Сайт для бухгалтерів №1 в Україні

Отримуйте
новини поштою!


24.06.17
4224 65 Друкувати

Житомирська митниця ДФС нагадує: скільки при собі мати коштів для в’їзду в країни ЄС

Після отримання безвізу українці пройдуть справжній тест на порядність та відповідність європейським цінностям.

 Насамперед громадинам в Європі необхідно дотримуватися встановленого законом правила “90/180” – українці можуть перебувати в ЄС не більше трьох місяців протягом півроку, до уваги не береться той час в ЄС, який турист провів за видом на проживання, робочою або навчальною візою. Для Болгарії, Кіпру, Румунії та Хорватії дозволені 90 днів вважаються для кожної країни окремо, що надає можливість провести три місяці в одній з них, а потім ще три місяці – в ЄС. Допомогою може стати офіційний калькулятор поїздок на сайті Єврокомісії - ec.europa.eu.

  Порушники міграційних правил потрапляють до Шенгенської інформаційної бази (SIS) – після цього їм може відмовити у в’їзді будь-яка країна Єврозони. Найчастіше порушують правило “90/180” коли його виявляють на кордоні, до паспорта ставлять спеціальний штамп порушника. Якщо ж затримка сталася більше ніж на місяць – такого громадянина наступного разу можуть не пустити. А найвищі покарання для тих, хто набрехав про себе або про мету візиту, а також у власників підроблених документів, їм загрожує штраф або заборона на в’їзд до ЄС протягом п’яти років. Якщо ж іноземця затримають спецслужби, його депортують і заборонять в’їзд на 10 років. За підробку документів, наркоторгівлю, інші тяжкі злочини можуть не тільки відправити додому, але й посадити до в’язниці.

Наостанок, серйозно варто ставитися і до дрібних провин. Наприклад, в деяких країнах заборонено пити пиво на вулиці: вас можуть оштрафувати, а якщо грошей немає – навіть забрати до відділку, за проїзд в громадському транспорті зайцем “тільки на одну зупинку” можна отримати штраф у сотню євро.

 

Скільки необхідно мати при собі грошей під час подорожі

до окремої країни ЄС:

* Норвегія – 500 норвезьких крон (1580 грн.);
* Фінляндія – 30 євро на день (880 грн,);
* Швеція – 47 євро на день (1370 грн.);
* Естонія – 86 євро на день (2,5 тис. грн.);
* Латвія – 14 євро на день (400 грн.);
* Литва – 40 євро на день (1100 грн.);
* Нідерланди – 34 євро ( 1 тис. грн.);
* Польща – 300 злотих (2 тис. грн.) – перебування до трьох днів, 100 злотих (800 грн.) – перебування більше 3 днів;
* Німеччина – 45 євро на день (1300 грн.);
* Бельгія – 45 євро (1300 грн.) – іноземці, які зупинилися у приватних осіб, 95 євро (2800 грн.) – іноземці, які зупинилися в готелі;
* Люксембург – мінімальна сума коштів визначається індивідуально;
* Чехія – 40 євро на день (1100 грн.) до 30 днів;
* Словаччина – 56 євро на день (1600 грн.);
* Франція – 32,50 євро (1 тис. грн.) – особи, які мають підтвердження наявності житла, 120 євро (3500 грн.) – особи, які не можуть підтвердити наявність житла;
* Швейцарія – 91 євро (2600 грн.), 27 євро (780 грн.) – для студентів;
* Ліхтенштейн – 91 євро (2600 грн.), 27 євро (780 грн.) – для студентів;
* Австрія – мінімальна сума коштів визначається індивідуально;
* Словенія – 70 євро (2 тис. грн.), 35 євро (тис. грн.) – для неповнолітніх у супроводі батьків;
* Угорщина – 3 євро (90 гривень);
* Італія – 269,60 євро (7,8 тис. грн.) – на одну людину на строк до 5 днів, для груп туристів менше;
* Іспанія – 71 євро (2 тис. грн.);
* Португалія – потрібно мати при собі суму в 75 євро (2,2 тис. грн.), а також суму з розрахунку 40 євро (1100 грн.) на день перебування;
* Мальта – 48 євро на день (1400 грн.);
* Греція – 50 євро (1400 грн.) на день, мінімум 300 євро (8,7 тис. грн.) на 5 днів.

