Сайт для бухгалтерів №1 в Україні

Отримуйте
новини поштою!


10.05.17
5487 4 Друкувати

Експорт товарів: що з ПДВ?

ДФС у листі від 25.04.2017 р. № 8845/6/99-95-42-03-15 нагадала, що з метою визначення згідно із п. 187.1 ст. 187 Кодексу дати виникнення податкового зобов’язання з ПДВ у разі експорту товарів, датою оформлення митної декларації вважається дата завершення процедури митного оформлення експортної операції, яка визначається за фактом проставлення посадовою особою митного органу на всіх аркушах такої декларації відбитку особистої номерної печатки, а в разі електронного декларування – за фактом засвідчення електронним цифровим підписом посадової особи митного органу електронної митної декларації після перетворення її у візуальну форму.

При цьому слід зазначити, що відповідно до п. 201.1 ст. 201 Кодексу на дату виникнення податкових зобов’язань платник податку зобов’язаний скласти податкову накладну в електронній формі з дотриманням умови щодо реєстрації у порядку, визначеному законодавством, електронного підпису уповноваженої платником особи та зареєструвати її в Єдиному реєстрі податкових накладних у встановлений Кодексом термін.

За матеріалами УТЕКА
Рубрика:
Коментарі
  • Рокся
10.05.17 14:47

Опять непонятки. Так когда же єту накладную составлять по дате пересеченя таможенной территории Украины (0 ставка) или по дате оформления таможенной декларации?????

Відповісти
  • Посетитель
10.05.17 16:35

Про пересечение даже и речь не идет! По дате составления.

Відповісти
  • Світлана
10.05.17 17:57

Посетитель, "в разі експорту товарів - дата оформлення митної декларації, що засвідчує факт перетинання митного кордону України" (ПКУ, ст. 187)

Відповісти
  • рокся
10.05.17 18:05

Світлана, так вот я и думаю, что все время делали по факту пересечения, а теперь по дате оформления таможенной декларации, а что дает право использовать 0% ставки НДС???

Відповісти
фото автора У фокусі
Амброзяк Наталя Подаємо бенефіціарів: коли та як [час настав]...
111791 323
Для того, чтоб распечатать текст необходимо авторизоваться или зарегистрироваться
copy-print__image
Ця функція доступна тільки
авторизованим користувачам
Дякуємо, що читаєте сайт Бухгалтер 911 Увійдіть та читайте далі безкоштовно