Сайт для бухгалтерів №1 в Україні

Отримуйте
новини поштою!


02.03.17
23733 59 Друкувати

З 1 березня 2017 року всі податкові накладні слід реєструвати за новою формою (оновлено)

Нагадуємо, що наказом Мінфіну № 276 від 23.02.2017 року затверджено у новій редакції форму податкової накладної та податкової декларації з ПДВ.  Також внесено низку змін щодо порядку складання податкової накладної. Цей наказ набув чинності 1 березня 2017 року. 

Керуючись п.3 Порядку заповнення податкової накладної, усі податкові накладні, у тому числі накладні, особливості заповнення яких викладені в пунктах 9-15 та 19 цього Порядку, підлягають реєстрації в Єдиному реєстрі податкових накладних у порядку, встановленому Кабінетом Міністрів України, та за формою, чинною на день такої реєстрації, тобто податкові накладні, складені до 1 березня 2017 року, але зареєстровані після цієї дати, підлягають реєстрації у ЄРПН за оновленою формою. Це саме стосується і розрахунків коригування до податкових накладних. 

Державна фіскальна служба вже підготувала електронний формат нової податкової накладної, тому радимо платникам податків зачекати з реєстрацією податкових накладних до оновлення програмного забезпечення. 

Пропонуємо ознайомитися с позицією Державної фіскальної служби щодо застосування нової форми ПН. 

Рубрика:

Бухгалтер 911 наголошує: зміст авторських матеріалів може не співпадати з політикою та точкою зору редакції. Серед авторів матеріалів, що публікуються, є не лише представники редакційної команди.

Викладена інформація в конкретній публікації відображає позицію автора. Редакція не втручається в авторські матеріали, не редагує тексти, тож не несе відповідальності за їх зміст.

Коментарі
  • ООО
02.03.17 15:48

вот так, необходимо корректировать НН февральскую, которая зарегистрирована 1/03, теперь ждать новую корректировку

Відповісти
  • Процесс идёт...
02.03.17 18:20

Сегодня отменили то , что объясняли вчера.Завтра отменят это письмо и напишут новое. Послезавтра....

Відповісти
  • Инна
03.03.17 11:09

уже отменили, написали что это только для документов которые будут регистрироваться с 16.03.17 года

Відповісти
  • Марина
02.03.17 16:05

Задолбали

Відповісти
  • Зря чекаєте
02.03.17 18:18

Это очередной " ковток свежего воздуха" от Южаниной и Ко?

Відповісти
  • Яна
02.03.17 16:07

Присоединяюсь, задолбали

Відповісти
  • Окси
02.03.17 16:08

запарили

Відповісти
  • мадмуазель КУ-КУ
02.03.17 16:09

АХРЕНЕТЬ ПРИДУРКИ

Відповісти
  • Нюшка
02.03.17 16:10

Ребята, которые "наверху", скажите, когда Вы прекратите работать "задним" числом?!!!

Відповісти
  • Зря чекаєте
02.03.17 18:15

Думаете они повернуться к народу лицом?Да у них ЖЖЖЖ со всех сторон!

Відповісти
  • Bus
02.03.17 16:16

Нюшка, они не "задним" числом работают, а задним умом...тобишь тем, на чем должны сидеть

Відповісти
  • Елена
02.03.17 16:10

Театр абсурда.

Відповісти
  • ВВВ
02.03.17 16:10

Они что- обкурились?? Это пи.....

Відповісти
  • ккк
02.03.17 16:17

налоговый кредит за февраль зарегистрирован 1-2 марта должен быть признан без всяких корректоровок это не вина бухгалтеров, сервер ДФС не должен был регистрировать налоговые по старой форме, а также своевременно загрузить новую форму.

Відповісти
  • Алена
02.03.17 16:18

Нет слов, один мат!!!! Получается сейчас надо подождать и только ближе к 15 марта начать регистрировать, иначе будет много неприятностей, одно хорошо сроки позволяют.

