г .? Наша не хочет принимать.... а ее делать 20 дней

Відповісти
  • Економіст
09.02.17 17:50

Часик, 6-ЗЕм відмінена і такої довідки вам не видадуть. Ваш інспектор некомпетентна особа.

Відповісти
  • Лера
09.02.17 14:39

В налоговой такую справку не требуют, требуют справку из сельсовета "Довідка про наявність земель та розподіл їх за власниками земель, землекористувачами, угіддями (за даними форми 6-зем). У меня есть такая справка в ней указана площадь пашни и кому она принадлежит.

Відповісти
  • Лера
09.02.17 14:43

Советую таки применить коєф. - 1,124. А еще нада сдавать одновременно( Загальну деку и еще Звітну плюс додатки до них) даже если месторасположение земли находится на территории одного сельсовета.

Відповісти
  • Лика
09.02.17 15:17

справку с держкомзема по форме 6 ЗЕМ требовали всегда плюс с сельсовета, работаю уже 10 лет с сельскохоз. предприятием. И плюс отчетность по стат управлению и ф.2 баланса и разные справки.

Відповісти
  • Ната.
09.02.17 16:59

Подскажите пожалуйста.Нахождение земли в одном районе. а налогоплательщик находится в другом Налоговую декларацию ЄП 4 группы и дополнения .а так же Расчет части с/х товаропроизводства за 2016 год - звитну сдаю по месту нахождения земли. А вот по месту нахождения плательщика какую нужно сдавать Расчет части с/х товаропроизводства за 2016 год- Звитну нову?

Відповісти
  • Лика
09.02.17 17:06

в налоговую по месту регистрации вы сдаете загальну

Відповісти
  • Лика
09.02.17 17:07

имела ввиду декларацию и также расчет удельного веса

Відповісти
  • Ната.
09.02.17 17:41

по месту нахождения земли - загальну и по месту регистрации налогоплательщика - загальну?они находятся в разных налоговых.

Відповісти