За матеріалами ГУ ДФС у Житомирській області
Рубрика:

Бухгалтер 911 наголошує: зміст авторських матеріалів може не співпадати з політикою та точкою зору редакції. Серед авторів матеріалів, що публікуються, є не лише представники редакційної команди.

Викладена інформація в конкретній публікації відображає позицію автора. Редакція не втручається в авторські матеріали, не редагує тексти, тож не несе відповідальності за їх зміст.

Коментарі
  • Ирина
24.06.17 23:57

ВЕЛИКЕ дякуємо! Наша заробітна плата дозволяє поїхати в Угорщину))))

Відповісти
  • Марія-А
26.06.17 14:45

бандеровка, я "вылажу" не тільки з декретів, але й на роботу та до Європи раз на два роки мінімум. Старші діти частіше. А від таких кометарів у вас може бути виразка шлунку та ранні зморшки. Бережіть себе.

Відповісти
  • ОЙ
26.06.17 14:41

бандеровка, ви (саме "ви", не "Ви") опустилися нижче плінтуса! Хіба немає тут модератора, потрібно образливі вирази "delete"!!!!

Відповісти
  • QQQ
26.06.17 08:59

Ирина, Кто на что учился. Это Ваша зарплата Вам не позволяет. Если Вы обладаете глубокими знаниями бухгалтерского учёта может пора поменять работу? Ну а если Вы сидите на одной операции которую Вам показали 5 лет назад, то не обижайтесь, но за что Вам платить больше. А безвизом уже воспользовалось 157 тыс. человек

Відповісти
  • с-т
26.06.17 07:43

И это без стоимости проезда:самолета, поезда. А сколько крику,сколько флагов и майданов было!.Кто ездил в Европу,тому безвиз не нужен был и сейчас и тогда.Одним словом пересичному украинцу дальше своей деревни не уехать.

Відповісти
  • QQQ
26.06.17 08:42

с-т, Уважаемый тролль, ты уже и сюда добрался с своим обсирательством. В Украине нет деревень, в Украине есть сёла. Поэтому сиди в своей счасливой россии и катайся по золотому кольцу.

Відповісти
  • мимокрокодил
26.06.17 11:47

QQQ, так в том то и дело, что в Раисе он не может шуметь, а то не он проедется по золотому кольцу, а проедутся по его заднепроходному кольцу.

Відповісти
  • 987654321
26.06.17 09:14

QQQ что вы всем хамите. Не у всех есть работе , где можно блеснуть "глубокими знаниями бухгалтерского учёта". есть продавцы и медсестры, есть масса работ, где зарплата за месяц 3-3,5 тыс в МЕСЯЦ. И потратить их за 3 дня в Европе, не учитывая затрат на дорогу, не есть реально. А по поводу обсирательства, так уж сами обосрались дальше некуда.

Відповісти
  • Ніно
26.06.17 10:55

987654321, з приводу медсестер. У моєму місті є навчальний заклад ,який готує медсестер і фельдшерів, рік навчання на медсестру коштує у 2017/2018-13300,00 грн, дуже малооплачувано професія, але конкурс завжди був величезний.