Відповісти
  • Сергей
02.03.17 16:20

А если зарегистрировал по старой форме? НН недействительна? СЕА то кредит списало...

Відповісти
  • ООО
02.03.17 16:21

девоньки расскажите механизм корректировки к НН от 23/02/17 делаем корректировку 28/02/17 или 23/02/17(первое событие)на ноль а потом регистрируем новую НН? хотя в новой корректировки стоит код услуг, а я регистрировала без кода (у меня услуги). Вобщем попала

Відповісти
  • Luda
02.03.17 16:24

Да это уже не "задолбали", а не знаю как и назвать!!! Сговорились, что ли!!

Відповісти
  • таня
02.03.17 16:29

нет я думаю что только мартовские нужно корректировать,за февраль мы регистрируем по старому

Відповісти
  • Kat
02.03.17 16:39

таня, Вы статью прочитали?

Відповісти
  • бухгалте
02.03.17 16:38

таня, в тексте написано жирным шрифтом:"тобто податкові накладні, складені до 1 березня 2017 року, але зареєстровані після цієї дати, підлягають реєстрації у ЄРПН за оновленою формою."получается что регистрировать нужно будет по новой форме

Відповісти
  • Светлана
02.03.17 16:42

хоть одного из "законотворителей" заставить работать в таких условиях, то задом, то задним числом, а в принципе все через это место..........

Відповісти
  • И я скажу
02.03.17 16:50

У меня услуги стало регистрировать после 16-оо, С 11-00 не регистрировало- приходила ошибка. Верно писали выше - что гарячая линия ответила - подождать, позже устранят... Работает...

Відповісти
  • Татьяна
02.03.17 16:54

Позвонила в налоговую, спросила, что делать, если в классификаторе нет кода по моей услуге (строительство и ремонтные работы и аттестация депо), сказали подбирать что-то похожее и ставить, штрафов до конца года не будет и кредит снимать не будут. Вот сижу и думаю, какой код поставить, если их нет вообще на услуги. Была надежда что не успеют напечатать до конца февраля, но у нас, как всегда номер урядового курьера печатали в ночь с 28.02. на 01.03. чтобы успеть нал...подложить нам "подарочек"

Відповісти
  • не удержалась
02.03.17 17:37

Татьяна, https://buhgalter911.com/uk/spravochniki/klassifikatory/dk-016-2010/sekciya-f-ob-1025452.html Секция F

Відповісти
  • Татьяна
02.03.17 16:55

и создать видимость бурной "продуктивной" работы

Відповісти
  • Ешко
02.03.17 16:55

Есть надежда Нн зарегистрированы 1 и 2 марта что Дфс даст разъяснение и даст право на НК. Будем ждать

Відповісти
  • Татьяна
03.03.17 09:41

Ешко, извините, ответ был для "не удержалась"

Відповісти
  • Татьяна
03.03.17 09:30

Ешко, вы там видели хоть один код? Не КВЭД(левая колонка), а именно код УКТВЭД(правая колонка), который я должна поставить в налоговую. Следуя вашей логике нужно ставить 4300(условно), но в таможенном классификаторе это изделия из кожи. Строительные работы из кожи, смешно...

Відповісти
  • Елена.
02.03.17 16:58

НАКАЗ від 23.02.2017 р. № 276 Зареєстровано в Міністерстві юстиції України 28 лютого 2017 р. за N 269/30137 !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!А когда они его напечатали в официальном издании? Как с 1 марта? Вчера я думала, что что-то упустила, проект видела, а налоговую принятую нет. А нет. НН новых в 1с нет, в Медке даже уточнять не буду. Как работать?

