Сайт для бухгалтерів №1 в Україні

Отримуйте
новини поштою!


17.05.17
46613 293 Друкувати

Коментар РНБО з приводу використання 1С

Секретар РНБО України О.Турчинов прокоментував Указом Президента України від 15 травня 2017 року № 133/2017 Про застосування персональних спеціальних економічних та інших обмежувальних заходів (санкцій).

«Деякі програмні продукти російського виробництва, - сказав Секретар РНБО України, використовуються для кібершпигунства, поширення небезпечних вірусів та кібернетичних атак». Він пояснив, що приватним підприємцям, які використовують російські програмні продукти, зокрема, для бухгалтерського обліку, «ми можемо лише рекомендувати не робити цього, але те, що стосується державних установ, вони будуть терміново переводитися на програмний продукт від вітчизняного виробника». При цьому О. Турчинов зазначив, що «український програмний продукт якісний», крім того, альтернативою російському може стати й європейське програмне забезпечення.

За матеріалами Рада національної безпеки і оборони України

Бухгалтер 911 наголошує: зміст авторських матеріалів може не співпадати з політикою та точкою зору редакції. Серед авторів матеріалів, що публікуються, є не лише представники редакційної команди.

Викладена інформація в конкретній публікації відображає позицію автора. Редакція не втручається в авторські матеріали, не редагує тексти, тож не несе відповідальності за їх зміст.

Коментарі
  • Труляля
17.05.17 09:39

Особенно понравилась последняя фраза :"альтернативою російському може стати й європейське програмне забезпечення"

Відповісти
  • Елена
18.05.17 10:16

Труляля, Заметьте, запрет произошёл аккурат после "фотографирования" Климкина с Трампом. Задание получено, теперь выполняют, расчищая площадку для новых бизнесов...

Відповісти
  • прозреваю каждый день
18.05.17 11:35

Елена, согласна, юстас-алексу)), мля, задрали уже, своих мозгов нет и похоже на ближайшие десятилетия и не предвидится

Відповісти
  • Напугали ежа...
17.05.17 17:24

А знаете как будет? Будем работать на пиратской 1С и также ставить обновления.

Відповісти
  • Наталия Моргун
18.05.17 16:50

Напугали ежа..., скорее всего..другого выхода нет...бред крепчает...

Відповісти
  • прозреваю каждый день
18.05.17 11:36

Напугали ежа..., так и будет.. пока не придут проверять ПО, а они придут.. сейчас в стране на 1 работающего 4 проверяющих, гондурас нервно курит

Відповісти
  • Сергій
17.05.17 17:31

Напугали ежа..., це є реальність, більшість працює на піратськом ПЗ)

Відповісти
  • ВІКТОР2910
17.05.17 15:05

Труляля, а я вже скачав демо-версію Хепі-Бух. Поки що, для мене підходить і якість і майбутня вартість. Я обслуговую підприємців, у яких є різне виробництво та надання транспортних послуг. Завтра скачаю версію для с/г виробників.Вартість для п/п- 980 грн. для с/г- 2500 грн. Так що, не пропадемо.

Відповісти
  • Мария
18.05.17 19:59

ВІКТОР2910, это ведь УЖАС а не программа, что вы такое пишите

Відповісти
  • Геннадіій
18.05.17 17:09

ВІКТОР2910, Установил и покрутил Хепі-Бух. Вывод - пригодна только для бухгалтеров-мазохистов.

Відповісти
  • рекламахепибух
18.05.17 15:02

ВІКТОР2910, не пропадемо ,скакатьи скачивать - це ваше

Відповісти
  • Лето
17.05.17 17:43

Вот и реклама пошла,

Відповісти
  • ***
17.05.17 17:06

При Сталине на деревянных счетах в пустографках учет вели. И тоже прорвались. ДнепроГЭс построили.Пусть уже и принтеры запретят. Вредно для здоровья. Можно под копирку накладные выписывать.Как в 90-х и тоже прорвались. И рабочих мест деловодов и счетоводов прибавится тысячекратно.

Відповісти
  • Наталия Моргун
18.05.17 16:51

***, вот и рабочие места нашлись...

Відповісти
  • Світлана.1911
17.05.17 15:57

ВІКТОР2910, може і не пропадемо, але дурні при владі -це факт, а нам постійно розхльобуй, знову не можуть млн. поділити

Відповісти
  • Сергій
17.05.17 15:02

Труляля, Сальдо форума таке:- 1с працює і оновлюється, паніка відміняється!- Альтернатива 1с виявляється є(як європейські програми так і українські)- натяк влада дала зрозумілий, як і натяк з банками в минулому році- власник 1с в Україні швидше за буде новий

Відповісти
  • Mezen
17.05.17 13:25

Труляля, угу, только он забыл упомянуть о его стоимости)))

Відповісти
  • Вита
17.05.17 11:14

Бухгалтер, давайте дальше смотреть, что ещё есть рождённое в СССР и России? План счетов украинский, отчётность и правила бух учёта схожи с российскими, пока ещё уровень налогов с зарплаты далёк от Европы (там под 60%), про людей лучше промолчу, но цель просматривается.

Відповісти
  • i
18.05.17 11:09

Вита, наш учет очень близок к французкому ))), а План счетов - тем более

Відповісти
  • Сергей
17.05.17 13:26

Вита, ошибаетесь.План счетов и правила учета с 01.01.2000 г. стали схожи с европейскими.

Відповісти
  • 111
17.05.17 11:49

Вита,А еще метро,заводы,фабрики,дома,многоэтажки

Відповісти
  • Ирина
17.05.17 17:45

111, атомные станции и.....

Відповісти
  • ***
17.05.17 17:10

Руки не доходят снести всё советское. Начали с памятников, они маленькие.

Відповісти
  • Посетитель
18.05.17 09:43

***, Рассмешили! Как же снести все советское, а на чем бабло зарабатывать! Вот когда наша(заметьте при советах построенная) ГТС станет ни кому не нужна, тогда ее распилят (в рамках декомунизации).

Відповісти
  • Сергій
17.05.17 10:17

Труляля, http://b1-sap.com.ua/, ну так в євроепейські малі фірми працюють же в якомусь програмному забезпечені, і явно не в 1с), так що вибір є завжди. Питання в іншому, за європейське програмне забезпечення треба платити, користуватися піратським(як 1с в більшості малих фірм) не вийде).

Відповісти
  • Кузя
17.05.17 11:11

Нет, ну мы то перейдем, разовьем наш ИТ, не вопрос. Даже поддерживаю, в общем. Вопрос в другом - дайте, уроды, передохнуть с изменениями в законодательстве!!! А то: налог на выведенный капитал и изменения в ЕСВ маячат вот-вот. У бухгалтеров отнимают настроенный и оперативно обновляемый учетный инструмент. Но мы то иллюзии и не питали в отношении этих упырей-реформаторов. Но ИТ-шникам локальным нужно разработать (доработать) продукт на замену 1С, Паруса в спокойной обстановке! А тут непонятно что производить - каждое утро с новшеств каких-то начинается. А уж начало квартала и подавно знаменуется вступление чего-нибудь эдакого в силу.

Відповісти
  • ага
17.05.17 09:48

А мне понравилось: "альтернативные украинские" продукты, это какие? Почему бюджетники работают до сих пор на российских программах? Ну если так боятся, почему за три года не перевели на новые программы?

Відповісти
  • ***
17.05.17 17:13

Когда младший Янык защищал ИТ, я его понимала. Когда Турчинов оценивает ИТ программы - на голову не налазит.Вообще голова ВР - это ведущий заседаний или Кто?

Відповісти
  • Народ
17.05.17 13:29

Для госпредприятий "украинский продукт" напишет фирма одного из провласных депутатов. Представляете бюджет???? Вначале установить ПО, а потом его сопровождать и обновлять! "Вечный двигатель" бабла! Вот вам и вся "протиросийская" работа... Сволочи!

Відповісти
  • Леся
18.05.17 17:05

И этот "продукт" будет работать в вечном тестовом режиме, как у нас все теперь на сайтах госорганов.

Відповісти
  • ЗлойБух
17.05.17 09:48

При цьому О. Турчинов зазначив, що «український програмний продукт якісний». От тільки забув сказати який саме.

Відповісти
  • eMelya
17.05.17 19:42

ЗлойБух, тю, а Ви не знали, ОПЗ-2

Відповісти
  • Наталия Моргун
18.05.17 16:52

eMelya, не хочу ОПЗ...хочу 1:С

Відповісти
  • Ира
18.05.17 15:42

eMelya, Спасибо, рассмешили, реально рассмешили

Відповісти
  • прозреваю каждый день
18.05.17 11:39

eMelya, это самый якисний продукт из всех самых якисних))) надывается он ОПЗ а расшифровывается как - на тобі небоже, що мені негоже

Відповісти
  • Александр
17.05.17 14:44

ЗлойБух, - я тоже об этом подумал, Это та-же история, что и украинский "инновационный танк" за 5 млн. долларов, который в итоге украли. Трепещи враг Украины!

Відповісти
  • Сергей
17.05.17 13:29

ЗлойБух, про що з ним говорити?Якщо він ломає дрова в державі,то в нього "відповідні пізнання" не те що в бухгалтерії і в ІТ-технологіях,а практично в усьому.

Відповісти
  • ***
17.05.17 17:14

Наполеон со справкой, однако.

Відповісти
  • ззззззззз
18.05.17 10:38

***, справка у Парубия, у этого в голове секта....

Відповісти
  • бух2016
17.05.17 09:49

Очень интересно какую сверхсекретную информацию содержит бухгалтерия дет. садов, поликлиник, пр.?...Еще один источник переформатирования бюджетных средств

Відповісти
  • Буржуй
17.05.17 10:18

бух2016, Враг будет следить за здоровьем нации. С рождения и до 30 лет они отследят здоровье призывника, офицера и будут знать боеспособности армии. И будут смотреть за возможностью женщин к деторождению. Ничего что здоровье нации убьет коррупция и правительство, а 95 % будут косить от армии, но эту стратегическую информацию мы врагу не сдадим.

Відповісти
  • Елена
17.05.17 09:55

бух2016, есть масса косвенных данных, позволяющих осуществлять стратегическое планирование. Это если коротко.

Відповісти
  • запад
17.05.17 15:09

Елена, а кто проводит фактические данные деятельности ? НЕ В ЭТОЙ СТРАНЕ И НЕ В ЭТО ВРЕМЯ..... И когда у нас начали думать о развитии экономики страны и о ее народе...??? Последних более 20 лет только и уничтожают все... вы правы только в одном, на мой взгляд, это стратегическое планирование только вот об развале страны... А национальный продукт !!!! Вот в этой области уж поверьте более бездарного даже в полете мысли тяжело представить... Кто=то хоть работал??? А если не ФОП ? То куда ? Принцип ведения бух учета в Европейских странах другой, кардинально отличается от нас.. Да там и коррупция есть и воровство .Но уж простите не до такой степени! Государства заботятся что б у его народов было что украсть , а у нас - последнюю рубаху заберут, холодом и голодом заморят... Не надо сравнивать ... с пальцем! Уж простите за грубость и хамство... А что Вы тут все о 1с да проблема и большая ... А податкове навантаження вышло в на уровень законодательства... Что - на это наплевать что творят....?!!!!!!!!!!! и многое многое другое...

