Сайт для бухгалтерів №1 в Україні

Отримуйте
новини поштою!


17.07.17
14771 41 Друкувати

Повідомлення щодо підтвердження реальності здійснених операцій по відмовленим податковим накладним опрацьовуються протягом 5 днів

Комісія ДФС про відмову у реєстрації податкової накладної/розрахунку коригування в ЄРПН оперативно, протягом 5 днів опрацьовує повідомлення щодо підтвердження реальності здійснення операцій по зупиненим податковим накладним/розрахункам коригування. Про це повідомив директор Департаменту моніторингу доходів та обліково-звітних систем ДФС Микола Чмерук під час засідання Громадської ради при ДФС 14 липня.

«Наші працівники працюють у посиленому режимі. Всі надані пакети документів оперативно опрацьовуються та надаються відповідні висновки по кожному такому повідомленню. На сьогодні за результатами розгляду надісланих повідомлень підтверджено 40% та відмовлено у реєстрації 60% податкових накладних/розрахунків коригування», – розповів Микола Чмерук.

Він, зокрема, звернув увагу присутніх на необхідності подання виключно тих документів, які свідчать про реальність операції по відмовленим податковим накладним.

«Ті документи, які надходять до нас в електронному вигляді, потребують набагато менше часу для підготовки відповідного рішення. На опрацювання документів, які подаються у паперовому вигляді, потрібно більше часу через їх великий обсяг. Тому дуже просимо не надсилати зайвих та непотрібних документів, оскільки це полегшить нам роботу та дасть змогу вчасно реагувати на всі звернення», – підкреслив посадовець.

 Він також зазначив, що на сьогодні ДФС проводить роз’яснювальну роботу не лише серед платників податків, а й серед своїх співробітників.

«Ми бачимо проблемні питання, які виникають при реєстрації податкових накладних та їх зупиненні, і намагаємося оперативно їх вирішувати», – наголосив посадовець.

У свою чергу представники громадськості висловили зауваження щодо необхідності доопрацювання критеріїв оцінки ступеня ризиків, достатніх для зупинення реєстрації таких податкових накладних/розрахунків коригування в Єдиному реєстрі. Всі напрацювання податкового комітету Громадської ради будуть передані до фіскальної служби для їх врахування у подальшій роботі.

Голова Громадської ради при ДФС Дмитро Олексієнко, зокрема, відзначив зацікавленість з боку представників фіскальної служби у діалозі з представниками громадськості та бізнесу щодо врегулювання питань, пов’язаних з ситуацією щодо призупинення реєстрації податкових накладних/розрахунків коригування. Крім того, фахівці ДФС завжди беруть активну участь у роботі податкового та митного комітетів Громадської ради та завжди відкриті до співпраці.

За матеріалами ДФС
Рубрика:

Бухгалтер 911 наголошує: зміст авторських матеріалів може не співпадати з політикою та точкою зору редакції. Серед авторів матеріалів, що публікуються, є не лише представники редакційної команди.

Викладена інформація в конкретній публікації відображає позицію автора. Редакція не втручається в авторські матеріали, не редагує тексти, тож не несе відповідальності за їх зміст.

Коментарі
  • Буржуй
17.07.17 07:32

Все эти Громадськи Ради при ДФС давным давно надо разогнать.Был на заседании одной в качестве эксперта. Показательные выступления. Пятое колесо в телеге.

Відповісти
  • ааа
17.07.17 08:29

Буржуй, дфс сама создала эти так называемые гром. ради, видела я этих представителей -обнять и плакать

Відповісти
  • Студент
17.07.17 07:48

А коли беде цей розгляд, 31 липня?

Відповісти
  • Кузя
17.07.17 08:31

Признать тот факт что эта блокировка не работает, как предполагалось- слабо для ДФС? В этом чудном заведении традиционно никто ничего не знает. Проблемы? Так это "по просьбам трудящихся" :) Звоните через месяц.

Відповісти
  • Мария
17.07.17 23:21

Кузя, к сожалению, как раз блокировка-то работает, а вот разблокировка...

Відповісти
  • да...
17.07.17 17:45

Кузя, и не признают, то, что эта схема - идиотизм, было понятно на стадии идеи

Відповісти
  • Виталий
17.07.17 08:53

Я пытался зарегистрировать НН по продаже раньше чем поставщик зарегистрировал свою продажу в мой адрес. Вопрос, отгадайте, что из этого вышло?