Відповісти
  • ттт
02.03.17 17:11

Елена., наверное специально для них было 29 февраля

Відповісти
  • Елена
02.03.17 17:00

Ограничение шлюза сняли, НН за февраль можно регистрировать

Відповісти
  • Елена
02.03.17 17:02

Тех. поддержка медка сказала что обновленная форма НН накладной будет орентировочно 06.03.17, а февральские регистрируйте

Відповісти
  • ССБ
02.03.17 17:11

https://cabinet.sfs.gov.ua/cabinet/faces/index.jspxВраховуючи те, що наказ №276 опубліковано 28.02.2017 (Урядовий кур’єр), він набрав чинності 1 березня 2017 року.Пунктом 3 Порядку заповнення податкової накладної передбачено, що усі податкові накладні підлягають реєстрації в Єдиному реєстрі податкових накладних (далі – ЄРПН) за формою, чинною на день такої реєстрації.Разом з тим, з метою створення комфортних умов для платників податку на додану вартість, а також доопрацювання програмного забезпечення для формування і подання податкових накладних/розрахунків коригування до реєстрації в ЄРПН (у зв’язку із внесенням вказаних змін), податкові накладні/розрахунки коригування прийматимуться до реєстрації в ЄРПН за новою формою (у редакції наказу №276) починаючи з 16 березня 2017 року.До вказаної дати податкові накладні/розрахунки коригування реєструються в ЄРПН за старою формою (до внесення змін наказом №276).

Відповісти
  • из предыдущего обсуждения
02.03.17 17:13

Ника 02.03.17 17:02Міністерством фінансів України видано наказ від 23.02.2017 №276 «Про затвердження Змін до деяких нормативно-правових актів Міністерства фінансів України», який зареєстровано в Міністерстві юстиції України 28.02.2017 за № 269/30137 (далі – наказ №276).Вказаним наказом, зокрема, внесено зміни до форми податкової накладної (викладено в новій редакції) та порядку її заповнення.Відповідно до пункту 5 наказу №276 він набирає чинності з першого числа місяця, що настає за місяцем його офіційного опублікування. Враховуючи те, що наказ №276 опубліковано 28.02.2017 (Урядовий кур’єр), він набрав чинності 1 березня 2017 року.Пунктом 3 Порядку заповнення податкової накладної передбачено, що усі податкові накладні підлягають реєстрації в Єдиному реєстрі податкових накладних (далі – ЄРПН) за формою, чинною на день такої реєстрації.Разом з тим, з метою створення комфортних умов для платників податку на додану вартість, а також доопрацювання програмного забезпечення для формування і подання податкових накладних/розрахунків коригування до реєстрації в ЄРПН (у зв’язку із внесенням вказаних змін), податкові накладні/розрахунки коригування прийматимуться до реєстрації в ЄРПН за новою формою (у редакції наказу №276) починаючи з 16 березня 2017 року.До вказаної дати податкові накладні/розрахунки коригування реєструються в ЄРПН за старою формою (до внесення змін наказом №276).https://cabinet.sfs.gov.ua/cabinet/faces/index.jspx

Відповісти
  • Садик
02.03.17 18:08

из предыдущего обсуждения, Если я правильно поняла то до 16.03 регистрируем февраль и постараться все мартовские налоговые зарегистрировать до 16.03

Відповісти
  • валентина
02.03.17 18:32

Садик, Насколько я поняла до 15.03.17 по старой форме регистрируем февраль

Відповісти
  • Наталя
02.03.17 17:28

Якраз вчора пару зареєструвала, квитанції поприходили, все прийнято. То їх тепер перереєстровувати???

Відповісти
  • ттт
02.03.17 17:31

Ніяк не можу зрозуміти логіки: 28.02.17 внесли зміни в Наказ №1307, а 02.03.17 на офіційному сайті Ради цей же Наказ має статус чинного в редакції від 01.07.16р. Як це розуміти?

Відповісти
  • Альона
02.03.17 18:53

ттт, не встигли, мабуть((((

Відповісти
  • ттт
02.03.17 19:23

Альона, так мабуть не читають Урядовий кур'єр

Відповісти
  • Kat
02.03.17 17:45

- Пожалуйста, "Стамбул - город контрастов". Какая разница, объявление перепишем.