Відповісти
  • запад
17.05.17 14:53

Елена,

Відповісти
  • Женя
17.05.17 11:01

Елена, а чё сразу коротко??? а для тупых! вот как Буржуй объяснил, так понятно!

Відповісти
  • опять двойка
17.05.17 09:54

Альтернатив 1-с особо и нет, САП, ОРАКЛ- очень дорого, "витчизнянний виробник" в спячке, а налоговые покращення нужно внедрять уже сегодня и что делать? Какие программные продукты еще могут так быстро подстраиваться под эти все изменения?

Відповісти
  • Сергій
17.05.17 10:19

опять двойка, http://b1-sap.com.ua/, не так вже й дорого, хіба, що на шару скачати піратський варіант не вийде, а 1с піратський і оновлення у вільному доступі, ці сайти якраз і не заблокували)))

Відповісти
  • Татка
17.05.17 13:32

Сергій, вы прям из штанов выскакиваете во всех ветках по поводу b1-sap, что вы так за них печетесь? вы их менеджер? или, пока не поздно, хотите подвинуть 1С, пока народ в шоке и мечется в панике. Успокойтесь, а то штаны не успеете подхватить, не комильфо получится.

Відповісти
  • Сергій
17.05.17 16:53

Татка, ви за власні штани турбуйтесь), і вчіться спілкуватись по суті!

Відповісти
  • Вита
17.05.17 10:57

Сергій, не знаю дорого или нет, но я не завидую бухгалтерам гос.учреждений с их мин.зарплатой (обычно на такую работу соглашаются только пенсионеры) осваивать новую сомнительной дееспособности программу. Если уже несколько лет электронный кабинет плательщиков нормально не работает (даже зайти туда проблема), то десятилетиями отработанную 1С в условиях бесконечно и постоянно меняющемся законодательстве Украины, мне кажется, заменить нереально. Только набрать штат программистов, обучить новому языку программирования будет огромной и очень дорогой проблемой. Вариант на языке 1С создать украинский клон 1С - плагиат, гордость или больные амбиции украинской власти не позволят.

Відповісти
  • Сергій
17.05.17 11:13

Вита, проблем з заходом в Особистий кабінет не було, поступово його удосконалюють, по планам до кінця кварталу повине на повну силу запрацювати. Для багатьох це досить не погана альтенатива, і безкоштовна(для ФОП і дрібних фірм без ПДВ, це досить не поганий варіант, вже, а після вдосконалення і поготів). А за програмістів ви не турбуйтесь, вони все зроблять. ви тільки кошти платіть).

Відповісти
  • ovi
18.05.17 13:03

Сергій, ви пробували в електронному кабінеті заповнити звіт з ЄСВ на декількох робітників? Там проблема на проблемі

Відповісти
  • Фу
17.05.17 14:16

Сергій, не было проблем? После вот этой фразы все остальные ваши потуги не воспринимаюся всерьез.

Відповісти
  • Сірко
17.05.17 12:40

Сергій, ага, мені в тому довбанову кабінеті не вдалося здати навіть повідомлення про прийняття працівника на роботу! Якийсь рукопомойник робив те ПЗ

Відповісти
  • Сергій
17.05.17 13:02

Сірко, а мені там вдалось здати звіти і по єдиному податку, і по ЄСВ, і навіть декларацію по ПДВ, до речі якщо 1с оновлена, то декларація витягується з 1с в хмл і затягується в Особистий кабінет на раз два, вже перевірено. Не знаю в кого як, але в 2017 я по декільком малим клієнтам відправляв звітність в Особистому кабінеті проблем не було, навіть податки є можливість онлайн оплатити, з особистого кабінету, по принципу інтернет магазину. А з приводу здібностей програмістів, то час покаже. Ми їм повинні бути вдячні, завдяки ним, робота бухгалтерів за остані 30 років полегшена в тисячу разів.

Відповісти
  • Сірко
19.05.17 11:54

О, знайшовся той рокопомойник, який зробив той говенний Особистий кабінет!!!

Відповісти
  • бурундук
17.05.17 11:58

Сергій, зайти посомтреть в кабинет-да, но работать в нем-садомазохизм. если 2-3 % там работают-это еще не вся страна. Я люблю конфорт и готова заплатить, а это убожество, корявого производства нашего государства, мне не нужно.

Відповісти
  • Сергій
17.05.17 13:07

бурундук, не потрібно не користуйтесь, вільний вибір є. Але для ФОП який раз в квартал або раз на рік подає звітність це просто Супер варіант, безкоштовно, як ключі так і сам Кабінет, і не складно, як на мене. А платити за прогами подачі звітності купу коштів, щоб раз на рік подати звітність, це економічно не обгрунтовано(але вашою лексикою, це б звучало дещо по іншому).

Відповісти
  • Оле4ка
17.05.17 15:37

Сергій, к Вашему сведению..есть такие ФОПы у которых в день по 20 налоговых накладных, которые нужно выписывать согласно ПКУ с кодами уктзд и регистрировать своевременно, + к ним еще 10 наемных работников и более 100 поставщиков и 500 покупателей в том числе и юрлицкак по вашему в вашей этой сырой проге они должны работать???Вам нравится вы и работайте, сами же сказали что выбор есть..или это только для тролей?А на счет бюджетников..это будут миллиарды из госбюджета на перевод всех на другое ПО и их обслуживание. Очень актуальная затрата для и без того нищей страны

Відповісти
  • Сергій
17.05.17 16:56

Оле4ка, якщо б ви уважно читали, то я вкотре зазначаю, що для платників ПДВ Кабінет то не варіант. В мене також є ФОП, в колишньому зі значними обсягами, і платник ПДВ, але зараз декілька операцій на рік, тому купувати ПЗ не бачу сенсу. Коли були великі обсяги, користувався 1с звіт.

Відповісти
  • Оле4ка
17.05.17 17:24

Сергій, просто ваши посты выглядят как агитация, "зачем на 1С, зачем Парус(бюджнт юзает) перейдем на альтернативное ПО.Если вашим оборотам это ПО подходит, пожалуйста пользуйте, ни кто не против, но для 99 % учреждений и бизнеса это не актуально, особенно для бюджетников, мы хозрасчет и на пиратках хакнутых можем перебиться))

Відповісти
  • Сергій
17.05.17 17:38

Оле4ка, я ж кажу, що ви неуважно читаєте, я вам пишу про існування вибору, і альтернативи, але це не обов"язок. Кожний робить свій вибір, і під свої фінанси і потреби. А проти 1с агітації не було, де ви це вичитали? Але 1с є альтернатива, при тому, що якісне впровадження 1с, дозволяє налагодити якісний облік по національним стандартам! Вибір є, але вибір це не обов2язок, а право!

Відповісти
  • Мирра
17.05.17 14:04

Сергій, да если уж бухгалтер не может совладать с кабинетом, то что говорить о ФОПе, сдающим отчеты раз в год?????

Відповісти
  • Ника
17.05.17 13:26

Сергій, тогда попробуйте сформировать отчет по единому за 1 квартал в этом супер-кабинете. Получите массу удовольствия, гарантирую

Відповісти
  • Сергій
17.05.17 14:12

Ника, читайте уважно, я вже подавав звітність і по єдиному, податку і по ЄСВ і по ПДВ. Ви можете користуватись платним ПЗ, це ваш вибір. Але те що вибір є, це мабуть не всім подобається))

Відповісти
  • бурундук
17.05.17 16:07

Сергій, языком молоть-не мешки таскать. Я вам тоже расскажу как в космос ежедневно запускаю корабли......

Відповісти
  • Интересующийся
17.05.17 13:24

Сергій, Вот и работай один в той программе.И не лезь со своими инициативами к другим. Каждый выбирает что ему нужно .Тебе нужна та программа-ковыряйся там и не лезь со своими тупыми советами к другим.

Відповісти
  • Рыба
17.05.17 19:03

Интересующийся, хам трамвайный!

Відповісти
  • трамвайная попутчица
19.05.17 11:11

Рыба, сама такая!

Відповісти
  • трамвайная попутчица
19.05.17 11:10

Рыба,

Відповісти
  • Сергій
17.05.17 14:14

Интересующийся, кожний спілкується на рівень свого розвитку, а я надаю інформацію, що альтернатива є, і безкоштовна, а кожен обирає самостійно, і ПЗ і як спілкуватися))

Відповісти
  • Рулевой
17.05.17 11:50

Сергій, очень часто бывают проблемы с входом в кабинет. Зайдите на форум и почитайте.

Відповісти
  • Вася
17.05.17 11:36

Сергій, не правда -БУЛО и даже сейчас иногда бывает.

Відповісти
  • Сергій
17.05.17 13:10

Вася, іноді буває, особливо коли хтось згадує про звітність 20 числа), ну й не забуваємо, що Кабінет в процесі розробки. З 01 липня повинен запрацювати на повну силу, і це безкоштовно, а до безкоштовного не повинно бути багато вимог.

Відповісти
  • лю-лю
17.05.17 15:33

Сергій, я на цій неділі декілька раз спробувала зайти в цей чудо-кабінет (сьогодні також), відповідь одна - зачекайте... Про що ви говорите, про яку роботу в цьому кабінеті? Може колись і станеться, та не так скоро як вам здається.

Відповісти
  • Ира
18.05.17 16:12

лю-лю, коллеги, пробуйте заходить с яндекса, с гугла все время висит - "зачекайте". У меня закладка в Мазиле, в день множество раз вхожу очень быстро, а если не закрывать Мазилу, то сразу входит в мое предприятие, т.е. без выбора ключа и набора пароля. Т.е. если закрыть кабинет, пользоваться закладками другими, но не закрывать Мазилу, то опять вхожу в кабинет сразу на выбор приложений (без ключей и пароля)

Відповісти
  • Санса
17.05.17 14:50

Сергій, так в тому то і справа, що зараз там працюють одиниці, а проблеми з входои і роботою вже є. А уявіть, що почнеться, коли туди перейде більша частина малого бізнсу... А щодо "запрацює в повну силу" - я вас прошу... Система ел. адміністрування ПДВ і реєстрації ПН вже два чи три рази працювала "в повну силу" (вже й не згадаю, скільки там змін в ній вже було) і який результат?? Те ж саме з СЕА акцизного збору - з минулого року вже "повна сила" а результат, як то кажуть "налицо"

Відповісти
  • Сергій
17.05.17 15:33

Санса, от якраз, повинні і серверні потужності збільшити, це ж зрозуміло. Але СЕА податкових накладних набагато краще ніж паперові податкові(але краще б їх не було взагалі).

Відповісти
  • Санса
17.05.17 14:58

Ще щодо Електронного кабінету - в 20015 році здавала через нього звіти за недіючого єдинника (був за кордоном, платити гроші за ключі і ПЗ не хотів) зайти в Кабінет і здати звіт було дуууже складно. Потім і взагалі вже не можна було в ньому щось зробити, хіба що по ночам. В цьому році, на чудо й диво, в Кабінеті вже можна працювати більш менш нормально. Але якщо вони такими темпами вдосконалюють своє ПЗ, то скільки ще ж треба чекати нормального результату??

