Сайт для бухгалтерів №1 в Україні

Підпишіться!


11.05.17
2564 7 Друкувати

Рада ЄС ухвалила остаточне рішення про безвізовий режим для українських громадян

Рада Європейського Союзу ухвалила остаточне рішення про лібералізацію візового режиму для українських громадян з 11 червня. Про це Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман повідомив на початку засідання Уряду у четвер.

"У мене є дуже добра новина. Щойно Рада міністрів Європейського Союзу схвалила історичне остаточне рішення про безвізові подорожі для українських громадян", - повідомив він.

Рішення буде урочисто підписане 17 травня, і з 11 червня українські громадяни зможуть подорожувати до Європейського Союзу без віз, зазначив Глава Уряду.

"Цей час настав і це дуже добра новина. Відновлення справедливості по відношенню до України і усіх наших зусиль. Усіх вітаю і бажаю усім подальшої нашої спільної європейської інтеграції", - підкреслив Володимир Гройсман.

Інформація по темі:

Как безвиз повлияет на туристов

Такой близкий «безвиз» - что он нам готовит?

За матеріалами КМУ
Рубрика:
Теги:
Коментарі
  • Саша
11.05.17 13:03

А за какой извените х..р туда ездить?

Відповісти
    Оцінити
  • 31
  • 5
  • Юля
11.05.17 13:49

Раньше с з/п в 500 баксов не могла себе позволить съездить, теперь с 150 долл в кармане всю Европу посмотрю.

Відповісти
    Оцінити
  • 28
  • 0
  • Olb
11.05.17 13:58

УСЁ :) Пошью костюмчик с отливом,куплю ахтомобыль с магнитолой....и в Ниццу отдыхать :))))

Відповісти
    Оцінити
  • 13
  • 0
  • Александр
11.05.17 14:41

ну да..... ну да...........

Відповісти
    Оцінити
  • 0
  • 0
  • Валентина
11.05.17 15:34

Предлагаю новый национальный праздник, 11 ИЮНЯ КРАСНЫЙ ДЕНЬ КАЛЕНДАРЯ - БЕЗВИЗ В ЕВРОПУ! УРА!

Відповісти