Сайт для бухгалтерів №1 в Україні

Підпишіться!


22.04.17
1862 12 Друкувати

Світовий банк буде працевлаштовувати малозабезпечених безробітних

Пілотний проект реалізують у Харківській, Полтавській та Львівській областях, передає ZN.UA.

Міністерство соціальної політики України за підтримки Світового банку розпочало пілотний проект з працевлаштування безробітних отримувачів державної соціальної допомоги та внутрішньо переміщених осіб. Про це повідомила прес-служба Світового банку.

"Проект дасть довготривалим безробітним можливість взяти на себе відповідальність за власну долю і долі своїх сімей", - сказав директор Департаменту державної соціальної допомоги Міністерства соціальної політики Віталій Музиченко.

Пілотний проект "Рука допомоги" буде реалізовуватись у трьох областях України – Харківській, Полтавській та Львівській. Передбачається активне використання механізмів пільгового працевлаштування малозабезпечених, надання їм тимчасового працевлаштування через оплачувані громадські роботи, а також надання безвідсоткової поворотної фінансової допомоги для започаткування власного бізнесу.

Повідомляється, що безвідсоткова поворотна фінансова допомога для учасників пілотного проекту буде надаватись шляхом оплати рахунків на придбання обладнання та матеріалів. Середній розмір допомоги для започаткування бізнесу на час проведення експерименту становитиме понад 60 тис грн. Державний бюджет на 2017 рік передбачає виділення на реалізацію пілотного проекту 20 млн грн.

За підсумками реалізації пілотного проекту, який завершиться у 2018 році, буде розроблений  законопроект по розповсюдженню успішного досвіду на всю територію України.

В Україні у І кварталі налічувалось 605 тис осіб працездатного віку, які мають статус безробітних, із них 295 тис. − чоловіки.

Близько 304 тис сімей отримують державну соціальну допомогу малозабезпеченим, кожна третя сім'я має принаймні одну непрацюючу працездатну особу.  На виплату такої допомоги у 2016 році держава витратила 10,7 млрд грн.

Кількість внутрішньо переміщених осіб, переважно із зони проведення АТО, на початок 2017 року становила понад 1,6 млн осіб (понад 1,3 млн сімей). З них понад 1,1 млн сімей звернулись за призначенням грошової допомоги, понад 1 млн сімей таку допомогу призначено. Часка осіб працездатного віку складає близько 28,1%, дітей - 14,4%, пенсіонерів та інвалідів - 56,4%.

Повідомлялось, що станом на 1 лютого 2017 порівняно з аналогічною датою минулого року кількість безробітних зменшилася на 16% до 429 тис. осіб.

Рубрика:
Теги:
Коментарі
  • Буржуй
22.04.17 09:35

Что то мне подсказывает, что малообеспеченные безработные будут на Лексусах, а оставшиеся денежки распилит между собой руководство проекта.

Відповісти
    Оцінити
  • 16
  • 3
  • Таня
24.04.17 17:17

Буржуй, Голубая мечта нашей власти что бы все стали ФОП и им ненадо платить пособия по безработице пенсию больничные

Відповісти
    Оцінити
  • 1
  • 0
  • Радуга
22.04.17 16:56

Помощь возвратная, думаю на 6 или 12 месяцев. Оплатят счета - 60 тыс. хватит только на 1 хороший комп и комнату на окраине на 3 месяца. Остальное - мебель, канц товар, первые налоги. А заниматься чем? А может Буржуй и прав, раздерибанят 20 лямов между собой.

Відповісти
    Оцінити
  • 4
  • 2
  • SHADOW
22.04.17 17:15

подобное было в центрах по безработице, давали денег на открытие предприятия. только деньги получили детки власть имущих.

Відповісти
    Оцінити
  • 3
  • 3
  • Кузя
23.04.17 08:25

SHADOW, все могли получить в безработице. Мой дядя из провинции, обычный человек, получал на открытие бизнеса после обучения в ЦЗ. И много таких было тогда. Обычных людей.

Відповісти
    Оцінити
  • 4
  • 0
  • Буржуй
23.04.17 10:03

Кузя, да по закону мог любой. Но фактически предлагали и получали 90% только по знакомству.

Відповісти
    Оцінити
  • 3
  • 3
  • Кузя
23.04.17 12:58

Буржуй, не преувеличивайте. Я же написала - из практики, любой мог пройти обучение и получить помощь на старт бизнеса. У нас в городе многие этим воспользовались. Везде вам зрада видится... Всепропальщики.

Відповісти
    Оцінити
  • 6
  • 0
  • Лето
23.04.17 19:15

Кузя, какие деньги давали? Какие суммы? Суммы в размере годового пособия по безработице. Для того, что бы получить реальную сумму для открытия малюсенького бизнеса, нужен был максимальный размер пособия. А для этого нужна была большая официальная средняя зарплата.

Відповісти
    Оцінити
  • 3
  • 3
  • Буржуй
23.04.17 14:36

Кузя, а кстати можно город?

Відповісти
    Оцінити
  • 1
  • 3
  • Буржуй
23.04.17 14:35

Кузя, Не зрада, а воровство и коррупция. Это разные вещи. Я так понял Вы из тех кто Выдавали? Я кстати тоже хотел в 2006 получить, причем по знакомству. Ответ-поздно Вы не успели, денег уже нет.

Відповісти
    Оцінити
  • 3
  • 4
  • SHADOW
23.04.17 13:51

Кузя, я тоже хотел, но мне не дали. мотивировали тем, что деньги уже взяли детки районного начальства. а просил я сразу, как сделали эту возможность. не спорю, что где то, кому то и повезло

Відповісти
    Оцінити
  • 2
  • 3
  • Буржуй
22.04.17 18:06

SHADOW, Ой было, знакомые получавшие деньги, рассказывали!

Відповісти