Відповісти
  • Марі
18.05.17 09:34

Санса, Якраз до 20015 року і чекатимемо :). Також були спроби прцювати у кабінеті. Сподобалося мало...

Відповісти
  • Олена
17.05.17 13:55

Сергій, питання про здачу звітності взагалі не повинно стояти про оплату. За зручність - так. Але не про саму звітність! Є ряд звітів, які здаються лише в електронному варіанті, лише! То ж вимоги мають бути великі. А Електронний кабінет то не має взагалі в своїй базі такого звіту, що підтверджують на гарячій лінії і направляють на платні сервіси; то на певному звіті зависає, інші приймає а от цей (особливо в час пік) ну не бере.

Відповісти
  • Сергій
17.05.17 14:18

Олена, ну в час пік подавати звітність, то не дуже добре ,по собі знаю). Вкотре наголошую, що особистий кабінет, не є варіантом для тих хто працює з ПДВ(хіба що починаючим, і тим в кого декілька операцій на рік) а от для ФОП, і невеличких фірм(і для бухгалтерів які їх ведуть), це чудова альтернатива платному ПЗ..

Відповісти
  • Сергей
17.05.17 15:20

Никак не могу понять какой такой качественный украинский продукт Турчинов имеет ввиду. Пусть посоветует. О европейских продуктах вообще молчу. Для нашего учета они вообще не заточены. У них главное лицо в бизнесе - владелец. У нас - налоговая. Им выгодно показывать прибыль (стоимость акций растет), нам нет (без штанов останешься). Одна моя знакомая работала бухгалтером в Англии в небольшой частной фирме. На мой вопрос какой программой пользуешься в бух. учете, рассмеялась и сказала, что для их учета Excel за глаза.

Відповісти
  • Сергій
17.05.17 15:39

Сергей, справа в тому що наш облік вже 20 років як поступово заточується під міжнародний облік, і під МСФО. Вести облік по МСФО в Україні дозволено. А облік з самого початку потрібен для власника, і створення сучасного обліку було обумовлено необхідністю обліку власних активів і зобов"язань. А фірми і підприємства які розраховують на міжнарожні інвестиції, все одно будуть вимушені згодом переходити на європейські програми обліку і на МСФО!

Відповісти
  • ЗлойБух
17.05.17 09:55

"використовуються для кібершпигунства, поширення небезпечних вірусів та кібернетичних атак" Поясніть мені дурепі, як це відбувається. Я купила програмне забезпечення, штатний програміст його обслуговує, то як це ПЗ використовуються для кібершпигунства? Скажіть, що треба грощі відмити, тому всім бюджетникам натендеремо нове ПЗ, яке невідомо як буде працювати.

Відповісти
  • ++++++
17.05.17 09:58

Спасибо.... спасибо, блин!!! А они себе представляют, какой это адский труд- перевести бухгалтерию на новый продукт????

Відповісти
  • Юля
17.05.17 10:38

Украинский бизнес не готов платить огромные деньги за европейские программы, к тому же у нам законы слишком быстро меняются и платить за каждое обновление не все потянут, конечно Ахмет и Педро могут себе позволить, а вот у нас фирма всего 100 человек, директор умирает каждый раз когда видет счета за продление медка и работу программиста которого из за наших законодателей часто вызывает, а тут платить приличные деньги за бух программу, быстрее он нас заставит все делать в экселе, чем заплатит, очередной распил бабла и доение бизнеса все против страны и народа, по другому не назовешь.

Відповісти
  • Надія Олегівна
17.05.17 13:42

Юля,Вчера озвучила своему директору перспективы покупки нового по и перевода из 1С... ответ. Мне дешевле купить вам счеты и бумагу. и работайте!работайте!работайте!!!!

Відповісти
  • ууу
17.05.17 10:03

вот лишь бы ничего не делать, самый простой способ придумать врага и сплотить всех вокруг этой идеи. Когда это уже закончится...

Відповісти
  • Вита
17.05.17 10:59

ууу, 100%

Відповісти
  • Jezz
17.05.17 10:09

А возврат средств , уплоченных за 1-С , кто будет осуществлять? Покупали не на год, даже износ начисляем. А во что выльется приобретение украинского"фаст-фуда", услуги программистов,обучение персонала неизвестно чему -это же просто "даст ист фантастиш"! Ох, мне кажется, нас решили очередной раз хорошо ободрать!

Відповісти
  • Сергій
17.05.17 10:22

Jezz, вас і так обслуговують повністю українські фірми, і вони ж розробляють оновлення)), так що все буде те саме, просто монополіста трошки "подвинули", це бізнес, ви ж напевно повинні це розуміти)).

Відповісти
  • Jezz
17.05.17 11:11

Сергій, запретили программный продукт -подвинули монополиста? Это теперь так называется? Украинские фирми что занимаются 1-С теперь скукошатся, аналогично турфирмам и риэлтерским агентствам после революции гидности. Это бизнес? Нет, это геноцид. А бухгалтера в условиях нашего законодательства до этого дня только балансировали над пропастью. Теперь мы имеем возможность увидеть ДНО!

Відповісти
  • Юля
17.05.17 10:45

Сергій, а альтернативу дали? На другом сайте написали, что немецким SAP которого хотят продвинуть за счет 1С, пользоваться в стране могут единицы, стоимость лицензии внушительная, только одно рабочее место стоит 450 грн, кто готов платить? Скорее все перейдут на пиратки. Еще прикол с налоговой, они не все 1С знаю, а если SAP показать, то вообще в ступор упадут, особенно в регионах, хотя все ровно будут разгребать простые бухгалтера, все шишки на нашу голову упадут.

Відповісти
  • Елена
18.05.17 13:44

Юля, а вы уверены что 450грн? Я вроде видела что от 9000грн? Если ю 450 то нам бы подошло))))))

Відповісти
  • Україночка
17.05.17 12:11

Юля, ще про податкову переживати.... Вони від усього в ступорі. А стосовно себе, практично вчора придбали УТП + додаткові робочі місця, усього близько 20 тис. І шо тепер? Маю надію, що, як писали не "Дебет-Кредит", оновлення і обслуговування вже прибаного продукту буде, а стосовно придбання - питання...

Відповісти
  • Ксенія
17.05.17 11:27

Юля, в податковій від усього в ступорі.

Відповісти
  • Сергій
17.05.17 10:55

Юля, мені от цікаво навіщо податковій знати 1с, чи ...., вони повинні працювати з документами первинними, і дякувати вам, якщо ви їм надасте оборотні відомості, щоб вони не складали їх самі). Допускючи їх до свої 1с(на підставі чого?) ви їм значно полегшуєте роботи)питання навіщо?, ви їх так любите?). Якщо в вас все добре, ви можете не турбуватися і не догоджати інспекторам), я якщо не все добре, то все одно заплатите і штраф і взятку, щоб менше штрафу було. Або як варіант, ви їм і догоджали, і 1с дали, і чай і каву, і все в вас добре, але по факту вам все одно впаяють штраф(бо по іншому вони не можуть, бо так треба), а ви в же в суді доводьте свою невинуватість, як є кошти на суддю).

Відповісти
  • Україночка
17.05.17 12:17

Сергій, взагалі то податківці повинні вивчити 1С (багато з них навіть на курси ходять - так мені казав викладач на таких курсах), бо податковий облік базується на даних БО. Але, в останню чергу мене цікавить комфортність роботи фіскалів, напевне я дуже часто з ними контактувала - алергія пішла...

Відповісти
  • Сергій
17.05.17 13:18

Україночка, нічим не визначено, щоб подаківці вивчали 1с, або будь яке інше ПЗ для обліку, вони повинні знати свою справу.

Відповісти
  • бурундук
17.05.17 12:00

Сергій, вот как все любят умничать в инете, а в жизни поджав хфост бежите впереди паровоза...

Відповісти
  • Сергій
17.05.17 13:16

бурундук, а деякі піджимають хвіст навіть в інтернеті, і умнічати не люблять).

Відповісти
  • Wonder woman
17.05.17 10:33

Высскажу "теорию заговора". Сергей очень рьяно тут пиарит САП (а козачок-то засланный). Зашла посмотрела. Презентация ни о чем, мы такие бла бла бла крутые. Клиентов по странам СНГ 350! 350, Карл! Вы представляете, как расширится клиентура за счет высвободившихся украинских потребителей? Читаем дальше. Не так уж и дорого? Клиентская лицензия на 1 рабочее место - ОТ 9900,00. Но купить и просто пользоваться, как с 1С, не выйдет, я так понимаю. Они делают ПРОЕКТ. Что в его стоимость входит, тоже написано, но не указаны цены. Т.е. цена под каждого будет плавающая. Как в 1С увидел конфигурацию и сразу цену - такого нет. Как не дорого? если только для 5 человек лицензия - это уже 50 тыс.! и плюс поддержка. Думаю, одним из условий кредитов Педро было негласно предъявлено требование освободить рынок для САП либо он сам поимеет с этого копеечку. Вільні, які ж ми вільні!!!!!

Відповісти
  • ТАНЯ
17.05.17 13:47

Wonder woman, Расказываю с своего опыта САП купили в 2007 г Стоило удовольствие 1,5 млн Еще за внедрение отвалили Затем сопровождение 19,5 тыс грн в месяц в ценах 2007 г Увеличили штат в 2 раза Промучились года 2 За архивирование документов тоже надо было заплатить хорошие деньги САП очень трудоемкая и неповоротливая сложно приспосабливать к нашим ежечасным изменениям нормативов А пели красиво Наш начальник финансового отдела очень была очарована пока рекламировали И все в деньгах 2007 г при совсем другом курсе даже не 8,5

Відповісти
  • Сергій
17.05.17 13:59

ТАНЯ, якщо ви якісно не підготуєте персонал(по факту перекваліфікація менеджерів і бухгалтерів на нове ПЗ), то в вас ніколи не вийде перейти на нове ПЗ. Навіть перехід з 1с Бухгалтерія Базова на 1с УТП, або 1с УПП треба супроводжувати підвищенням кваліфікації персоналу, і кропідкою роботою в унісон з фірмою яка займається впровадженням нового ПЗ, і це коштує не маленьких коштів, але якісна автоматизація окупить себе, але не через місяць і не два, і навіть не через рік.

Відповісти
  • Фу
17.05.17 14:23

Сергій,как же быстро вы плодитесь как только дерибан денег намечается.

Відповісти
  • Сергій
17.05.17 14:35

Фу, я тут в меншості, в більшості тут фанати "альтернатив нет", для когось "дерибан", а для когось бізнес. А бути по факту монополістом, це не "дерибан" ринку?

Відповісти
  • Фу
18.05.17 13:35

Сергій, я про дерибан, а вы про альтернативы. Раньше вас не видно и не слышно было, а сейчас прям активизировались.