Відповісти
  • Мира
17.07.17 09:09

Ну что за маразм????!!!!! Ну, как по копиям документов можно определить реальность операции????? Они что, экстрасенсы.......? И как знать, что является в том или ином случае "...зайві та непотрібні документи"

Відповісти
  • бухбух
17.07.17 21:00

Мира, а я вам больше скажу. видела, как делают копии копий))) догадайтесь, как подписывается)) по факту - первички нет

Відповісти
  • Аля-ля
17.07.17 12:34

Мира, Згодна на всі 100. "Наші працівники працюють у посиленому режимі. Всі надані пакети документів оперативно опрацьовуються та надаються відповідні висновки по кожному такому повідомленню." Треба їм посилений харчовий пайок, молоко та премію.за "відмовлено у реєстрації 60% податкових накладних/розрахунків коригування»

Відповісти
  • Елена Зп
17.07.17 09:19

Мира, это из серии - "мені не треба твоя робота, мені треба, щоб ті заморився"

Відповісти
  • 123
17.07.17 09:34

ДОКУМЕНТ НЕ ПРИЙНЯТО.При необхідності виправте документ та відправте його знову.Виявлені помилки:Документ не може бути прийнятий - документ в електронному вигляді не відповідає затвердженому формату (стандарту) через відсутність заявлених у пакеті пов'язаних документів (порушено цілісність пакету)Відправник: Автоматизована система "Єдине вікно подання електронних документів" ДФС України, версія 2.2.13.7 Ось ця послідня відповідь у 2 кв. за п'ятим разом, попередні відмовлені у 1 квитанції- відмови різні. не знаю що дальше робити.

Відповісти
  • Бусяка
17.07.17 09:48

123, аналогично.Три раза тот же ответ.И не могу понять,что делать дальше.

Відповісти
  • Марі
17.07.17 10:40

Бусяка, Дівчатка, уважно дивіться. У Вас має бути 1 повідомлення, і у ньому у останній колонці кількість документів - 1.....100. Рівно стільки, скільки Ви приєднуєте табличок з документом довільного формату. Якщо 1, то документів 1, навіть якщо їх у приєднаному файлі 6.

Відповісти
  • Марина для Виталия
17.07.17 11:13

Виталий,налоговая зарегистрировалась без проблем?

Відповісти
  • бух
17.07.17 21:02

Марина для Виталия, судя по количеству лайков - нет, чего и следовало ожидать))

Відповісти
  • 123
17.07.17 13:55

Марі я так і роблю,а що у Вас приняли? Чи комусь уже розблокували накладні, чи додатки і повідомляння прийняті?

Відповісти
  • Марі
17.07.17 14:52

123, Я відсканувала усі підтвердні документи у один файл (десь 12 сторінок), у підтвердженні вказувала документ - 1, і відіслала 12.07.17. поки що отримана 1 квитанція "через певний час подбайте про отримання квитанції № 2". Відправляла через кабінет. Чекаю "присуду". А на черзі ще 50 ПН...

Відповісти
  • ИМХО
17.07.17 13:56

вот сволочи, по другому и не скажешь.

Відповісти
  • Ната
17.07.17 14:22

Вопрос прочитала розяснення . протягом 5 дней ,,,,???? Дней 5 календарных или рабочих???? Кто-то читал при отказе разблокировки нн повторно можно подавать пакет документов???

Відповісти
  • Марі
17.07.17 15:03

Ната, 5 днів робочих (інформація з семінару). Якщо отримана квитанція про відмову в реєстрації за рішенням комісії можна протягом 10 днів оскаржувати в адміністративному порядку і/або у судовому :(.

Відповісти
  • Oksana
17.07.17 15:53

Марі, тільки 10 рабочіх днів. Мені відмовили вже в реєстрації ПН (16шт), відправила в ел.виді повідомлення, на папері віднесла в податкову + отскановані на флешке, результат - відмова дослівно: "надання платником податку копій документів, які складенні з порушенням законодавства та/або не є достатніми для прийняття комісією ДФС рішення про реєстрацію податкової накладной". Прийшло сьогодні, датоване 14.07.17, минуло вже 3 дні(((

Відповісти
  • бух
17.07.17 21:07

Oksana, а что вы подавали? и интересно, что значит "складені з порушенням законодавства". Это же какое должно быть нарушение, чтобы они НН не зарегили. И интересно, а тем, кому разблокируют - это вообще что за компании? У меня есть подозрение.....

