Сайт для бухгалтерів №1 в Україні

Отримуйте
новини поштою!


19.06.17
7836 16 Друкувати

Бухгалтерські послуги не можна включити до витрат ФОП-загальносистемника

Установлений чинним податковим законодавством перелік витрат не містить витрат, понесених у зв’язку з наданням фізичній особі — підприємцю бухгалтерських послуг. ФОП на загальній системі оподаткування має право віднести до складу витрат винятково витрати, визначені п. 177.4 ПКУ та Порядком ведення Книги обліку доходів і витрат, затвердженим наказом Міндоходів від 16.09.2013 р. № 481.

Індивідуальна податкова консультація ДФС від 07.06.2017 р. № 517/С/99-99-13-01-02-14/ІПК

За матеріалами Інтерактивна бухгалтерія

Бухгалтер 911 наголошує: зміст авторських матеріалів може не співпадати з політикою та точкою зору редакції. Серед авторів матеріалів, що публікуються, є не лише представники редакційної команди.

Викладена інформація в конкретній публікації відображає позицію автора. Редакція не втручається в авторські матеріали, не редагує тексти, тож не несе відповідальності за їх зміст.

Коментарі
  • лена
19.06.17 08:45

Креативненько! а это тогда как? 177.4.2. ....послуг згідно з договорами цивільно-правового характеру, будь-яка інша оплата у грошовій або натуральній формі, встановлена за домовленістю сторін (крім сум матеріальної допомоги, які звільняються від оподаткування згідно з нормами цього розділу).

Відповісти
  • Валентина
19.06.17 09:00

Прочитала от и до ст.177,4 НКУ ...да нет там такого, что бы не включать в расходы....маразм очередной нашей налоговой..

Відповісти
  • Злюка
19.06.17 09:13

Ніяк не можу зрозуміти , чому це у нас так не люблять ФОП-ів загальносистемників. Ну нічого їм не можна. Все забороняється

Відповісти
  • Ева
19.06.17 09:42

Я не веду ФОПов, но недавно прочитала разъяснения ГНИ по этому поводу. Пишут, что ФОПы не ведут бух. учет, поэтому и никаких расходов по бух. услугам у них не должно быть.

Відповісти
  • 123451234
19.06.17 11:38

Ева, ФЛП - общесистемщики ведут учет в полном объеме,это упращенцы могут чуть чуть повлиять в учете, но и их сейчас прижали нужно все документально подтверждать , а что это не учет!!!

Відповісти
  • Буржуй
19.06.17 11:07

Ева, речь о едином.

Відповісти
  • ///
19.06.17 10:43

Ева, ха-ха. не ведут, но при этом налоговая хочет чтобы вели и требует этого

Відповісти
  • Юрій
19.06.17 13:29

///, Ева все правильно прочитала. для остальных читавем Лист ДФС від 06.01.2015 № 167/6/99-99-17-02-15 где четко написано "Отже, дія Закону про бухоблік не поширюється на таку категорію суб’єктів господарювання, як фізичні особи — підприємці. Відповідно для цих платників законодавством не передбачено ведення балансового обліку придбаного, спорудженого (збудованого) нерухомого або рухомого майна із метою документального підтвердження результатів господарської діяльності." На мой взгяд, это очень удобно если я не веду бух учет значит обороток нет. книжку с первичкой им в зубы и пусть сами выбирают себе цифры для акта.

Відповісти
  • Наталочка
19.06.17 10:37

Вообщем логично, бух учет не ведут- нет расходов. Только тот обьем документов, который фоп обязан предоставить при проверке.... и если он сам будет это вести , то работать ему будет некогда... ( особенно если это производство).

Відповісти
  • грустьпечальтоска
19.06.17 10:54

общесистемники не ведут бухучет? Ага особенно те у которых магазины/лицензии/РРО и прочая дребедень, ой еще наемные работники. ДФС в очередной раз двигается мознами. Не мы не против, пусть они официально письмом эту норму закрепят и тогда при любой проверке всех можно будет посылать.

Відповісти
  • Буржуй
19.06.17 11:12

грустьпечальтоска, ст. 177.10. -должны иметь документы на расходы.

Відповісти
  • Бухгалтерюга
19.06.17 12:43

Очередная чушь от ДФС! А кому тогда Фоповец по бухгалтерским услугам должен предоставлять консультации, может Верховной Раде?

Відповісти
  • Гарри К.
19.06.17 14:05

..ну нам же ясно дают понять//намекают т.е.: не пишите в актах работс ФОП-ами "услуги бух.учета", - напишите "предоставление услуг по консультациям по налогообложеию"... надеюсь против ЭТОГО фискалы не станут возражать?!...

Відповісти
  • Україночка
19.06.17 17:25

Гарри К., я тоже за смену формулировки...Хотя бред сивой кобылы...,но, если бы кто-то другой выперлил, а так налоговая, они трактовать ПКУ.

Відповісти