Відповісти
  • Кузя
17.05.17 22:51

Сергій, 1с люди выбирают сами. Добровольно. Потому что удобно. Или кто-то заставляет кого-то покупать это ПО? Это вам не Роттердам+ для населения без вариантов и альтернатив. А по вашей логике в монополисты и Майкрософт записать можно.

Відповісти
  • cari
17.05.17 15:45

Сергій, для меншості тут мало шансів вести діалог - спочатку адепти 1С написали, що без неї всі помрем,коли почали називати альтернативи, звинуватили в дерибані...насправді дивно, що 1С так застрягла нам всім в мізках...

Відповісти
  • Сергій
17.05.17 16:01

cari, так, згоден з вами

Відповісти
  • Людмила
17.05.17 13:22

Wonder woman, согласна 100%

Відповісти
  • Сергій
17.05.17 11:05

Wonder woman, а чи не заслані козачи від 1с, ті які кажуть, що альтернативи не має!))). Альтернатива є. Як мінімум 1с, САП, Парус, і є ще українські програми(Є така програма як Медок, всім мабуть подобається, і вона українська, і досить потужна. Так розробники Медок розробляють програмне забезпечення для ведення обліку також, але для великих платників податків), які просто при такому монополісті як 1с не могли вижити, тепер в них є шанс трохи відвоювати ринок в 1с. А конкуренція це завжди добре для користувача, не для монополіста авжеж). Відповідно 1с почне краще працювати, і зробить більш гнучкішою свою досить не гнучку програму. Настав час платити за програмне забезпечення, і над цим потрібно думати, бо натсупний крок, це блокування піратських сайтів(наприклад на вимогу МВФ, бо " не дамо наступний транш").

Відповісти
  • Wonder woman
17.05.17 16:06

Сергій, больно вы умный. Медок для бухучета не приспособлен вообще, там большую часть нужно делать вручную, пробовали, знаем. Я так много слышу об альтернативном украинском продукте, но еще ни разу о нем не слышала. Про программы по подаче отчетности можете мне не вещать, речь о ведении нормального трудоемкого бухгалтерского учета предприятия с многоуровневым производством, торговлей и услугами на общей системе и НДС. Покажите мне программу, которая успокоит мои плавящиеся нервы и я посмотрю. Но пока что-то ничего не вижу. САП как альтернативу не рассматриваю по описанным мной выше причинам - у предприятия нет свободных 50-100-200-500 тысяч на внедрение программы.

Відповісти
  • ЕленаЕлена
18.05.17 13:56

Wonder woman, полностью вас поддерживаю, мы в прошлом году открывали новое предприятие (до 50 пользователей), хотели взять программу - не 1С, т.к. она уже не отвечает многим нашим потребностям во внутренней отчетности, но ничего приемлемого по цене не нашли - взяли 1С и програмист дописывает нам отчетики потихоньку...

Відповісти
  • Wonder woman
17.05.17 16:06

Описка - ни разу не вида украинский продукт, сорян

Відповісти
  • Медок)
17.05.17 15:52

Сергій, а корни медка совсем не украинские, если что)

Відповісти
  • Фу
17.05.17 14:25

Сергій, парус, тоже под санкции попал, изучайте матчасть

Відповісти
  • Мирра
17.05.17 14:12

Сергій, а причем здесь МЕДОК и ведение бухгалтерского учета?????

Відповісти
  • Окса Запорожье
17.05.17 13:51

Сергій, я что то пропустила и есть вердикт украинского антимонопольного комитета, что фирма, продающая 1С монополист? Или выпиливание ПО на законодательном уровне есть рынок и здоровая конкуренция? Если ваш продукт лучше и дешевле, то и доказывайте это в конкурентной борьбе, завоевывайте рынок, а не стелите себе соломки в виде запретов конкурентов.

Відповісти
  • Людмила
17.05.17 13:21

Сергій, Сэрьожа, а ты работал в Парусе.................

Відповісти
  • Сергій
17.05.17 14:03

Людмила, я працював в Парусі, питання не в програмному забезпечені, а в підготовці персоналу, який би зміг якісно використати всі можливості ПЗ. І в 1с і в Парусі, і в .... можна побудувати якісний облік, при підготовленому персоналі, і при наявності кваліфікованих консультатнів від продавця ПЗ.

Відповісти
  • 333
17.05.17 12:52

Сергій, А Вы бухгалтер, программист? Кто Вы по профессии?Может Вы думаете, что на малом предприятии, где бухгалтер - это и кадровик, и секретарь, иногда и замена менеджера и директора, вообще нечего делать этим милым простым людям??? Неужели мы приходим на работу кофе выпить, маникюр сделать и женский журнал полистать? ОЧНИТЕСЬ!!!Наша работа не "провтыкать все покращення" наших дорогих законотворцев, успеть заререгистрировать НН, попытаться угадать какой БАНК ляжет следующим и успеть вытянуть деньги предприятия (у нас за 1 год - 2 таких банка - большой привет НБУ), просчитать увеличения налогов, как это отольется на себестоимости, какая будет прибыль, с чего платить зарплату реальным людям у которых есть дети, семьи. Ведь малому бизнесу никто не блюдечке ничего из бюджета не приносит - только и выживаем и головой вертим как заработать.А теперь сижу и думаю, как в разнообразии национального продукта выбрать подходящую бух. программу. И чтоб было подешевле, полегче осваивать. За себя не боюсь - в новой программе разберусь, а как учить работников??? Их оставлять после работы или на выходных. Кто будет оплачивать сверхурочное время??? ДАЙТЕ БИЗНЕСУ СПОКОЙНО РАБОТАТЬ - мы это налоги и сборы в бюджеты всех уровней, а те кто придумывают этот бред - большой вопрос "Они патриоты Украины?"Отвечаем каждый для себя

Відповісти
  • Бух17
18.05.17 13:37

333, Сергій, из тех кто зарабатывает на этом деньги. Вот такие вот ситуации- их звездный час,

Відповісти
  • Сергій
17.05.17 13:26

333, я главбух, але великий фанат тоталньої автоматизації всіх процесів по можливості! Я надаю інформацію, що альтернатива є, але альтернатива це не обов"язок. 1с і надалі в працює в звичному режимі, панікувати нема підстав.

Відповісти
  • фопик
19.05.17 11:10

Сергій, ох сочувствую тем работникам, которые у вас в подчинении, альтернативе 1с нету!!!!! Для большого объема работы, 1с незаменима, для малышей есть, и очень замечательная украинская прога. Не морочте голову, наслаждайтесь тормознутонедоделанным украинским продуктом для крупных предприятий, и живите счастливо. О чем можно говорить, если все горсоветы, окружные и не только больницы, кру, и т.д сидят на 1с, а вы тут про альтернативу щебечите. Вы далек от работы? Только командуете и кичитесь?

Відповісти
  • ТАНЯ
17.05.17 13:56

Сергій, Когда-то давно нам на практике рассказывал гл бухгалтер :"Знал я одного реформатора унификатора .Он унифицировал весь бух учет до одного листа Правда его потом посадили за хищения А реформировать можно все

Відповісти
  • Сергій
17.05.17 14:26

ТАНЯ, уніфікація і автоматизація то різні речі. Ви спробуйте відмовитись від 1с, і поведіть облік в паперовому вигляді, тоді ви зрозумієте значення автоматизації. Думаю, що всім бухгалтерам сподобалось обмінюватись податковим накладними в електронному вигляді, набагато краще паперових(але краще відмінили їх взагалі, та не дочекаємось мабудь). Доречі обмін іншими первинними документами вже працює, Київстар вже всім присилає рахунки в електронному вигляді підписані ЕЦП.

Відповісти
  • cari
17.05.17 15:53

Сергій, може і сподобалось, але в цій гілці ніхто вам про це не напише, не прийнято... я теж своїм клієнтам два роки надсилаю рахунки і акти та договори через документообіг, і тільки 10 відсотків просять на них живу печатку. І справді багато бухгалтерів хотіли б електрнкою отримувати всі прихідні накладні та акти. За електронним документообігом майбутнє - це безперечно))

Відповісти
  • Людмила
17.05.17 13:20

333, все в точку

Відповісти
  • Алексей
17.05.17 11:50

Сергій, Какая уж теперь конкуренция если игрока с рынка убрали розчерком пера

Відповісти
  • ***
17.05.17 11:50

Сергій, нигде нет такого маразма с регитрацией, поэтому медок и украинский. И медок не учетная программа, а регистратор. А за его "потужінсть" лучше помолчите. Или или имеете ввиду от слова "тужиться"?

Відповісти
  • Сергій
17.05.17 12:53

***, в кого, що в голові)), а Медок, як фірма це потужна фірма, ним користуються більшість фірм(судячи з обміну податковим накладними). Вних є налагоджена мережа і штат програмістів!. І також як я зазначав власна розробка ПЗ для ведення обліку http://www.intelserv.com/allprograms(це для фанатів "алтернатив нет").

Відповісти
  • ***
17.05.17 17:48

Сергій, на кой фирмам менять налаженный учет на какую-то альтернативу? Вопрос за чей счет и в какое время? Тут не успеваешь изменения в законодательстве читать, не то, чтобы его внедрять. Как всегда освоят для бюджетников ПО за наши налоги. Под нематериальный актив легче "средства распилить".

Відповісти
  • Машуня
17.05.17 13:09

Сергій, так это что не РНБО подсуетилась и медковцы? Си-и-ильно!..)))

Відповісти
  • Вася
17.05.17 11:39

Сергій, иди отсюда.

Відповісти
  • Сергій
17.05.17 14:05

Вася, ще один фанат "альтернатив нет")), йди собі, як не подобається, вибір форумів також є))))

Відповісти
  • Юля
17.05.17 10:58

Wonder woman, согласна, все против людей, готовы на все лишь бы поиметь бабки и плевать на страну. Как говорится если кто то зажигает звезды значит это кому то выгодно. Так и тут три года войны и только сейчас до них дошло, что они российские. Плохо в том, что значит корыто уже пустое и все распелили и распродали вот и осталось последнее добивать всех и все, значит в живых не оставят, будет все тотально уничтожено, значит скоро узнаем кто настоящий хозяин земли украинской.

Відповісти
  • ЯЯ
17.05.17 10:51

Wonder woman, спасибо за информацию...

Відповісти
  • Lexus
17.05.17 10:44

турчик умственноотсталый чудик!!! Знайте об этом друзья!!!

Відповісти
  • бухгалтер
17.05.17 10:51

ми живемо у країні дурної голови,що іншим головам весь час робить шизофренію...дурдом вже просто ..якісь недорослі правлять нами ,далекі від потреб своїх співвітчизників

Відповісти
  • Бухгалтер
17.05.17 11:01

Неужели в нашей стране нет проблем по-важнее... Ну нет же, нужно 1С, ВК и одноклассники отменить. Нам же без них в Украине гораздо лучше жить станет

Відповісти
  • Poly
17.05.17 15:05

Бухгалтер, почему нет, еще нужно отменить 8марта и 9 мая. тогда и заживем.

Відповісти
  • Лара
17.05.17 11:20

Турчинов: «ми можемо лише рекомендувати не робити цього, але те, що стосується державних установ, вони будуть терміново переводитися на програмний продукт від вітчизняного виробника». Все... Хочу прислухаюсь до рекомендацій, а не хочу-не прислухаюсь. А вони просто вже все вк..., а їсти хочеться і дітки хочуть гарно відпочивати....(далі придумайте самі)...