Відповісти
  • Oksana
18.07.17 09:43

бух, мы автоперевозчики, подавали все, дог. аренды, зарплатная ведомость, копии тех.паспортов на авто, договора аренды на не свои авто, копии договоров с нашими конрагентами + счета, накладные и выписки на купленые запчасти и топливо, писала что сами ремонтируем автопарк, что автоперевозки - это основой наш вид деятельности и занимаемся им с 2009. Все это помимо все копий документов по НН заблокированным (акт, заявка, ТТН). Что не так никто не знает, готовим оскарження(( Подозрения и у меня есть....

Відповісти
  • финансист
18.07.17 13:40

Oksana, представляете сколько оскаржень будет !!! Круговая порука ! Уничтожение бизнеса !

Відповісти
  • Марі
17.07.17 16:35

Oksana, Я писала про 5 днів, протягом яких має бути прийняте рішення комісією ДФС, і 10 днів на оскарження даного рішення в адміністративному порядку. Співчуваю... Я поки чекаю.

Відповісти
  • Oksana
18.07.17 09:45

Марі, да 5 рабочих дней на рассмотрение, а 10 календарных дней на оскарження))

Відповісти
  • 123
17.07.17 14:39

ДОКУМЕНТ НЕ ПРИЙНЯТО.При необхідності виправте документ та відправте його знову.Виявлені помилки:Документ не може бути прийнятий - документ в електронному вигляді не відповідає затвердженому формату (стандарту) через відсутність заявлених у пакеті пов'язаних документів (порушено цілісність пакету)Відправник: Автоматизована система "Єдине вікно подання електронних документів" ДФС України, версія 2.2.13.7 По квитанції я зрозуміла що можня я уже 5 разів давала, вони даже не читають а дають відказ

Відповісти
  • Лариса
17.07.17 16:32

Это промелькнуло в прессе http://ua.interfax.com.ua/news/general/436591.html

Відповісти
  • 12345
17.07.17 19:40

"Документ не прийнято. Перевірте правильність данних Підписанта" ответ во второй квитанции таков. Пока не могу найти разьяснений что это означает, директор действующий, ключи тоже, ФИО директора верно, у кого-то может есть похожий ответ и обьяснения???Буду благодарна

Відповісти
  • Алина
18.07.17 16:26

12345, Вроде там где в самом повидомленни внизу пишется фио директора и подпись, над этой строчко есть колонка для идентификационного кода. Вот нужно его там ставить. Мы не заполняли его и нам это писалось, потом заполнили и отправили, не пишут такое. Хотя квитанция 2 еще не пришла, хотя отправляли еще в пятницу(((

Відповісти
  • 123
17.07.17 20:03

12345 Якщо ви відправляли в МЕДКУ то треба підпис змінити- в мене теж саме було і тут мені написали -потрібно підпис директор печатка потім відключити автомат і в ручну в низу вказати код директора і ПІП бо там вибиває фірму на яку одержали відказ

Відповісти
  • 12345
17.07.17 20:50

123, дякую за відповідь, через єлектронний кабінет відправляла, але помилка та сама, код вказала, чекаю відповідь

Відповісти
  • Марі
18.07.17 08:31

12345, А в налаштуваннях у кабінеті Директор+печатка, чи з бухгалтером?

Відповісти
  • Бухгалтер
17.07.17 22:17

А мне интересно про 5 дней, первые уведомления отправили еще 6 числа, сегодня 17, висит под всеми только квитанция 1, второй и не пахнет, 17-6 это не 5 дней

Відповісти
  • Алла
18.07.17 08:34

В налоговой могут не видеть вашего повидомлення.даже если есть кв.1.надо ехать выяснть.

Відповісти
  • Юля
18.07.17 07:58

Бухгалтер, а посмотрите в вхідні/вихідні доеументи

Відповісти
  • Мар'яна
18.07.17 10:29

Добрий день. Подала таблицю даних платника податку. Документ не прийнято. В рядку № 13 Таблиці даних платника податку значення Графи «Код згідно з УКТ ЗЕД 016-2010» (постачання/виготовлення товарів/послуг) не відповідає даним довідника УКТ ЗЕД. Вибирала коди з довідника. А скільки має бут цифр в кодах УКТ ЗЕД ? 4 чи 10?

Відповісти
  • Solo
18.07.17 11:56

Подскажите, пож., если регистрировать НН с товаром из рискового списка без приходной НН и объемом продаж до 500т.грн, будет она заблокирована или нет? Кто-то сталкивался с такой ситуацией?

Відповісти