Сайт для бухгалтерів №1 в Україні

Отримуйте
новини поштою!


14.07.17
13258 17 Друкувати

Повідомлення щодо подачі документів про підтвердження реальності здійснення операцій по відмовленим ПН/РК можна створити в "Єдиному вікні подання електронної звітності"» версії 1.25.18

Програмне забезпечення «Спеціалізоване клієнтське програмне забезпечення для формування та подання звітності до "Єдиного вікна подання електронної звітності"» оновлено до версії 1.25.18 (станом на 10.07.2017 р.).

Дане програмне забезпечення використовується ВИКЛЮЧНО для оновлення Єдиного вікна починаючи з версії версії 1.25 та вище.

Оновлення доступне:

- на сайті OPZ.ORG.UA
- на сайті Державної фіскальної служби 

Перелік змін та доповнень (версія 1.25.18.0) (станом на 10.07.2017)

Нові версії документів:

З метою забезпечення приймання податкової декларації з податку на прибуток підприємств, затвердженої наказом Міністерства фінансів України від від 28.04.2017 № 467 «Про внесення змін до форми Податкової декларації з податку на прибуток підприємств» додано наступні форми:

- J0100116 - Податкова декларація з податку на прибуток підприємств;

- J0110316 - Додаток ЦП до рядків 4.1.3 ЦП та 4.1.4 ЦП додатка РІ до рядка 03 РІ Податкової декларації з податку на прибуток підприємств;

- J0110616 - Додаток АМ до рядка 1.2.1 додатка РІ до рядка 03 РІ Податкової декларації з податку на прибуток підприємств;

- J0111316 - Додаток ПЗ до рядка 05 ПЗ Податкової декларації з податку на прибуток підприємств;

- J0111416 - Додаток ЗП до рядка 16 ЗП Податкової декларації з податку на прибуток підприємств;

- J0111516 - Додаток ПН до рядка 23 ПН Податкової декларації з податку на прибуток підприємств;

- J0111616 - Додаток АВ до рядка 20 АВ Податкової декларації з податку на прибуток підприємств;

- J0111716 - Додаток ВП до рядків 26-29, 31-33 Податкової декларації з податку на прибуток підприємств;

- J0111816 - Додаток РІ до рядка 03 РІ Податкової декларації з податку на прибуток підприємств;

- J0112816 - Додаток ТЦ до Податкової декларації з податку на прибуток підприємств.

 

З метою удосконалення існуючих електронних сервісів для платників податків додано наступні форми:

- F/J1412401 - "РІШЕННЯ комісії Державної фіскальної служби України, яка приймає рішення про реєстрацію податкової накладної / розрахунку коригування в Єдиному реєстрі податкових накладних або відмову в такій реєстрації";

- J1312601 - "ПОВІДОМЛЕННЯ щодо подачі документів про підтвердження реальності здійснення операцій по відмовленим ПН/РК";

За матеріалами opz.org.ua

Бухгалтер 911 наголошує: зміст авторських матеріалів може не співпадати з політикою та точкою зору редакції. Серед авторів матеріалів, що публікуються, є не лише представники редакційної команди.

Викладена інформація в конкретній публікації відображає позицію автора. Редакція не втручається в авторські матеріали, не редагує тексти, тож не несе відповідальності за їх зміст.

Коментарі
  • Елена
14.07.17 09:59

Еще бы он работал, ваш кабинет, сегодня с утра выдает "помилка авторизації", пробовала для предприятий с разными ключами, результат одинаковый, ни лимит посмотреть, ни нн на регистрацию не отправить.

Відповісти
  • Бух
14.07.17 10:24

Елена, Аналогично. Значит не только у меня такое. При том что ключ "определяется". И при этом они трубят, что у них все в штатном режиме работет, что они "всего-то" заблочили 1% а все остальные в шоколаде. Сссуки, что еще сказать. И это в последний рабочий день регистрации, и отчеты на носу, и это нам такой подарок в наш проф.праздник. Мда. Как же они задолбали.

Відповісти
  • Елена
14.07.17 10:48

Бух, я завтра буду выходить, у меня поставщики только сегодня за 30-е число будут регистрировать, хе-хе, если повезет, а я на своих покупателей-плательщиков боюсь НН отправлять, вдруг эта чудо-система мои НН заблокирует без входящих УКТЗЕД, хотя у нас этот товар из месяца в месяц идет в больших количествах.