Відповісти
  • Сара
17.05.17 13:01

Лара, да, и пойдет очередная выкачка сотен миллионов из бюджета на "срочную борьбу с вражеским ПО". Нам в стране некуда больше деньги девать: дома, дороги и экономика - все в прекрасном состоянии. "Стену от России" на границе уже построили и забыли.

Відповісти
  • Лара
17.05.17 13:25

Сара, согласна с Вами на 1000000 %.

Відповісти
  • Вита
17.05.17 11:38

Лара, мне очень жаль пенсионеров-бухгалтеров бюджетных установ, на пенсию не прожить и перенести учёт в новые программы и научиться в них работать за минималку не каждый выдержит. Я лично в ВК и Одноклассниках даже не зарегистрирована и, чтоб дети в них не сидели, не возражаю от их запрета, как и жутких видео на ютубе, игр, которые вышибает мозг у детей, но работать на сырых проблемных бух.продуктах это опасно для здоровья. Предлагаю на период адаптации на 5 лет отменить проверки.

Відповісти
  • Лара
17.05.17 11:43

Вита, Вы вспомните - у нас сначала примут закон(постановление, указ), а потом принимают дополнения, изменения, продлевают сроки внедрения (нужное подчеркнуть). Мне только интересно - где они были три (три) года, что только сейчас придумали эту фигню. Либо это дымовая завеса?

Відповісти
  • Алла
17.05.17 11:37

У меня только один вопрос мы живем в свободной демократичной стране или в КНДР ?

Відповісти
  • Oleg7
17.05.17 11:59

Алла, порівняння недоречне. Конституцію, думаю, ви знаєте: Стаття 1. "Україна є суверенна і незалежна, демократична, соціальна, правова держава". Звісно що свободи в певній мірі все одно обмежуються.

Відповісти
  • Таташа
17.05.17 15:18

Oleg7, Дякую що нагадали. Але я можу процітувати цю статтю тільки із знаком питання в кінці.

Відповісти
  • Вита
17.05.17 11:54

Алла, это скорее Северной Кореей попахивает. Там интернет запрещён, но как ни странно народ это поддерживает, а у нас народ никто никто не хочет слышать.

Відповісти
  • Вита
17.05.17 11:54

Алла, это скорее Северной Кореей попахивает. Там интернет запрещён, но как ни странно народ это поддерживает, а у нас народ никто никто не хочет слышать.

Відповісти
  • 111
17.05.17 11:51

Обьясните мне экономическую целесообразность этого бреда

Відповісти
  • ТАНЯ
17.05.17 17:00

111, Ротердам +

Відповісти
  • Сара
17.05.17 13:03

111, очередная выкачка денег из бюджета под благовидным предлогом. Все кто против - будут записаны в сепаратисты.

Відповісти
  • 111
17.05.17 11:54

Хотелось и Киев послушать.Я думаю,что у нее будут аргументы почему это хорошо для Украины.И нужно подождать когда закончится война.И навнрное виновата опять Россия

Відповісти
  • Вита
17.05.17 11:54

Работала в банке, там свои бух-банковские программы, украинские, стоимость которых при установке, залитию базы и обслуживанию очень немалая (лет 10 назад 10000 грн.), каждый модуль - зарплата, ОС, ТМЦ - отдельная цена, поэтому для экономии пользовались 1С зарплатой или всё вручную (тихий ужас ввести карточки и описи 1000 ОС вручную в эксель). Посмотрим на текучку кадров в бюдж.установах, если справятся, то ко всему можно привыкать, просто ЗАЧЕМ?

Відповісти
  • Леся
17.05.17 12:00

У украинского продукта пока нет названия? Пошел тендер на откаты?

Відповісти
  • Уна
17.05.17 12:07

Алла, похоже идет к КНДР.

Відповісти
  • Eugene13
17.05.17 12:14

Щодо альтернатив. Поки знайшов 2 варіанти (наскільки вони робочі, зручні та функціональні не знаю). 1. СофтПро, Універсал SBE - однокористувацька безкоштовна - можна встановити і подивитися. 2. Дельфін - на сайті написано, что дають тріал версію. Хтось про це може щось сказати? Чи знає ще якісь варіанти?

Відповісти
  • cari
17.05.17 16:07

Eugene13, спробуйте Універсал, будуть питання пишіть kari@yandex.ua

Відповісти
  • Кузя
17.05.17 23:00

cari, меняйте адрес))) срочно. Яндекс под санкциями в том же списке.

Відповісти
  • Таташа
17.05.17 15:28

Eugene13, Є ще Хепі-Бух. Проста, недорога, непогано обслуговується. Але я не знаю всіх можливостей програми. На даний час в ній ведеться бухгалтерія ФОПа - торгівля. Декілька років тому - ВАТ - теж торгівля. Програміст, що її писав - людина адекватна. Але чи вистачить йому сил боротись з "акулами" - не знаю.

Відповісти
  • бурундук
17.05.17 12:55

Eugene13, В Универсале работает подружка---заскорузлая версия совдэпа......Каждый пчих в которой стоит не меньше чем в 1-с

Відповісти
  • Ольга
17.05.17 13:36

бурундук, неправда. По возможностях не меньше 1-С. Программисты решают любые задачи.

Відповісти
  • бурундук
17.05.17 12:22

В моей карьере были времена, когда я работала на фирмах у которыхбыл наш украинский продукт для бухгалтерии.....Могу сразу рассказать о моих "оргазмах" при работе с этим Г* ( хорошим продуктом). Не дай Бог еще с таким поработать ....Таки нет,дал...:(((((

Відповісти
  • Україночка
17.05.17 12:31

...представник СБУ Юлія Лапутіна наголосила, що заборона використовувати програмні продукти 1С не стосується приватного сектору.

Відповісти
  • ***
17.05.17 12:33

Сам Петро додумався, чи йому підсказали, що треба зробити, щоб заволали ті, хто до цього ще мовчав?

Відповісти
  • бурундук
17.05.17 12:54

***, складывается впечатление, проплатили другие хозяева других ( европейских) продуктов

Відповісти
  • Людмила
17.05.17 13:26

бурундук, однозначно, надо покупать эвропэйскоэ

Відповісти
  • кос
17.05.17 12:39

Надо подсказать урчинову запретить єксплуатировать росийские автомобили , и грузовіе в том числе (пол армии на камазах) вот будет здорово.

Відповісти
  • Елена
17.05.17 12:49

Цікаво, у яку суму нашій країні (тобто нам, платникам податків) обійдеться переведення усих бюджетних установ на нову облікову програму ? Хіба потрібні зараз нам ці витрати, невже вони доцільні для нашої країни- держбюджету? Рівно, як і витрати на Євробачення, головне під шумок швидко витрати, а куди - ніхто ж не буде розбиратися.

Відповісти
  • кос
17.05.17 12:56

Елена, так сказали за два года 1 миллиард долларов.

Відповісти
  • Оксана_Киев
17.05.17 13:02

Коллеги,дорогие, что это с вами?? второй день истерика. Мы прорвемся в любом случае. Стаж мой 17 лет, 1С люблю, но 7.7, потому что в ней ничего лишнего, она "права как аксиома"...А в 8-ке работаю три года и продолжаю плеваться. Но не об этом хочу сказать. Мы же неубиваемые и живучие, никакие перемены и покращення нас не сломят. Не будем тратить нервы и время друг друга. Все увидим, уверена, будут и обновляшки к 1С, будет и работа дальнейшая.

Відповісти
  • бурундук
17.05.17 16:17

Оксана_Киев, надоело прорываться

Відповісти
  • Лариса
17.05.17 13:45

Оксана_Киев, Работаю в 1-С 8 более 9 лет. Все СУПЕР, в одной базе веду несколько фирм. 7.7 не идет ни в какие сравнения - прошлый век.

Відповісти
  • Виктория @
17.05.17 13:17

Оксана_Киев, Спасибо за позитив

Відповісти
  • Людмила
17.05.17 13:14

Оксана_Киев, 1С люблю, но 7.7, потому что в ней ничего лишнего, она "права как аксиома"., ну просто мои слова, а 8.... я думала только я плююсь, а все остальные тащатся

Відповісти
  • Лариса
17.05.17 13:44

Людмила, Работаю в 1-С 8 более 9 лет. Все СУПЕР, в одной базе веду несколько фирм. 7.7 не идет ни в какие сравнения - прошлый век.

Відповісти
  • 333
17.05.17 13:40

Людмила, От ки в большинстве плюются те, кто поработал в 7-ке, если начинают срвзу с 8-й,то говорят что ооочень хорошо., Я тоже переходила нв нее и плевалась сама и пока учила менеджеров, счас опять вернулась на 7(обстоятельства) и рудуюсь ....

Відповісти
  • Фрося
17.05.17 16:13

333, когда в 2012 году нас переводили с 7.7 на 8, я прям рыдала, потом пообвыклась, но о 7.7 вспоминала с теплотой)) И только сейчас, на новой работе, когда работаю параллельно и в 7,7 и 8, я поняла на сколько корявая и нефункциональная 7.7)

Відповісти
  • Оксана_Киев
17.05.17 14:08

333, ох,я бы тоже вернулась. Готова перебить вручную назад в 7-ку за три года все. Это аудиторы меня подбили,теперь на такую авантюру ни за что не соглашусь! Чтобы сделать что-то элементарное, надо список лишних движений выполнить. Это как приехать на левое сто,чтоб фильтр-масло поменять,а тебе говорят,что для этого надо разобрать половину машины:))

Відповісти
  • бублик
17.05.17 13:08

Оксана_Киев, а с Вами все в порядке? Так оптимистично смотреть на длящийся кошмар можно только на допинге! Предлагаете промолчать и приспособиться к новой позе???

Відповісти
  • Оксана_Киев
17.05.17 13:10

Знаете,как мой муж говорит: "все женились на женщинах, а я - на главном бухгалтере!"...при этом он понятия не имеет о существовании 1С:)) Значит, есть в нас какая-то другая "вишенка на тортике":)) Всем виртуально завариваю по чашечке кофе (чая) и хорошего майского дня!!

Відповісти
  • Фу
17.05.17 14:30

Оксана_Киев, спасибо за позитив, удачи вам

Відповісти
  • Светлана
17.05.17 13:49

Оксана_Киев, Я с Вами за одно. Всем позитива! Не через такие преграды проходили.

Відповісти
  • Виктория @
17.05.17 13:18

отправила деку НДС и нет ни одной квитанции в чем дело? кто в курсе ?

Відповісти
  • ТАНЯ
17.05.17 17:02

Виктория @, меняют mail

Відповісти
  • Татка
17.05.17 13:57

Виктория @, говорят, сервер налоговой в Киеве "висит". Я отправила в 8-52 деку, квитанций до сих пор нет, никаких, даже повидомлення про доставку. Покращення...