Відповісти
  • QQQ
26.06.17 10:29

987654321, Сейчас правда стала уже хамством? Никто не мешает медсестре стать доктором, продавцу стать заведующим. То что лень побеждает их, так это их личная проблема. Может в своё время надо было не под подьездом пиво чбухать, а в читальный зал библиотек ходить. P.S. Если кого то обидели мои слова, извините. Но я считаю что если тебя что то не устраивает то надо что то менять, а не сидеть и причитать как всё плохо

Відповісти
  • Добро
26.06.17 17:23

К сожалению или к счастью сидели в библиотеках и не выходили, но реальность такова , что время потеряно. Духовно развитые, остались без большого достатка для путешествий. Приятно , что путешествовать можно без виз, но этого мало. А вот вопрос кем вы работали, что можете позволить себе такие поездки, даже если взять средний реальный заработок в Украине.

Відповісти
  • ))))
26.06.17 18:00

Добро, разбойником с большой дороги

Відповісти
  • *_*
26.06.17 12:26

QQQ, тогда некому будет укол в вашу жопу штрыкнуть, а в магазине некому будет товар отпустить, одни начальники будут. лишь бы что молотить

Відповісти
  • 7-8
26.06.17 12:23

QQQ, потратьте часть своей большой зп на валерьянку, а то шо-то вас несет

Відповісти
  • оля
26.06.17 11:42

QQQ, и не все в Киеве работают и живут, есть еще другая Украина, с другими зарплатами и другой жизнью, обидно читать Ваши комментарии, прямо указывающие на то, что раз не заработали на путешествие - значит дебилы, лодыри и алкаши.

Відповісти
  • QQQ
26.06.17 13:02

оля, я тоже не в Киеве живу, и даже не в областном центре у меня также не хватает денег на поездку в Европу. Но я уже вырос из того возраста когда веришь в волшебника на голубом вертолёте, который прилетит и поднимет мне зарплату. Для того чтобы зарплата поднялась сегодняшних знаний уже недостаточно, нужно больше. Вот и всё. Нет работы, значит надо переквалифицироваться на ту которая есть, или переезжать туда где больше платят. А не сидеть возле пустого колодца и вспоминать о том что он когда то был полон.

Відповісти
  • Ніно
26.06.17 12:09

оля, я теж не в Києві живу, мені теж дуже образливо, що ЗП маленькі, зокрема зарплати бухгалтерів мізерні при великих об'ємах роботи і при великій "шрафонебезпечності"(ПДВ-адміністрування чого варте), та навіть й таку роботу часто не знайти. Але це не означає, що нам вже нічого не потрібно, залишилось тільки просто скласти руки. Та й врешті-решт зараз курортний сезон, знайомі обирають для відпочинку ближнє зарубіжжя, безвіз як раз знадобився, оскільки на наших курортах ціни досить зависокі за відсутності нормального сервісу.

Відповісти
  • оля
26.06.17 12:12

Ніно, согласна, но как по мне лучше визу оформить за 20 долларов, а не перед таможенниками трусы все свои доставать и деньги показывать, на мой взгляд это просто унижение

Відповісти
  • ВАВ
26.06.17 11:13

QQQ, Ваші вибачення схожі на старий анекдот, в якому Авраама примусили через суд вибачитись перед Мойшею за те, що він назвав останнього свинею. Щось типу: - Мойша не свинья? о_О Я извиняюсь.

Відповісти
  • Ніно
26.06.17 09:32

Хто б що не казав, але черги за біометричними паспортами величезні.

Відповісти
  • ***
26.06.17 10:29

Ніно, ну и что. Получить паспорт за 1000 грн, еще не значит, что человек сможет куда-то поехать за 30 000 грн. Зачастую стадное чувство срабатывает, а потом эти паспорта лежат у многих "в шкафу на самой дальнй полке".

Відповісти
  • ВАВ
26.06.17 13:13

***, згодна на всі 100. Обіцяти - не значить одружитися). Маю багато знайомих у яких закордонний паспорт уже солідну кількість років лежить без жодної відмітки.

Відповісти
  • Ніно
26.06.17 10:38

"Стадное" не "стадное", наприклад, у мене його теж немає, але реально багато людей паспорт роблять і в кожного своя мета.

