Сайт для бухгалтерів №1 в Україні

Отримуйте
новини поштою!


12.07.17
10230 17 Друкувати

Безкоштовний вебінар, присвячений Дню Бухгалтера.

Наближається щорічне професійне свято всіх бухгалтерів. А значить, час приймати не тільки привітання на словах, а й цілком практичні подарунки. Так, експерти журналу «Податки та бухгалтерський облік» вже ретельно готуються до того, щоб поділитися з вами, дорогі колеги, найсвіжішою, цінною і корисною інформацією на безкоштовному бухгалтерському вебінарі «ПДВ і Звіт з ЄСВ: вітер змін».

Він відбудеться 18 липня о 10:00.

Його проведуть заступник головного редактора журналу «Податки та бухгалтерський облік» і два провідних експерти з питань оплати праці. Вони розкриють чотири важливих теми:
ПДВ: НАГАЛЬНЕ;
ЗАПОВНЮЄМО ЗВІТ З ЄСВ;
ІНДЕКСАЦІЯ ДОХОДІВ;
РОЗРАХУНОК ВІДПУСКНИХ У НЕСТАНДАРТНИХ СИТУАЦІЯХ
... і більше десятка супутніх питань.

Стати учасником вебінару зможе кожен, хто на «відмінно» відсвяткує своє професійне свято і, звичайно ж, спочатку зареєструється для участі в ньому на сайті webinar.factor.ua.

Обов'язково візьміть участь в безкоштовному вебінарі і пройдіть реєстрацію прямо зараз!

Зі святом, дорогі колеги!

 

Рубрика:

Бухгалтер 911 наголошує: зміст авторських матеріалів може не співпадати з політикою та точкою зору редакції. Серед авторів матеріалів, що публікуються, є не лише представники редакційної команди.

Викладена інформація в конкретній публікації відображає позицію автора. Редакція не втручається в авторські матеріали, не редагує тексти, тож не несе відповідальності за їх зміст.

Коментарі
  • Мирра
12.07.17 09:35

Благодарю!!!!

Відповісти
  • Юлия
12.07.17 09:41

Не работают ссылки(

Відповісти
  • Бух
13.07.17 11:26

Юлия, а 18 число хіба сьогодні?

Відповісти
  • А
12.07.17 10:04

Не удается получить доступ к сайту

Відповісти
  • ТС
12.07.17 15:44

Большое спасибо!!!!!!!!!

Відповісти
  • A
12.07.17 17:39

Спасибо!

Відповісти
  • Ирина
13.07.17 05:33

Больше Спасибо, очень актуально.

Відповісти
  • Ирина
13.07.17 08:46

Спасибо огромное! Вы как всегда вовремя!!! Который год с Вами и только восхищения и огромные благодарности! *) Только не поняла , что значит "ПДВ: НАГАЛЬНЕ"?

Відповісти
  • Елена
13.07.17 14:59

Ирина, "нагальне"- это значит злободневное.

Відповісти
  • Ирина
17.07.17 12:36

Елена, СПАСИБО огромное!!! Еще одно интересное слово в мой укр.словарь ))

Відповісти
  • nata
13.07.17 09:19

Большое спасибо!

Відповісти
  • Марина
13.07.17 11:49

Спасибо огромное, всегда смотрю ваши вебинары, они лучшие

Відповісти
  • Елена
14.07.17 15:26

Не приходит письмо для подтверждения регистрации. Пробовала зарегистрироваться на 3 разных почтовых ящика. Это только у меня так?

Відповісти
  • Бухгалтер
15.07.17 23:42

Извините что не по теме. Обратите внимание на то что бухгалтера теперь подписывают две (2) одинаковые петициии 1- от 6.07.2017 От Куйбиды О.И. https://petition.president.gov.ua/petition/38230 и 2- от 14.07.2017 от Бичевой Н.Н. https://petition.president.gov.ua/petition/38508 Эти петиции по тексту абсолютно одинаковые - слово в слово, точка в точку, ошибка в ошибку

Відповісти
  • ааа
17.07.17 11:37

Бухгалтер, думаю это специально кто-то запустил двойную, чтобы кол-во подписей разделилось на две петиции и в результате будет меньше проголосовавших за эту петицию

Відповісти
  • Запорожье
17.07.17 15:24

Поддержите петицию на сайте президента относительно отмены блокировки налоговых накладныхhttps://petition.president.gov.ua/petition/38230

Відповісти
  • Запорожье
17.07.17 15:25

Всего лишь 2009 голосов!!! неужели бухгалтеров все устраивает????

Відповісти