Відповісти
  • Людмила
17.05.17 13:30

Виктория @, та же проблема, а еще и не 19 число, 15 мая не регились НН, аншлаг был

Відповісти
  • ....хочу все знать
17.05.17 13:27

Виктория @, в ГФС висят сервера, инфа от программистов Сонаты и Медка.

Відповісти
  • Оксана_Киев
17.05.17 13:22

Бублик, в порядке вроде..Допинг есть - моя семья. А в позу по поводу 1С нас еще реально никто не поставил. Чего валяться в истерике? Если так реагировать, надо менять специальность. Была главным бухгалтером в игровом бизнесе, 2 юрлица по 20-25 филиалов каждое, учет в 1С 7.7 и зарплатной программе Zorro (не знаю, может кто-то знаком с такой). Привычная жизнь рухнула в 2009, и никого не волновало, куда мы все пойдем работать. Было ли это стрессом? ответьте сами. Выбросила свои визитки, привычки,..накрасилась и пошла работать:)) Прорвемся!

Відповісти
  • не отмоешься
18.05.17 15:12

Оксана_Киев, вам су--кам с игрального бизнесу не привыкать. Бог не антошка - видет немножко,как вы людям беду приносите. допинг у нее дети.за грехи родителей дети отвечают

Відповісти
  • не удержалась
17.05.17 15:32

Оксана_Киев, молодец, так держать! Я тоже пока не паникую по поводу 1-С, она же стоит на компе, а не в облаке. Но мне все-равно хочется сменить профессию. После каждого покращення и полегшення почему становится все мудренее

Відповісти
  • Оксана_Киев
17.05.17 16:03

не удержалась, огромное спасибо. Такие периоды "сменить специальность" иногда накрывают. Однажды так "порубало",что по объявлению договорилась утром с 7 до 9 мыть пол в ТЦ Дримтаун! Никакого учета - ни налогового, ни бухгалтерского! Помню, барышня мне говорит: "если вы шустрая, будете успевать, можно взять еще дополнительную площадь. Оплата - 34 грн в час (2015г)." Люди, вдумайтесь! Я и протрезвела мигом.. Шустрая ли я? О, да! Быстро собралась, и гей вперед - "покращення" разгребать! Поэтому, говорю - все преодолеем. Мы вон уже в кодах наших работ-услуг-товаров нараз пляшем!

Відповісти
  • Машуня
17.05.17 13:29

Оксана_Киев, плюсую сильно!!!!

Відповісти
  • Женя
17.05.17 13:31

сегодня хоть кто-то что получил(запит, регистрация НН, отчетов)???? отправила деку, запиты не ответа не привета, что снова Россия мешает?

Відповісти
  • Zefir
18.05.17 14:01

Женя, все получено в 8:30

Відповісти
  • koty
17.05.17 15:04

Женя, все получено, где проблема?

Відповісти
  • Светлана
17.05.17 13:45

Ответы с ГНА не приходят. И не только у меня. Еще 2 человека тоже ждут с утра.

Відповісти
  • Марі
17.05.17 13:45

Женя, На форумі проскочила інформація, що працівники ДФС повідомили представникам Медка, що обмін документами працюватиме після 14-00.

Відповісти
  • Ольга
17.05.17 13:33

Есть украинская программа для бух. учета - Универсал. Я работаю на ней с 2001 года.

Відповісти
  • cari
17.05.17 16:02

Ольга, і я працюю, і багато прихильників цієї програми знаю особисто, грамотні бухгалтери запросто переходили з 1С на неї, не знаю жодного котрий би не справився - все залежить від настрОю))

Відповісти
  • Посетитель
18.05.17 10:25

cari, У меня вопрос??????? Почему я ДОЛЖНА куда-то переходить!!!!! Без своего на то желания?????

Відповісти
  • Тетяна
17.05.17 13:35

Хто поверне кошти за придбану УТП ???

Відповісти
  • Таня
17.05.17 13:35

Возмущена. ВК и одноклассники - это для отвода глаз от 1С и дальнейшей отмывки денег через тендеры на закупку нового ПО. Но меня не тронули эти изменения, я работаю с Предприниматель 4 (производство: пошив одежды, учет по складам, бронь заказов и главное, что я себя сама чувствую програмистом в этой програмке - меняю бланки как мне удобно, добавляю всевозможные поля, недорогое ПО, мне достаточно

Відповісти
  • Да уж
17.05.17 15:56

Татьяна, а что россияне убивает украинцев в Украине?! И Вы и дальше готовы платить за эти убийства, лишь бы программу не трогали.

Відповісти
  • Посетитель
18.05.17 10:27

Да уж, Я уж не знаю кто вы там ..., мужчина или женщина..., но шли-бы вы отсюда!!!!

Відповісти
  • бурундук
17.05.17 16:22

Да уж, в Украине АТО, а почему нет "войны"-это к Вашему президенту

Відповісти
  • как-то так
17.05.17 15:08

Таня, согласно с Вами по поводу отвода глаз!

Відповісти
  • Александр
17.05.17 13:52

Народ не паникуйте. В кометах "ДК" говорится,что 1С будет работать обновления будут, а вот купить ни-ни.

Відповісти
  • Аллочка
17.05.17 13:59

Как вариант простой украинской бухгалтерской программы по стоимости в районе 100 у.е (Хепи Бух бухгалтерия)http://heppy-buh.com.ua/

Відповісти
  • SHADOW
17.05.17 14:00

а зарубежные аналоги не будут "подсматривать" ? если анб везде свой нос сует? просто не верю, что 1С такое делает

Відповісти
  • оля-ля
17.05.17 14:05

Универсал - это жесть. Кто не видел 1С, то им нормально. Я пришла после 1С. слов нет описать степень тупизма, дубизма, сложности, несовершенства, трудоемкости, времязатратности ведения учета в Универсале. Чур вас всех. чур от этого идиотства. Да и денег стоит кучу.

Відповісти
  • cari
17.05.17 15:59

оля-ля, зате з Вашого коментаря добре видно Ваш рівень))

Відповісти
  • koty
17.05.17 14:06

а шо, только бухи в панике... где собственники, шо молчат...?я в 7 работала с 2004, с 2012 в 8 - довольна и тем и другим.Всем у 1С кого куплена легально, можно спокойно продолжать работать, сопровождение и обновления будут. Всем у кого ломки купленные на базаре - сочувствую."ВК и одноклассники"- катастрофы не вижу(помойка). А с рашей давно пора разводиться. Хочу надеяться что, это будет тем волшебным пенделем, который сподвигнет на собственные разработки, или у нас одни бухи которые на собеседовании отвечают: "1С сама продки напишет". Поняла бы если бы писали тетки и дядьки далеко за 60, а тут молодые, умные, недооцененные , а вою...

Відповісти
  • Zefir
18.05.17 14:04

koty, я думала, только ко мне такие на собеседования приходят

Відповісти
  • горчица
18.05.17 15:16

Zefir, приходят и уходят.,увидя кто перед ними

Відповісти
  • ха-ха-ха
17.05.17 23:06

koty, тётки и дядьки за 60 как раз-таки смеются и полны оптимизма, которые работают с 1С очееееень давно и любят этот программный продукт, будь-то 7, 8 кому какая версия нравится, а вот чего молодёжь воет????? Непонятно...

Відповісти
  • Александр
17.05.17 14:27

У А.Венедектова есть хорошая фраза:"Ни один политик перед принятием решения не смотрит ни в Библию, ни Коран, ни в Талмуд". Что можно от них еще ожидать??

Відповісти
  • Сергій
17.05.17 14:55

Александр, а там щось є по програмному забезпеченню?

Відповісти
  • я
17.05.17 14:47

Нда, европейские ценности отдыхают...

Відповісти
  • Анна
17.05.17 15:54

я, А ваши, российские?

Відповісти
  • я
18.05.17 15:17

Анна, теперь ты про наши ценности не увидишь, интернета нет. будешь только изучать еврепейские

Відповісти
  • Леся
17.05.17 14:57

БІЗНЕС ЯК ПРАЦЮВАВ НА 1С, ТАК І ПРАЦЮВАТИМЕ – МІНФІН 17.05.2017 14:22За використання 1С бізнес штрафувати не будутьЗА ТЕМОЮ >Експерт назвав можливу причину заборони 1С та альтернативу програмі >РНБО: На російське ПЗ Україна щороку витрачала до 1 млрд грнУ СБУ запевнили, що у них немає мети перевіряти і штрафувати бізнес за використання російської програми "1С", а санкції, введені рішенням РНБО і указом Президента проти соцмереж і програм РФ, стосуються насамперед державних компаній. Про це в коментарі "Сегодня" заявила радник міністра фінансів України Олена Макеєва.Макеєва роз'яснила: "Ці санкції, насамперед, стосуються держкомпаній. За словами СБУ, майже всі держкомпанії користуються "1С". Це питання національної безпеки. Тому вони не повинні використовувати цей продукт". За її словами, у СБУ запевнили, що у них немає мети перевіряти і штрафувати бізнес.Вона додала: "Щодо бізнесу, це питання вже лежить у площині моральній. Тобто це рішення і питання безпеки бізнесу, яку програму він використовуватиме. Причому представники 1С вчора заявили, що вони не зупинять обслуговування оновлення програмного забезпечення. Тобто бізнес як працював на "1С", так і працюватиме. А ті, хто морально не можуть користуватися 1С, вони перейдуть на інші програмні продукти. Але насправді такі компанії це зробили ще два роки тому, які перейшли на інші продукти, тому що не хотіли користуватися російськими програмними продуктами".Радник міністра зауважила, що в 1С заявили про намір продовжувати обслуговування саме оновлення програмного забезпечення, але не продавати новий продукт. Тобто нові компанії, які сьогодні хочуть придбати новий продукт, цього зробити не зможуть."Бізнес повинен бути спокійний, а санкції стосуються саме держустанов, тому що це – питання національної безпеки", –наголосила Макеєва.Вона також зазначила, що РНБО і СБУ відомо, що російська компанія-розробник 1С, щоб уникнути санкцій, може перереєструватися в Україні. "Дуже просто змінити власника, тому що санкції поширюються не на продукт, а на юр- і фізосіб. Тобто, змінюючи юрособу, можна уникнути санкцій. РНБО про це відомо, вони це відстежуватимуть і санкції можуть бути розширені", – підсумувала Олена Макєєва.

Відповісти
  • ТАНЯ
17.05.17 16:14

Леся, РОТЕРДАМ + Что можно еще сказать ?

Відповісти
  • Ника
17.05.17 14:58

Коллеги! как я люблю наш сайт. Ну, и нафига нам ВКОНТАКТЕ и ОДНОКЛАССНИКИ?.У, нас тут так весело.Эмоции бьют ключём. Да, прорвёмся мы в очередной раз. Не спешите пить валерьянку.

Відповісти
  • Любителям рашки
17.05.17 15:42

Успокойтесь, вопрос 1С касается государственных и коммунальных предприятий, а также госучреждений и т.п.

Відповісти
  • Рано или поздно
17.05.17 15:47

Всех этих рехформаторов ждет посадка в тюрягу за мошенничество в особо крупных размерах.. Ведь все это сделано для пропиха ПО в гос структуры за который придется заплатить налогоплательщику, вообщем для меня окончательно понятно что люди во власти это самое большое зло, прикрываясь за лозунги и т.д.

