Сайт для бухгалтерів №1 в Україні

Отримуйте
новини поштою!


12.07.17
8892 41 Друкувати

Вірус Petya A. Вірусна атака на Україну: чи можна врятуватися від податкових штрафів?

Доброго дня!

Зараз і без того в «ненудне» життя бухгалтера 27 червня 2017 року постукалася ще одна біда - вірусна атака, яка паралізувала роботу багатьох підприємств вірусом Petya A.

Але разом з тим ніхто не відміняв обов'язок платника вчасно реєструвати податкові накладні, подавати звітність та сплачувати податки. Але якщо мав місце явний форс-мажор, чи можна якось уникнути податкових штрафів?

Про це ми і поговоримо в сьогоднішньому відео-уроці!

Дивіться у відео за посиланням: https://www.youtube.com/watch?v=ukRG3B2dgGE

Бухгалтер 911 наголошує: зміст авторських матеріалів може не співпадати з політикою та точкою зору редакції. Серед авторів матеріалів, що публікуються, є не лише представники редакційної команди.

Викладена інформація в конкретній публікації відображає позицію автора. Редакція не втручається в авторські матеріали, не редагує тексти, тож не несе відповідальності за їх зміст.

Коментарі
  • муза
12.07.17 10:59

Музыкальное сопровождения громче, чем говорит лектор.

Відповісти
  • МАША
12.07.17 11:54

только, что меня обрадовал мой программист - вся база за 12 лет аукнулась без возможности восстановления. ПРИВЕТ УРОДАМ ХАККЕРАМ! Я ВАС ПРОКЛИНАЮ!!!

Відповісти
  • ольга
13.07.17 18:38

МАША, Мне всё расшифровали....могу дать телефон человека. Все говорили не возможно ... но все работает...

Відповісти
  • Сергей
13.07.17 16:25

МАША, Вы программисту своему привет передайте!!! База за 12 лет и ни одного бекапа???!!! Ваш программист просто лох какой-то.

Відповісти
  • мимокрокодил
12.07.17 16:24

МАША, вполне возможно что не аукнулась. Все что было зашифровано прошлым WannaCry расшифровали и восстановили. Возможно через месяц другой будет расшифровщик и для Пети. Знаю, слабое утешение, но специалисты трудятся, и раз справились с прошлым - одолеют и этот.

Відповісти
  • Профи
12.07.17 12:33

МАША, а как же программист не сделал копию базы за 12 лет на внешний носитель, зная, что уже две недели бушует этот вирус? Я это и без всяких вирусов делала раз в квартал. Теперь раз в неделю. Искренне сочувствую.

Відповісти
  • мимокрокодил
12.07.17 16:24

Профи, а программист это не системный администратор. Программист не обязан делать бэкапы.

Відповісти
  • Сергей
13.07.17 16:27

мимокрокодил, в большинстве случаев на небольших предприятиях это одно и тоже:)

Відповісти
  • Елена
12.07.17 12:12

МАША, О БОЖЕ

Відповісти
  • Валентина
12.07.17 12:12

А у меня второй раз накрылся "МЕДок". Как работать?

Відповісти
  • ***
14.07.17 12:25

Валентина, Поставить новую версию, закачать с флешки или Интернета сертификаты и код лицензии ( я его уже сохранила отдено в Ворде на флешке) и через осн мемю, перв доки восстановить за необходимый период НН. Запросы Медок формирует сам. Отчеты можно посмотреть ( не знаю расречатать? ) в кабинете. Но сегодня сервер ДФС подавился. нет кв за 12/07.

Відповісти
  • Нона
12.07.17 12:49

Після того як у мене другий раз накрився медок- поставила сонату- хто працює в цій програмі, скажіть як у вас втягуються ПН, це катастрофа роблю по десять витягів, і все одно затягуються не всі-перевіряю в електр.кабінеті ДФС і роблю запит списком по номеру ПН, в сонаті мені сказали що це тормозить ДФС ??

Відповісти
  • Провінція
12.07.17 13:06

Нона, та сама проблема і у мене, приходять витяги, а ПН - ні, а як тоді реєстр робити не знаю...

Відповісти
  • Бух2016
12.07.17 12:55

Нона, в ЭК НН от поставщика зарегина 29.06, делаю запыт, ее нет. Перепробовала близлежащие даты, оказывается зарегина 27.06.

Відповісти
  • Нона
12.07.17 14:39

Бух2016, Тю, так вони ж казали що в них (ДФС) все ОК, справа в тім що я закинула всю роботу, довбуся тільки з ПН і їх реєстрацією, а треба ж робить баланс :(((((

Відповісти
  • Бух2016
12.07.17 12:52

https://psm7.com/news/stal-izvesten-obem-ubytkov-biznesa-ot-virusa-petya.html

Відповісти
  • Бух2016
12.07.17 12:57

не так страшен Петя, как блокировка НН(((((

Відповісти
  • МАША
12.07.17 14:39

у меня паническая боязнь работать с медком не знаю что делать! А база полетела и 1с и медок. Буду этот год вводить с нуля, т.е. с остатков на 010121017 уже в 1с 8 завтра заберу у своего программиста и буду дерзать, если выживу. И научусь делать копии вовремя хорошо,что зарлату дублировала в книгах! А некоторые документы даже распечатать не успела. но я думаю справлюсь хотя настроение убежать от этой работы куда подальше! еслибы не это шобло, что продлило пенсионный возраст, в этом году пошла бы на пенсию и занималась бы уже не бухгалтерией!!! работаю с 1980 года, уже все в печенках! хотя бухгалтерская работа это для меня как рыбе вода, а теперь одним махом эти ублюдки перечеркнули все мои старания! так мир построен: одни люди живут работают приносят пользу себе и другим а вот есть ублюдки, которые наносят вред и себе и другим!