Відповісти
  • Бух
14.07.17 10:53

Елена, сочувствую (. Зато как руководство порадуется, что бухгалтерия в свое удовольствие и бесплатно в свой выходной день на работе работу работает.Скоро появится новое "пожелание", если еще не появилось : "чтоб ты в следующий жизни был бухгалтером"

Відповісти
  • milga
14.07.17 10:32

да уж, поздравили так поздравили!!!!

Відповісти
  • Татьяна
14.07.17 12:09

Коллеги, не могу дозвониться на горячую линию ГНИ. Все время занято. У кого есть информация?

Відповісти
  • Марія
14.07.17 17:56

Татьяна, теж саме, дозвонитися туди, по-моєму- нереально

Відповісти
  • 911*
14.07.17 13:34

Татьяна, телефоную на 0 800 501 007 - постійно "ВСІ ПРАЦІВНИКИ ЗАЙНЯТІ", хотіла дізнатись про долю звіту ЄСВ відправленого 12.07 через ел. кабінет платника. 1ДФ відправляла квитанції надійшли дуже швидко. Може хтось підкаже де в цій програмі шукати кв.№2 ? Я дивлюсь у вхідні/вихідні документи(там є лише кв.№1).

Відповісти
  • Ольга
14.07.17 14:47

911*, Я тупо подзвонила на місцеву податкову (але ж ми маленький регіон, у мене 10 ліг медок, я його відновила, а ЄСВ і 1ДФ відправила ще 4 числа, не знала чи дублювати, вони зайшли в систему і сказали, що звіти вони бачать. Себе заспокоюю тим, що у мене в програмі його немає. а в них Є!. А взагалі ЖАХ!!!

Відповісти
  • Елена
14.07.17 13:51

911*, спробуйте "Введення звітності" - там відкривається вікно із переліком звітів, які ви відправляли із ел.кабінету-онлайн. Ліворуч від звіту є іконка-трикутник, і білий квадратик. Клацаєете мишкою на квадратик, там з"Являється галочка,наводите на трикутник курсор, з"являється віконце "розгорнути", клацаєете туди мишкою і бачите один конвертик і напис Відповідь №1 - це кв.№1, якщо звіт прийнято, то конвертиків буде два. біля другого Відповідь №2 Прийнято пакет. Якщо клацнути лівою кнопкую миші по кожному конвертику, відкриваються квитанції.

Відповісти
  • 911*
14.07.17 14:22

Елена, Дякую!

Відповісти
  • Бух
14.07.17 14:06

с этой регистраций ниче не понятно. Утром оправила на регистрацию НН на плательщика - в эл.кабинете она полдня висит как я понимаю зарегина, в Медок квитанции пока не пришли, все еще в статусе доставлено. Позже отправила две НН на неплательщика. В Медок квитанции о регистрации пришл буквально в течении часа, а в эл.кабинете в реестре их нет. Не знаю кто тупой, но кто-то явно тормозит.

Відповісти
  • Бух
14.07.17 14:07

вот как так можно работать и при этом остаться в здравом уме и никого не покусать?

Відповісти
  • бух
14.07.17 15:39

Подскажите пож. отправляю в Кабинете повидомлення про то чтобі Н разблокирвоали. ответ - не принято, невірна послідовнисать пидписів. Нужні подписи директора и печати или бух, директор и печать? И как все єто туда влепить, если оно требует при подписании толкьо директорскую подпись?

Відповісти
  • Елена
14.07.17 16:04

бух, попробуйте на форуме поискать ответ https://buhgalter911.com/yaf/yaf_postst38595p65.aspx там где-то в районе 40-х страниц даже видео кто-то выкладывал, что и как делать, может это поможет быстрее разобраться чем здесь ждать ответ.

Відповісти
  • Ел
14.07.17 20:52

Я в кабінеті залишила підпис директора, печатку не мають права вимагати. В Дфс сказали, що все нормально пройшло

Відповісти
  • Галина
17.07.17 10:09

Добрий день! Не можливо відправити повідомлення щодо подачі документів про підтвердження реальності здійснення операцій.....приходить квитанція, що не відповідає затвердженому формату...що робити?

Відповісти