Відповісти
  • Татьяна, г.Харьков
17.05.17 15:53

Вот это решаются проблемы в стране.... запретить 1С- программный продукт, который разрабатывается нашими украинскими разработчиками, под законодательство Украины, наш план счетов имеет- полностью отличается от российской версии. Что за глупость очередная?

Відповісти
  • Моральным уродам
17.05.17 15:53

Ты смотри как бойко, сидящие за сотни километров от Широкино и Авдеевки тут рассусоливаются по поводу "ужасов" по запрету "одноклассников", " вконтакте", "1С". И даже в голове ничего у них не шевелится, что за те деньги, которые они платят за установку "1С" и её обновление покупаются мины, снаряды и прочее, которыми убивают нас в нашей же стране. Или вы, не уважаемые, готовы будете поверить в то, что идет война только когда "братья" ваш дом снесут снарядом от "Града", или когда своего ребенка в пакет соскребете после бомбежки?! Из-за таких как вы и идет война уже 3 год.

Відповісти
  • ОВ
19.05.17 12:01

Моральным уродам, бесят такие псевдопатриоты. Я не патриот, но люблю свою Украину с ее Донбассом, Львивщиной и Крымом, и печально смотреть и слушать до чего довели за 3 года. Я далеко от Авдеевки и Широкино, и прочувствовала на своей шкуре не только "грады". Какая война? у нас АТО. Видимо, военное положение не выгодно для наших "верхов". Что же тогда президент боится расстаться с баблом в Липецке? А знаю еще таких "патриотов", которые кричат Россия-агрессор, а бизнес у них с ними. Причем Вк, ОК, и 1С? Для чего снова ставить палки в колеса, малый и средний бизнес и так еле-еле выживает. Вон ДФСУ уже третий день в ступоре, что это? у нас так легко и быстро ничего не делается. Пусть бы сначала подготовили, а потом реформировали и обновляли.

Відповісти
  • Rina
17.05.17 16:07

Моральным уродам, т.е. я так понимаю вывезти оборудование из Мариуполя, оставив многих украинцев без работы, но продолжать работать в Липецке и платить налоги в бюджет РФ -это патриотично и эти средства не идут на мины и грады, а исключительно на благотворительные цели Вы так считаете?

Відповісти
  • cari
17.05.17 15:56

Для тих хто за три роки не підготувався нагадаю:Верховна рада України 15.07.14 прийняла «Постанову про ухвалення Рекомендацій парламентських слухань на тему: "Законодавче забезпечення розвитку інформаційного суспільства в Україні"»Таким чином, Верховна рада рекомендувала Кабінету міністрів України «визначитися щодо відмови від російського програмного забезпечення (зокрема антивірусного програмного забезпечення) в органах влади, що може нести кібернетичні загрози для держави». Кабмін має відзвітувати про виконання завдання до 1 грудня цього року.Окрім цього, Верховна Рада рекомендує Кабміну «провести переговори з провідними компаніями розробниками програмного забезпечення щодо отримання знижок на відповідне ПЗ, що використовується в органах влади (та придбання зазначеного ПЗ у розстрочку).

Відповісти
  • бурундук
18.05.17 12:36

cari, так пусть бюджет и переводят

Відповісти
  • Кузя
17.05.17 23:18

cari, с YourControl уже провели переговоры о скидках и получении лицензий на шару недавно. Не получили - признали запрещённым продуктом. Их методы известны. Переговорщики знатные, что тут сказать..

Відповісти
  • Вика
17.05.17 15:58

А кто-нибудь видел эти самые шпионские ПО в 1С?Модули программы в Конфигураторе 1С СОВЕРШЕННО ОТКРЫТЫ, иначе как наши ит- спецы будут нас обслуживать и дописывать все бредни налоговой, пока уже 1С выложит обновление для всех?Мы бухгалтера, пользуемся прописанной "оболочкой"Очень сильно попахивает очередным отмыванием бюджетных денег - "бедным" на хлебушек чего-то надо же мазать.Ну и от очередного увеличения коммуналки надо людей отвлечь.Здорово придумано, зачёт.

Відповісти
  • бух
18.05.17 11:27

Вика, да там страшные секреты в 1с. которые ну очень ФСБ нужны. Сколько Иванову больничный зачислили или сколько шурупчиков на изготовление табуретки использовали.ФСБ точно ночами не спит всю информацию собирает.

Відповісти
  • ТАНЯ
18.05.17 14:58

бух, Ні вони взнають дійсно яка сума лікарняних а не та за яку відчиталась статистика

Відповісти
  • бурундук
17.05.17 16:24

Вика, у них супер-очки, все видят. А накатят стаканчик, так еще и не то увидят ( шпионы, доллары, рубли и зрада)

Відповісти
  • Вика
17.05.17 16:13

Вот, помню ещё до революции/переворота, мой собственник решил быть, очень большим Евроинтегратором. Построил чистую, красивую фабрику, ну и давай внедрять САР как управленческую и бух.систему учёта. Хотел два в одном иметь. В тех ещё деньгах, по 8грн. у.е, нам счётик выставили на 120тыс. и это без бух. учёта - управленка т.е. А бух учёт посоветовали вести в 1С и обмениваться с САР, так как на реагирование налогового законодательства уйдет куча денег. Угадайте что мы в итоге купили? Точно, 1С УПП и заказали у них под себя всякие разные обработки.Вот такая история...

Відповісти
  • Сергій
17.05.17 17:10

Вика, питання не в інтеграції, а в інвестиціях, погляд наперед

Відповісти
  • аккумулятор
17.05.17 16:14

заслужили укр-цы то ли еще будет ой ой поделом же

Відповісти
  • Хватит!
17.05.17 16:44

Почему мы все, кто не доволен действиям власти, а нас миллионы, сидим на *опе ровно и только то и делаем, что гавкаемся в сетях, дома и на работах - почему???? надо всем встать и пойти всю эту шайку вплоть до 3-го колена выгнать из страны и себе самим строить страну. И первое, что дети и внуки строящих страны обязаны жить и учиться внутри страны минимум 25 лет!. Лишить всех этих управителей их маетков и прочего. ХВАТИТ СПАТЬ и нудеть по углам.

Відповісти
  • Бух17
18.05.17 13:47

Хватит!, и кого поставить вместо них? У вас есть кандидаты? К чему эти призывы.

Відповісти
  • Тетяна
17.05.17 17:15

Колеги емоції і шпари випустити це добре. Але що ви плануєте робити???? Як працювати далі. Впевнена, що перевірки не заставлять себе чекати. А це постанова РНБО, і її порушення пахне державною зрадою. А закон вступає в силу від завтра. Чи я помиляюся????????????????

Відповісти
  • 555
17.05.17 17:24

Служба безопасности Украины (СБУ) не намерена наносить внезапные визиты на частные предприятия, использующие попавшую под санкции бухгалтерскую программу 1С. Об этом заявила глава Департамента контрразведывательной защиты интересов государства в сфере информационной безопасности СБУ Юлия Лапутина в среду, 17 мая. "СБУ, на самом деле, не имеет никаких вопросов к частному сектору, который работает на законных основаниях и по вопросу 1С никто ни к кому приходить не будет", – отметила она.Лапутина признала, что программа 1С является монополистом рынка, и бизнесу очень сложно будет переходить на другие продукты. "Могу сказать, что частного сектора это вообще не касается, мы не можем влиять на частный сектор, что-то ему навязывать, мы можем только рекомендовать обратить внимание на то, что данные, которые получают от ваших бизнес-структур, обрабатываются в РФ", – сказала она.По словам представителя СБУ, решение коснется государственных структур, но текущий фискальный год пройдет без изменений. В следующем фискальном году компания 1С не сможет участвовать в тендерах.

Відповісти
  • Сергій
17.05.17 17:20

Тетяна, це не закон, а Указ Президента, і він вже втупив в дію ,відсьогодні. А працювати далі, треба як працювали, або я варіанат краще працювати! І до чого тут 1с і перевірки?

Відповісти
  • Уставший
17.05.17 17:24

Понятно теперь на что нас променяли за "свободный виз" :(((((

Відповісти
  • Игорь
17.05.17 17:25

Програмний продукт від вітчизняного виробника??? Він є?

Відповісти
  • Сергій
17.05.17 17:39

Игорь, так він є, гугл вам в допомогу, хто бажає той знаходить!

Відповісти
  • Светлана
17.05.17 17:32

матюкаться можно? ))) а не проще заблочить кибершпигунство?))) поставить защиту? и проблема решена, это просто дележка бабла и бизнеса!

Відповісти
  • я
17.05.17 17:47

Думаю РОШЕН і т. д. так само ведуть облік в 1С. Нехай раніше наші тугодуми свій бізнес в Росії закриють, а тоді вже санкції при ймають

Відповісти
  • Євген
17.05.17 18:10

Компанія Рошен шукає програміста 1СВакансия от 10.05.2017Програміст 1С14000 грнКомпания:Рошен, ВМК, пищевое предприятиеГород:ВинницаВид занятости:полная занятость, готовы взять студентаОПИСАНИЕ ВАКАНСИИОсновні обов'язки:​Модифікація та підтримка типових конфігурацій 1С8: Управління виробничим підприємством та Бухгалтерія для України.Модифікація та підтримка конфігурацій 1С7.Розробка нових модулів, впровадження, супровід і оптимізація існуючої облікової системи на платформі 1С.​Вимоги:знання основ бухгалтерського та управлінського обліку,бажання навчатися,вік 21−30 років.https://www.work.ua/jobs/2460459/Сьогодні цю вакансію видалили

Відповісти
  • Адвокат
17.05.17 18:23

Ой і весело тут у вас))) головне що навіть рошен згадали))) і Маріуполь ще за щось,про футболку забули ( та може я пропустив?) головне - на сепарські одноклассніки ходити не потрібно - треба почитати бухгалтер-111 - ви взагалі то що, живете одним днем або зовсім нічого не розумієте? Чим менше будемо залежити від раші , тим скоріше станемо людьми.Сказав пастор "є програмне забезпечення" значить воно є.І менше паніки, бережить себе і свої нерви.Все буде Україна!

Відповісти
  • ооо
18.05.17 13:18

Адвокат,Ты засланный казачек,к бухгалтерии отношения не имеешь.Так не вякай

Відповісти
  • 1111111111
18.05.17 13:12

Адвокат, 5+.Мы не зависим от Раши.Вот газ покупаем в Европе.Не российский.Не важно ,что европа покупает газ в россии,накручивает огромную наценку+транспортировка и продает нам.Зато купили в европе.А население при яныке платило 1,1 грн за куб,зато теперь 7,0.Возьми и заплпти такие деньги.А я хочу газ с россси по 1,1.Мы бедные,но гордые.А я считаю это или дебилизм или все кто у правительства получают откаты и им плевать на обычных людей.А ты свидомый плати

Відповісти
  • Rina
18.05.17 09:19

Адвокат, в 2015 пришлось перевести счета в Ощад -уже 2 года как приходится отправлять платежи в их клиент-банке сначала трижды перекрестившись и с помощью какой то матери.(настолько деревянный клиент-банк, помниться такие в начале нулевых были в коммерческих банках). Да есть возможно украинский продукт, но это бухгалтеры всей страны год работали на результат с программистами Медка, чтобы программа заработала нормально. Но здесь другая ситуация у каждого предприятия своя специфика учета. Сейчас многие предприятия пытаются просто выжить не обанкротиться и для них замена ПО -это не первоочередная статья расходов.