Відповісти
  • Нона
12.07.17 14:48

МАША, Так само, боюся ставити медок третій раз, хоча дуже жалкую за ним, бо було дуже зручно , я була там як риба у воді, все було супер до 27.06 а потім - пекло, деякі мої контрагенти досі там працюють кажуть все супер - аж завидки беруть

Відповісти
  • Таки да
12.07.17 15:14

Нона, Допрыгались с Медком!

Відповісти
  • Нона
12.07.17 15:23

Таки да, Ваш коментар пахне "злорадством" - не добре це

Відповісти
  • Таки да
12.07.17 16:22

Нона, А ты верни деньги и компенсацию вместо тех...За свой счет, будешь добренькая...

Відповісти
  • Нона
12.07.17 16:48

Таки да, Ви хочете сказати, що в моїх бідах винні ті, що і досі працюють в медку? Що їх попередили і вони не оновлювали медок у травні та червні

Відповісти
  • фигею
13.07.17 10:43

Нона, я уже успела дважды с 29.06.2017 переустановить медок, работает сейчас нормально, но где гарантия? и где гарантии того что другие программы не будут подвержены похожему вирусу? поэтому продолжаю тянуть лямку медке

Відповісти
  • Бух2016
12.07.17 15:36

http://www.unn.com.ua/uk/news/1675907-za-kilka-tyzhniv-ukrainu-znovu-mozhe-nakryty-khvylia-kiberatak

Відповісти
  • Машуня
12.07.17 16:36

Бух2016, "...очікується ще одна хвиля кібератак". Це натяк на те, що між хвилями треба встигати ковтнути повітря (тобто зробити резервні копії, здати звітність, зареєструвати та розблоковувати свої ПН та ін.), щоб зовсім не втопитися на х*р в цьому штормі?

Відповісти
  • Елена
12.07.17 16:20

Украину больше накрыл вирус лжи и очковтирательства. Ни сколько вирус Петя мешает работать, сколько вирус лжи - ДФС

Відповісти
  • Лорик
12.07.17 16:32

Кто слышал когда будет 190 версия Медка? что -то сейчас об этой версии не говорят.

Відповісти
  • Фефочка
12.07.17 18:22

Лорик, версия 190 сейчас проверяется киберполицией. Когда проверят, тогда она появится для обновления ПО.

Відповісти
  • Вера
12.07.17 17:16

Вчора відправили 4 податкових накладних на реєстрацію через електронний кабінет . Сьогодні всі не зареєстровані - через якийсь файл від 24,06,17р.. який є в них в базі. Сьогодні заново в елек. кабінеті вручну оформила знову всі ці под. накладні і відправила. Відповідь- в реєстрації відмовлено. Вказаний файл є вже в податковій, а подання двох одинакових файлів не можливо. Який файл від 24,06,17р.??? Де він там взявся ??? Як зареєструвати податкові ???

Відповісти
  • Елена
12.07.17 17:38

Сбился внутренний счетчик

Відповісти
  • Ел
12.07.17 17:40

Вера. Пусть будет: НН Новый док Стан док-та ниже : Додаткови параметри))

Відповісти
  • Ел
12.07.17 17:42

Ставите номер больше, чем у вас нн. Например, у вас за месяц 30, ставьте 200, на ваш внутренний номер это не влияет. Только для названия хмл файла. Чем делать в кабинете, лучше делать в Сонате, если боитесь медос

Відповісти
  • Ел
12.07.17 17:44

В Сонате, справа -свойства, номер в периоде, у вашему учетному номеру это не имеет никакого значения

Відповісти
  • Ел
12.07.17 17:45

Кто знает судьбу законопроекта о переносе регистрации за июнь? Проголосован уже?

Відповісти
  • Вера
13.07.17 10:00

Ел, Спасибо за відповідь.Сьогодні з 4 ПН відправлених. 3- прийнято, 1- не прийнята, причина - файл з таким іменем є.

Відповісти
  • ВВ
12.07.17 18:19

медок Відправлено ПН 11.07.17 -19:12 Доставлено до ДФС 12.07.17 -11:28 Квитанція №1 Документ НЕ ПРИЙНЯТО Виявлені помилки!!!!! операційний день для реєстрації документів триває щодня з 0 до 23 години.?????????????

Відповісти
  • ВВ
12.07.17 18:23

Відхилено 80 накладних, все сьогодні скопіювала, відправила знову!Робочий день з 00:00 нормально!)))

Відповісти
  • ольга
12.07.17 22:47

У меня медок пишет - отсутствует прямое соединение с сервером документа оборота подскажите, пожалуйста, у всех так? Уже не первый день.На другом своем предприятии вообще не могу зайти в медок. Что делать? как зарегистрировать в электронном кабинете, что для этого нужно? Раньше в нем не работала. Посоветуйте что нибудь пожалуйста

Відповісти
  • фигею
13.07.17 10:45

ольга, у меня тоже нет связи с СДО в медке, но налоговые регистрируются, отчеты сдаются

Відповісти
  • данет
13.07.17 11:29

такое впечатление что на дворе 1980-1990 годы. полная разруха и отсталость от всего мира.

Відповісти