Сайт для бухгалтерів №1 в Україні

Отримуйте
новини поштою!


15.03.17
7980 11 Друкувати

Форму звітності з плати за землю виклали в новій редакції

Податкову декларацію з плати за землю викладено в новій редакції.

Як пам’ятаємо, проект змін до форми звітності було оприлюднено ще в листопаді 2016 року, про розповідалося в новині «Проект змін до форми Податкової декларації з плати за землю». Усі пропозиції, про які йдеться в останній, утілилися в оновленій формі декларації.

Отож, звітуючи із застосуванням форми звітності в новій редакції, платники податків:

  • під час зазначення дати держреєстрації прав на земельну ділянку, а також дати документів, що засвідчують/підтверджують право оренди землі, указуватимуть не лише місяць і рік, а також і день;
  • зазначатимуть площу земділянки не лише в га, а також і в кв.м;
  • указуватимуть нормативну грошову оцінку одиниці площі земельної ділянки.

Окрім того, уточнюючи податкові зобов’язання, більше не потрібно буде розмежовувати суми збільшення/зменшення податкових зобов’язань на ті, за якими ще не настав строк сплати, і на ті, за якими строк сплати вже минув.

Нова редакція форми звітності затверджена наказом Мінфіну від 23.01.2017 р. № 9, який готується до опублікування в «Офіційному віснику України» за  21.03.2017 р. № 23.

За матеріалами Інтерактивна бухгалтерія

Бухгалтер 911 наголошує: зміст авторських матеріалів може не співпадати з політикою та точкою зору редакції. Серед авторів матеріалів, що публікуються, є не лише представники редакційної команди.

Викладена інформація в конкретній публікації відображає позицію автора. Редакція не втручається в авторські матеріали, не редагує тексти, тож не несе відповідальності за їх зміст.

Коментарі
  • МАша
15.03.17 11:55

ТО есть как только её "оприлюднять" нужно по новой форме сдавать, поидеи в апреле. А если я годовую подала ??? нужно УР по новой форме подать?

Відповісти
  • Светлана
15.03.17 16:01

МАша, уточненка нужна, если изменится договор или сумма платежа.Тогда и в середине года нужно подавать. А если никаких изменений не произошло, то зачем?

Відповісти
  • Эван
15.03.17 14:46

МАша, уточненки будут по новой форме, как показывает практика прошлых лет. как тоько ее введут о старой форме можете забыть.

Відповісти
  • мимокрокодил
15.03.17 13:35

МАша, Скорее всего не нужно будет, но лучше уточнить в местном ДФС. Как показывает практика, если вы уже подали декларацию по старой форме при чем на год, а посреди года ввели новую, то по новой вы будете подавать уже в следующем году, особенно если все обязательства по старой были уплачены.

Відповісти
  • Эван
16.03.17 09:23

мимокрокодил, не знаю какая у Вас была практика, но когда ввели последнюю форму и мне надо было уточняться, то делал уже все по новой, так как старая отбивалась сервером.

Відповісти
  • Эван
15.03.17 14:44

Как же вы мне дороги... у меня 600 отчетов по земле и 700 по недвижимости, делаю все один. Этот год спасло только то, что не надо было перебивать все заново, а просто пересохранял внеся небольшие изменения. Что будет в следующем даже страшно представить, с учетом того, что львиная доля решений рад по ставках налогов принимаются за несколько дней до подачи, то же самое по НГО.

Відповісти
  • АN
15.03.17 19:39

Эван,согласна с Вами на 100%!!!! Ситуация аналогична..

Відповісти
  • АN
15.03.17 19:36

Зато какая проведена работа....

Відповісти
  • Цоріца Т
16.03.17 12:51

Думаю ,що не потрібно здавати по новій формі,якщо здали на 2017 рік

Відповісти
  • Эван
16.03.17 16:39

Цоріца Т, единственный вариант, при котором все же не придется подавать в этом (2017) году декларации по новой форме - эсли будет разъяснение, что она встепает в дейсвие со следующего отчетного периода, то есть с 2018 года. В случае, если новая форма вступит в силу скажем с 30.04.2017, то все отчеты, которые будут подаваться после этой даты, уже должны формироваться по этой форме (информация одной из налоговых).

Відповісти