Відповісти
  • Диагноз-бухгалтер
17.05.17 19:26

Уважаемые бухгалтера! Судя по комментариям пользователя "Сергей" - это не бухгалтер, а либо представитель мифической программной альтернативы для 1 С, либо гос.служащий, либо просто "тролль". Не может работающий бухгалтер в рабочее время оставлять столько комментариев в разных темах для каждого форумчанина. Предлагаю его просто игнорировать

Відповісти
  • Бух
17.05.17 19:37

бюджетникам через медок могут организовать учет

Відповісти
  • бурундук
18.05.17 12:31

Бух, для учета он слишком не поворотливый

Відповісти
  • ЛаЛа
17.05.17 20:08

Ну и? Какой продукт может стать альтернативой 1С? Чтобы он был дешевле и удобней, чем 1С? Чтобы я его внедрила в своих неприбыльных огранизациях, где 1С не по карману? Если он мне подойдёт, с удовольствием заменю его даже в торговом предприятии - плательщике НДС! Дорогостоящее ПО мне не предлагать - не по карману. Для нас даже 1С - дорогое удовольствие, но удобство и сервис обновления перекрывает издержки. Поэтому в данный момент времени запрет пользования 1С - настоящее вредительство! Нет, чтобы создать ПО, организовать качественное обслуживание, сделать более доступным, заинтересовать в конце концов, поступают совершенно нелогичным способом - его просто запрещают. Ломать - не строить, или украинское ПО - это пустографки и Эксель? Так в Экселе можно вести учёт, если хоз.операций мало, а если огромное количество хоз.операций, что делать тогда?

Відповісти
  • Машуня
17.05.17 20:12

У меня вот очень неприятная мыслишка появилась. Думаю все же, у кого программа куплена и она лицензионная (а может не обязательно))), то будут и обновления и техподдержка. Но.... Если ее нельзя будет продавать, то, чтобы компенсировать убытки как бы не задрали слишком цену за обновления (((. Ну и плюс тот фактор, что большим предприятиям очень сложно будет перейти на новое ПО (да и зачем?) и они готовы будут раскошелиться на обновления - тоже сделает свое дело и цены за обновления могут значительно подняться.... Все таки хорошая рабочая лошадка эта 1С, и на любой вкус и цену, и продавалась хорошо.... Да.... ничто не предвещало....

Відповісти
  • Шурик
18.05.17 06:04

При цьому О. Турчинов зазначив, що «український програмний продукт якісний» - особенно государственные для сдачи отчётности, дерьмо ещё то, хотя государство ОБЯЗАНО обеспечить. Предлагаю узаконить пиратские 1С, а на конфигурации не распостранять собственность 1С. Продаже программ по инету не смогут забить никак. Браузеры Яндекс и Опера обходят блокировки, на которые миллиард за год воры выбросят, всё равно что бабло на ветер, не их же деньги а наши.

Відповісти
  • Rina
18.05.17 11:27

Шурик, Турчинов этот вывод сделал наверное после отправки е-декларации.

Відповісти
  • бурундук
18.05.17 12:30

Rina, Турчинову нечем думать--там ЖИР в голове вместо мозга

Відповісти
  • ОК
18.05.17 09:24

Хватит! - поддерживаю 100%!!! А Медок-то со вчерашнего дня так и не раздуплился!!!. Как бы нам в этих страстях по 1-С месячную отчетность не пропустить... У кого как, коллеги, АУ!!!

Відповісти
  • Фу
18.05.17 13:51

ОК, квитанции по ЕСВ вчерашнему получила, а вот по налоговым вчерашним глухо.

Відповісти
  • ММ
18.05.17 10:27

ОК, по есв сегодня обе квитанции получила.

Відповісти
  • Татьяна
18.05.17 09:59

Сегодня получила все квитанции (вчера отправила в 14.00 Декл ПДВ)

Відповісти
  • Людмила
18.05.17 09:42

ОК, у меня уже пришла 2 кв, сутки "шла" Яндекс уже все???? заблокировали суки??

Відповісти
  • злой бух
18.05.17 10:32

С утра только и обсуждаем про альтернативу 1С - у нас ее нет... Программа дорабатывалась под нефтебизнес (опт, розница, акцизы, хранение), за это программистам уплачены немалые деньги! Нам, как пользователям, даже времени на переход не оставили. Ну и повторюсь, если альтернатива есть - ОГЛАСИТЕ ВЕСЬ СПИСОК,пожалуйста и по всех пунктах!

Відповісти
  • бурундук
18.05.17 12:29

злой бух, любую альтернативу будете пилить под себя, а это деньги. Свой госсектор и трогали, раз так Россию бояться, а людей и частников своими волосатыми руками не трогали

Відповісти
  • chln
18.05.17 10:36

Да уж. Вчера в новостях выступали, успокаивали: что физ.лицам не могут запретить выбирать каким ресурсом кому пользоваться. Уже с вечера ни яндекс, ни ВК, ни почта не работали. Так может и с 1С также получится. Сегодня всё ок, вы работайте, не переживайте, а завтра проснулся и преступник , так как работаешь на запрещённом ПО.

Відповісти
  • Аврора
18.05.17 11:03

Удивительно, что правительство не считается с бизнесом, который его содержит! Прежде,чем что-либо блокировать и запрещать, нужно сотворить свое и желательно качественней, чем РФ, хотя не исключено, что туда наши мозги тоже утекают. А вообще мы становимся похожи на Китай. Запрещено все, что не наше!

Відповісти
  • Еще не вечер
18.05.17 11:10

Панове ,а НН у кого прошли регистрацию? Моя налоговая накл. со вчерашнего дня не зарегилась!

Відповісти
  • Світлана, Запоріжжя
18.05.17 11:24

Еще не вечер, у меня тоже нет регистрации , отправляла вчера в 9 утра, причем все на неплательщиков НДС. Ещё сделала запрос на НН входящие, пришел ответ, что за вчера НН зарегистрированных нет

Відповісти
  • Кими
18.05.17 11:23

Еще не вечер, и у меня ни одна налоговая накладная не зарегестрирована!! Висят в статусе "отправлено". Это еще что значит? почтовый ящик у нас политически правильный )) так в чем дело?

Відповісти
  • Кими
18.05.17 15:56

Значит, у многих не регистрируюися НН, это утешает (слабо). А у кого-то РЕГИСТРИРУЮТСЯ??? а то, может, нас уже заблокировали просто мы пока об этом не знаем?? Наишите, коллеги, у кого-то сегодня зарегистрировались НН?

Відповісти
  • Ирина
18.05.17 11:38

Я думала, что у меня глюк, оказывается нас таких много.Тоже со вчерашнего дня висят налоговые.

Відповісти
  • Світлана, Запоріжжя
18.05.17 11:43

в налоговую дозвониться невозможно. Дозвонилась в Медок, сказали, что вчера сервер налоговой не работал. Сегодня если до обеда квитанции не придут, то НН надо отправить повторно не копируя

Відповісти
  • Оксана_Киев
18.05.17 12:00

Сегодня таки печалька везде:)) Вчера в Медке все отправила "на деревню дедушке", приехала за журналом рро в налоговую - у них горе, очередная реорганизация..такой толковый дядечка в том отделе годами работал - уволили. Теперь одна барышня бегает на два окна. В Приватбанке тоже капец - ни один клиент банк не впускает, помилка... Нафиг нам тот учет всем? еще и программах каких-то? ведь это не у дам "с пониженной социальной ответственностью" древнейшая профессия, а у нас:)) нет выплаченного дохода - нечего и к дамам идти..Вчера меня спрашивали про допинг: рецепт моего оптимизма - ежедневная часовая прогулка с доберманом на воздухе, а на выходных - скашивание газонов на даче:)) очень успокаивает и расслабляет. Обнимаю всех, мы с вами - самое лучшее покращення в Украине!

Відповісти
  • Ирина
18.05.17 12:03

Пол часа назад отправила ЕСВ, доставлено, ожидайте вторую кв.Вчера отправила налоговую накладную и тишина.....даже не доставленоРазные серверы?

Відповісти
  • /-/-/-
18.05.17 12:21

Серверы ГФС тоже попали под санкции ))).

Відповісти
  • Бухгалтер
18.05.17 13:50

Все мы возмущаемся запретом на 1С . Вопрос не только в этом, а в том какого каждый из нас должен постоянно находиться в стрессовом состоянии? Кто то будет иметь с этого позитив и не только, а кто то головную боль. 2 дня жду квитанции НН. Пусть так же приходят самолеты в Борисполе каждую пятницу, чтобы вывезти Вас на выходные в Ваши европейские виллы.

Відповісти
  • ЗадовбанийБух
18.05.17 15:41

І мені цікаво, як нам стреси компенсувати. Бухгалтери повинні на пенсію достроково виходити, 20 років стажу - мозок просто виснажений. Думали як РРО переварити, де гроші взяти,тут 1С доганяє, і звіт по ЄСВ новий планується, і "рехформа пенсійна", 1 липня на носі. Люди про відпуску думають, а бухи-що з кредитом буде....

Відповісти
  • Love1C
18.05.17 16:15

Очень люблю 1С8. Сейчас зашла на сайт Поддержки пользователей 1С , для Эстонии , Белоруссии и т.д. обновления конфигураций есть , а для Украины нет.Обычно красным цветом их выделяли.

Відповісти
  • Геннадіій
18.05.17 17:14

Я так думаю, что через время в Украине будет создана на базе "1С" фирма "Сальдо-бульдо України". Переконвертируют один раз 1С в САПЛЬДО-БУЛЬДО и все будет как было. БУХГАЛТЕРА - НЕ БОИСЬ - ПРОРВЕМСЯ _ НЕ ВПЕРВОЙ. НАС ДУСТОМ - А МЫ ТО ЖИВЕМ!

Відповісти
  • Love1C
18.05.17 17:47

Ох и молодцы. Тут тебе якобы борьба с 1С агрессора , а сами уже денюжки подсчитывают от нового направления в бизнесе.Думают вокруг дураки и ничего не понимают.Хотя бы что-то сделали хорошее , что бы радовало. Нет , уже и до 1С добрались. Каламутят и каламутят, достали .И все под видом благих намерений и только , чтоб все похуже.Это ж надо нас так ненавидеть.Хотя бы поинтересовались ,спросили мнение бухгалтеров ,просчитали все за и против , а потом уже принимали решение.

Відповісти
  • ОВ
18.05.17 20:55

Love1C, я с Вами!!!

Відповісти
  • Алла
19.05.17 19:46

Из-за этой долбаной блакировки, я даже ребенку не могу включить мультик- это что тоже наносит вред госсударству?

Відповісти