Відповісти
  • ТАНЯ
26.06.17 11:17

Ніно, Та яка там мета- поїхать на заробітки до Європи От і вся мета І згідна з тим що люди беруть паспорт про всяк випадок. Може трапиться оказія і підфартить з працевлаштуванням в Європі А їздить по Європам їсти краусани не по нашим статкам І не треба тут розказувати що мій заробіток не дозволяє їхать тому що у мене низька кваліфікація Кваліфікація висока -з-плата маленька

Відповісти
  • Україночка
26.06.17 14:30

ТАНЯ, знаєте, стакан може бути наполовину повний, або наполовину порожній, особисто мені більш подобається оптимістичний варіант.

Відповісти
  • ***
26.06.17 17:40

Україночка, ну наполовину полнный- доехать до границы и там постоять....

Відповісти
  • Ніно
26.06.17 12:24

ТАНЯ, я і не кажу нічого про кваліфікацію. Мені мій заробіток не дуже дозволяє поїхати і на кілька днів в тур вихідного дня, не те що круасани в Європі їсти. То проблема всієї нашої країни.

Відповісти
  • 7-8
26.06.17 12:22

ТАНЯ, или на всякий случай. вдруг придется уносить ноги

Відповісти
  • ТАНЯ
26.06.17 12:31

7-8,У тих давно вже друге громадянство а може навіть декілька

Відповісти
  • мимокрокодил
26.06.17 11:50

ТАНЯ, Враховуючи вашу грамотність та знання української мови - не сказав би щось про високу кваліфікацію. Втім, я можу помилятися...

Відповісти
  • ТАНЯ
26.06.17 12:26

мимокрокодил, А для краусанів та того для чого ми берем біопаспорти знання не потрібні

Відповісти
  • 888
26.06.17 17:58

ТАНЯ, а хіба правильно не "курасани" ))))))))))

Відповісти
  • мимокрокодил
26.06.17 12:33

ТАНЯ, не знущайтеся у рідної мови.

Відповісти
  • грОмотей
26.06.17 12:46

ТАНЯ, человек вас почитал, и сам начал допускать опечатки. Вы - рассадник безграмотности =)

Відповісти
  • Україночка
26.06.17 12:25

Безвиз - это достижение! Спорить тут не о чем. А по поводу того, куда кому поехать и сколько при этом иметь денег в кошельке, предварительно отложив их из большой/маленькой/и т.д. зарплаты, все сугубо индивидуально. Одному нужно весь мир посмотреть в кедах и рюкзаком на плечах, другому комфортабельный отель с вышколенным персоналом, а третьему - отдых на любимой даче, за высоким забором, возле соснового леса, со всем, что необходимо для комфортного отдыха (я отношусь к третьим). Заработная плата позволяет выехать не только в Венгрию (Угорщину), просто не люблю поездки. :) Но, паспорт есть (вдруг мне захочеться куда-то рвануть), потому безвизу рада.

Відповісти
  • ВАВ
26.06.17 13:07

Україночка, особисто мені, як і більшості співгромадян, від цього досягнення ні холодно ні спекотно. Для тих, хто дійсно прагне і має змогу подорожувати, оформити візу не проблема.

Відповісти
  • бандеровка
26.06.17 12:31

Україночка, а зачем вам высокие заборы? что скрываете ?

Відповісти
  • мимокрокодил
26.06.17 12:42

бандеровка, Затем, что человек так хочет, очевидно же! На своем участке каждый волен возводить то, что хочет, и заборы хоть по 5 метров высотой.

Відповісти
  • бандеровка
26.06.17 12:46

мимокрокодил, да хоть 5000 м, и завещание - в гроб кладите меня с забором ..

Відповісти
  • мимокрокодил
26.06.17 12:49

бандеровка, ну вот, вы поняли суть. Зачем тогда спрашивать?