Відповісти
  • SASHA
02.03.17 17:50

Зайдіть у ел.кабінет.у розділі новини лист з роз"ясненням, що ПН виписані з 16 по 28 лютого реєструємо за старими формами. дія наказу відтерміновується до 16.03

Відповісти
  • ОльгаNik
02.03.17 18:46

SASHA, спасибо Вам за информацию.

Відповісти
  • Киа
02.03.17 18:11

А мартовские налоговые тоже регистрируем по старому до 16.03

Відповісти
  • Александра
03.03.17 16:52

Киа, Вот с мартовскими нужно подождать обновления!!!

Відповісти
  • ОльгаNik
02.03.17 18:55

Киа, а мартовские: которые выписаны с 1-15марта регим. с 16 по 31марта, а те, которые с 16 по 31 марта регим. с 01 по 15 апреля. Прочтите сообщение от SАSHA..

Відповісти
  • 2636
02.03.17 18:13

Щойно зареєструвалася ПН з кодом 11 товари в асортименті без коду уктзед, до обіду не реєструвало взагалі. Але як в майбутньому реєструвати такі накладні? Розписувати вручну немає змоги, Може хтось має слушні думки,

Відповісти
  • 129
02.03.17 20:25

Яка підстава! Немогли попередити хотя би за пару днів, що можна було зареєструвати за другу половину лютого по старій формі??? Я в шоці.

Відповісти
  • ОльгаNik
02.03.17 21:04

129, для регистрации НН за 2-ю половину 02/17 есть дни с 01/03 по 15/03. Сегодняшним письмом они пытаются исправить принятое собой же решение.

Відповісти
  • Алиса
02.03.17 23:19

Довбойопы... А что мешало опубликовать 1-2-...5 марта? Тогда б форма действовала с апреля и не пришлось бы сейчас через опу зубы пломбировать... Что, они не в курсе были, что этот наказ технически невозможно будет выполнить в первые дни марта? Какой сакральный смысл был в публикации именно 28.02 (бигом с Мин"юста в редакцию оттарабанили)? Извините за мой французский...

Відповісти
  • Лорик
03.03.17 09:35

Я регистрировала 1.03. НН за 28.02. Приняли, Квитанция 1 пришла. Ничего не буду корректировать. В чем моя вина? Если там сидят ????????Если бы они прошли путь от простого бухгалтера до главного, до фин директора, то включали бы мозги, а так... не зная практики... Я очень любила свою профессию. 29 лет бух стажа. За 2015-2016 гг эту любовь убили, а сейчас добивают окончательно.

Відповісти
  • Бух.
03.03.17 10:34

Дорогі мої бухи.наші нерви це не нерви. Он у головного податківця нерви. Трапився інфаркт. бо не зміг перенести не вчасне оновлення податкових.Зараз в Феофанії. Азаров відпочиває.

Відповісти
  • Инна
03.03.17 11:13

Бух., вот все так и происходит!! а ты тут хоть повесся, ни кому до тебя дела нет

Відповісти
  • Лариса.
03.03.17 13:52

Присоединяюсь к "Лорику".Стаж-38.Добили!!!

Відповісти
  • ВС
03.03.17 14:34

ка говорил герой фильма "Бандитский Петербург: "Ну что за .... такое!"

Відповісти
  • НАТАЛИ
03.03.17 14:47

Так я и не поняла: можно ли регестрировать НН за ферваль в марте по старой форме до 16.03 или ждать новую(обещают 06.03)?

Відповісти
  • Александра
03.03.17 16:50

Звонила на горячую линию налоговой, оператор убедила, что нн февральские регистрируются в марте по старой форме!!! к тому же статья на официальном сайте: http://sfs.gov.ua/nove-pro-podatki--novini-/287890.html так что февраль регистрирую по старой форме)

Відповісти
  • Таня
27.03.17 14:51

Что Вы скажите на то что ДФС откланяет РК выписанные до зведених ПН (без НДС)?

Відповісти