Сайт для бухгалтерів №1 в Україні

Отримуйте
новини поштою!


13.04.17
5447 9 Друкувати

Нова форма Книги обліку доходів і витрат для громадян, зобов’язаних подавати Декларацію про майновий стан і доходи - у проекті Мінфіну

Державна фіскальна служба України повідомляє про оприлюднення Міністерством фінансів України проекту наказу Міністерства фінансів України «Про затвердження форми Книги обліку доходів і витрат для визначення суми загального річного оподатковуваного доходу та Порядку ведення обліку доході і витрат для визначення суми загального річного оподатковуваного доходу».

Основною метою розробки проекту наказу є приведення Порядку ведення обліку доходів і витрат для визначення суми загального річного оподатковуваного доходу відповідно до вимог підпункту «а» пункту 176.1 статті 176 розділу IV Податкового кодексу України, згідно з яким платники податку зобов’язані вести облік доходів і витрат в обсягах, необхідних для визначення суми загального  річного оподатковуваного доходу, у разі, якщо такий платник податку зобов’язаний відповідно до цього розділу подавати декларацію або має право на таке подання з метою повернення надміру сплачених податків, у тому числі при застосуванні права на податкову знижку.

Форми такого обліку та порядок його ведення визначаються центральним органом виконавчої влади, що забезпечує формування та реалізує державну фінансову політику (Мінфін).

Зауваження та пропозиції стосовно змісту проекту акту надавати у письмовій та електронній формі до 5 травня 2017 року за наступною адресою:

Міністерство фінансів України, 01008, м. Київ-8, вул. Грушевського, 12/2, e-mail:  skornienko@minfin.gov.ua

 

ДОДАТКОВІ МАТЕРІАЛИ

За матеріалами ДФСУ

Бухгалтер 911 наголошує: зміст авторських матеріалів може не співпадати з політикою та точкою зору редакції. Серед авторів матеріалів, що публікуються, є не лише представники редакційної команди.

Викладена інформація в конкретній публікації відображає позицію автора. Редакція не втручається в авторські матеріали, не редагує тексти, тож не несе відповідальності за їх зміст.

Коментарі
  • Читатель
13.04.17 08:04

А зачем здесь вводить ведение книги? Далее фискалы потребует принести ее на прошивку и запечатывание печатью фискалов (прошнуровано страниц Х). .... Надо ли эти трудности создавать родителю, который заплатил за обучение своего ребенка в ВУЗЕ?

Відповісти
  • бурундук
13.04.17 12:56

Читатель, знаете сколько людей после введения этих книг плюнуло на тот ри года хранить. От чека остаются лишь листики уже через 3 месяца лежания. Делать ксероксы-дорогова-то как-тоналоговый кредит? Особо нравиться сохранить чеки ...Да и для хранения надо место.....Надоело это втыкивание всего и везде ради экономии на гражданах.

Відповісти
  • бурундук
13.04.17 12:57

бурундук, плюнуло на их возмещение , а еще документы три года хранить ( *добавила)

Відповісти
  • Романтік
13.04.17 09:41

а первинні документи прикладати до записів у Книжці?

Відповісти
  • Романтік
13.04.17 11:23

ще й зберігати три роки після подачі звітності. Може чеки знімати ксерокопії або скани, бо фіскальні чеки вигоряють. Ну і вдома треба виділити місце для архіву.

Відповісти
  • бух
13.04.17 10:02

А ничего, что все сведения в налоговой о доходах граждан есть, из формы 1-дф. Или Минфину о ней ничего не известно. Какая та мания у них по книгам.Не ну если какой нибудт министр имеет в своей собственности типографию, которая эти книги печатает, то тогда понятно.

Відповісти
  • вопрос
13.04.17 12:05

Это ФОп на общей системе должен будет вести ВМЕСТО существующей или плюс к ней?Хотя бы убрали себестоимость проданных товаров наконец. Я так понимаю, здесь в расход записывают ВСЮ оплаченную приходную накладную в день оплаты.

Відповісти
  • Читатель
13.04.17 12:52

Эту книгу будут заполнять как раз не ФОПы, а обычные люди, претендующие на возврат ПДФО из бюджета по переплате или при наличии налоговой скидки. Поскольку в ближайшем времени введут всеобщее декларирование, то такая книга понадобится каждому....чеки хранить...уровень доходов подтвердить....Форма таблицы корявая - ну разве нельзя объединить одинаковые столбики в один (без дублирования 2=7, 3=8, 4=9, 1=10). Включение в доходы или не включение можно сделать узеньким столбцом, в котором "птичкой" отмечать соответствующий признак, а столбцы 5 и 6 объединить в один.... Сами фискалы не пробовали вписать в свои крошечные столбики данные по операции микронными буквами?!...

Відповісти
  • новенькая
13.04.17 15:30

Простите, не по теме. ФОП 3 группа ед.налог. Дает товар на комиссию юр.лицу на 120грн.(комиссия 20грн.). Юр.лицо перечисляет ФОПу 100грн., а на 20грн. дает акт вып.работ. А у единщиков должны быть только денежные расчеты?. Помогите разобраться. Заранее благодарю.

Відповісти