Відповісти
  • бандеровка
26.06.17 12:56

мимокрокодил, суть? вы наверное знаете что то больше меня )) и украиночки ))

Відповісти
  • Україночка
26.06.17 12:38

бандеровка, абсолютно ничего...:) Просто люблю тишину, спокойствие, пение птичек, удобный шезлонг, чашку ароматного кофе...и не люблю, чтобы посторонние нарушали мою идиллию, даже банальными вопросами через забор...

Відповісти
  • бандеровка
26.06.17 12:51

Україночка, абсолютно - не абсолютно..

Відповісти
  • мрт
26.06.17 12:34

бандеровка, большую зарплату во дворе складывает, не вмещается уже никуда)))

Відповісти
  • бандеровка
26.06.17 12:37

мрт, та ну )) наверное шоб собаки не поразбегались )) там за каждым забором как минимум вовкодав ))

Відповісти
  • Україночка
26.06.17 13:24

бандеровка, мрт, уважаемые, вам бы да в "95 квартал" - фантазия и чувство юмора просто зашкаливают...Да и не бухгалтеры вы, каким ветром вас занесло на бухгалтерский форум?

Відповісти
  • мимокрокодил
26.06.17 13:39

Україночка, в "камеди-краб", юморок как раз того самого уровня.

Відповісти
  • мрт
26.06.17 15:55

мимокрокодил, Спасибо, дорогие поклонники!

Відповісти
  • бандеровка
26.06.17 13:46

мимокрокодил, за свом уровнем следите , ок? зоопарк дальше , здесь- мимо

Відповісти
  • мимокрокодил
26.06.17 14:22

бандеровка, "зоопарк дальше" - оно и видно, что вы из него сбежали.

Відповісти
  • бандеровка
26.06.17 13:39

Україночка, шоу программ для смеха и без нас хватает.. нет уж , увольте...

Відповісти
  • Ніно
26.06.17 12:29

Україночка, 100%

Відповісти
  • Марія-А
26.06.17 13:19

У нас четверо дітей плюс нас двоє. А якщо взяти у подорож своїх батьків, то мені дуже подобається економія на безвізі. А для молоді на байках чи автостопом та без п'ятизіркових вимог - це взагалі пісня, бо немає багажу з кучі дітей і кучі супутнього мотлоху. Бажання, паспорт, рюкзак та гроші - саме в такому порядку.

Відповісти
  • Україночка
26.06.17 14:22

Марія-А, повністю підтримую!

Відповісти
  • ***
26.06.17 13:42

Марія-А, кто ездит автостопом, тот все свое носит с собой, уж там багаж будет по солидней.... так, что экономия, как мертвому....сами знаете что. Какова цена такой "экономии" не задумывались?

Відповісти
  • бандеровка
26.06.17 13:25

очень рады за вашу економию

Відповісти
  • бандеровка
26.06.17 17:58

дорогие мои, люблю вас за ваши лайки!! сколько экономите - 30 баксов?

Відповісти
  • Марі
26.06.17 14:46

Мені особисто на сьгоднішній день є безвіз чи його немає - байдуже. А от рівень виховання деяких коментаторів.... Жах. Не потрібен Вам безвіз - пройдіть мимо новини, потрібен - почитайте. А от обливати брудом тих, кому потрібен/цікавий тільки за те , що Вони можуть собі це дозволити... Європа в першу чергу має бути у власній голові, а тут суцільний неонацизм.

Відповісти
  • гг
26.06.17 15:25

Марі, не расстраивайтесь, езжайте по безвизу в отпуск, надо же нам как-то развлекаться, не все же умничать. при том, что умничать тут особо не о чем, бла-бла-бла

Відповісти
  • бандеровка
26.06.17 15:30

гг, ( ((не я так не играю ( а поговорить (с)вредные советы даете

Відповісти
  • Моська
26.06.17 21:42

Отношусь к той категории, которая все перепробовав в этой стране не воруя, не может поехать даже в Карпаты, но счастливо живу со своей совестью, отдыхая в пригороде.

Відповісти