Сайт для бухгалтерів №1 в Україні

Отримуйте
новини поштою!


08.04.17
4114 10 Друкувати

З 1 травня розмір пенсії зросте для 8 млн пенсіонерів, - Павло Розенко

1 травня 2017 року відбудеться перше підвищення прожиткового мінімуму та мінімального розміру пенсій. Про це під час «прямої лінії» на KP.UA повідомив Віце-прем’єр-міністр України Павло Розенко.

«У Державному бюджеті України на 2017 рік зафіксоване підвищення прожиткового мінімуму і мінімального розміру пенсій двічі протягом року – з 1 травня 2017 року і з 1 грудня 2017 року», - сказав він.

«Тобто для 8 млн пенсіонерів, розмір пенсійних виплат яких залежить від мінімальної пенсії, зросте щонайменше на 10%. Це та мінімальна програма підвищення соціальних стандартів на цей рік, яка на сьогодні вже зафіксована», - наголосив Павло Розенко.

За його словами, прожитковий мінімум для непрацездатних осіб (мінімальна пенсія) з 1 травня 2017 року буде становити 1312 грн, а з 1 грудня - 1373 грн.

За матеріалами КМУ

Бухгалтер 911 наголошує: зміст авторських матеріалів може не співпадати з політикою та точкою зору редакції. Серед авторів матеріалів, що публікуються, є не лише представники редакційної команди.

Викладена інформація в конкретній публікації відображає позицію автора. Редакція не втручається в авторські матеріали, не редагує тексти, тож не несе відповідальності за їх зміст.

Коментарі
  • Юра Г.
08.04.17 06:39

одной рукой добавят 10 грн. другой установят 100 грн. за ьрубу газа, за трубу воды, её надо же обслуживать для тех, кто потребляет мало воды, и тем кто экономит электричество за провода, канализация от диаметра унитаза и количества умывальников. Спасибо КМУ.

Відповісти
  • Амина
08.04.17 09:09

Каждый раз и везде пишут про это сумасшедшее повышение.Позор!!!

Відповісти
  • просто так
08.04.17 14:55

Дай бог , чтоб они дождались такой пенсии!

Відповісти
  • цееуропаопа
10.04.17 09:48

просто так, и жили на эту пензию,

Відповісти
  • яна
08.04.17 16:50

зашибись повышение! как раз на абонплату за газ

Відповісти
  • Людмила
09.04.17 19:43

У меня пенсия 1512,добавили в декабре 62,50 а у соседки 20 лет стажа,пенсия уже 1200 и ей добавили 112грн.Она сказала,надо было не работать.Вот уравниловка идет а не по стажу работы.Справедливости нет и не будет.

Відповісти
  • Ольга
10.04.17 13:34

Людмила, Вы правы ,при таком подходе,скоро минималка приравняется к средней пенсии,и зачем было работать?

Відповісти
  • 555
10.04.17 08:34

Людмила, полностью поддерживаю! Меня это тоже возмущает и заставляет (как бы так помягче выразится...) удивляться! Вот у моих родителей такая же история. У мамы 49 лет стажа (с 9 класса пошла работать и работала всю жизнь, боясь пропустить в стаже больше недели). Работала на вредной професии (типография) и пенсия почти такая же. У отца такая же история. А рядом живет чел. Который полжизни отсидел в тюрьме, а вот уже лет 20 на шее у жены (котоая в Италии) и получает такую же пенсию. Мало того, ему ее регулярно поднимают, субсидия у него выше и пр., пр., пр. Я имею 2 высших образований, но мне не понятен такой подход к начислению пенсий!

Відповісти
  • Тата
10.04.17 10:09

а проиндексировать слабо?

Відповісти