Сайт для бухгалтерів №1 в Україні

Отримуйте
новини поштою!


07.08.17
17385 30 Друкувати

Чи варто працювати з 1С у хмарі?

Насправді, сміливців використовувати щось нове і незвідане не так вже й багато. За 7 років роботи на ринку хмарних технологій ми постійно  чуємо одні й ті ж самі фрази:

   

«1С в Хмарі - це ж напевно небезпечно?», «Ми міняти нічого не будемо, раптом стане гірше!». Знайомо?

Сьогодні ми вирішили розібрати по ниточках основні побоювання щодо 1С Онлайн. І показати вам, що нічого страшного і тим паче небезпечного в ній немає.

Отже, поїхали.

 

Побоювання № 1 - Це безпечно? Чи не зіллють мої дані?

Захист даних понад усе! Невдоволені клієнти і негативні відгуки - це найгірший піар для компанії, адже все погане поширюється зі швидкістю реактивного літака.

Як наслідок, зіпсована репутація і менше доходів. Тому будь-яка компанія, що розвивається і поважає себе дбає за своїх клієнтів і розуміє, наскільки важливо забезпечити конфіденційність.

   

Так, високий захист даних забезпечується за допомогою:

• використання серверів надійних дата-центрів, з відмовостійким високопродуктивним обладнанням, обмеженим доступом співробітників і резервними енерго- та Інтернет каналами;
• передачі даних за принципом роботи Клієнт-Банку, тобто, по шифрованим каналам зв'язку, з використанням протоколу https;
• використання файрволів для балансування навантаження, що дозволяє отримувати високу швидкість роботи 1С;
• блокування доступу з зовнішніх джерел, що не підтверджуються. Цим самим захищає сервер від вірусів та інших Інтернет загроз;
• авторизації при підключенні до хмари по логінам та паролям, які ви придумуєте самі;
• щоденного автоматичного резервного копіювання даних. При цьому бекапи баз зберігаються на окремих серверах;
• надання доступу до Конфігуратору 1С, за допомогою якого ви завжди зможете завантажити\вивантажити бази з хмари та змінити постачальника.

Локально забезпечити такий захист як складно так і дорого.

 

Побоювання № 2 - Чи буде програма швидко працювати і не висіти?

Швидкість роботи 1С Онлайн залежить від декількох факторів:

1. Швидкість Інтернет-з'єднання

Так, швидкість роботи 1С у хмарі безпосередньо залежить від швидкості Інтернету. Мінімальна швидкість для роботи - 128 Кбіт/сек. Сьогодні такої швидкості можна добитися навіть у віддалених місцях України, наприклад, у селах.

2. Спосіб віддаленого підключення до 1С

Також швидкість залежить і від способу підключення до бази. Найкращу швидкість роботи забезпечують такі типи підключення як, RDP та RemoteApp. При роботі з 1С через web-доступ швидкість відгуку програми буде трохи менше, так як потрібен час на завантаження в браузері форм, зображень та іншого.

3. Режим роботи бази 1С

Відгук програми також залежить від габаритів бази і кількості її користувачів. Тому існує кілька режимів роботи 1С - це файловий та клієнт-серверний режим (SQL). Файловий режим використовується за умовчанням, а SQL у тому випадку, коли база 1С має об’єм понад 3 Гб і нараховує користувачів 1С більше 5. Тому, якщо у вас габаритна 1С і велика кількість користувачів, то варто задуматися про переведення бази на клієнт-серверний режим. Це значно прискорить роботу програми.

 

Побоювання № 3 - Чи не обійдеться 1С у хмарі дорожче?

Для великого бізнесу з сотнями користувачів 1С варіант використання своїх серверів може бути дійсно вигідний, хоча і тут можна посперечатися. Що стосується малого і середнього бізнесу, хмарний сервіс допоможе заощадити на:

• покупці програми 1С і всіх необхідних ліцензій
• покупці серверного обладнання та побудові ІТ інфраструктури
• придбанні ІТС підписки (коли оновлення вже включені у вартість 1С у хмарі)
• утриманні штату технічних фахівців (провайдери хмар надають технічну підтримку 24/7).

Найбільш основні побоювання викрито, але ніщо так не переконує, як особиста перевірка. Тому рекомендую протестувати сервіс 42Clouds і остаточно розвіяти всі сумніви. Вибирайте та працюйте комфортно і безпечно!

Рубрика:

Бухгалтер 911 наголошує: зміст авторських матеріалів може не співпадати з політикою та точкою зору редакції. Серед авторів матеріалів, що публікуються, є не лише представники редакційної команди.

Викладена інформація в конкретній публікації відображає позицію автора. Редакція не втручається в авторські матеріали, не редагує тексти, тож не несе відповідальності за їх зміст.

Коментарі
  • eMelya
07.08.17 11:22

А сервера где находятся? И почему нет украинского интерфейса? Где гарантия, что этот сервис не прикроют?

Відповісти
  • ***
07.08.17 15:14

Если 1С в облаке, то админ БОГ?

Відповісти
  • eMelya
07.08.17 15:33

***, иронизируете? а ведь бюджетникам посоветовали не смотреть в сторону 1С. С нового года вроде как полный запрет.

Відповісти
  • ***
07.08.17 15:42

А шо в бюджетных установах рахувать: 1 пишем, 2 в уме? Пустографки и деревянных счёт достаточно. Пора Вам вспоминать Сталинскую систему учета.

Відповісти
  • Наталья
11.08.17 12:18

Если не работали в бюджете, то не надо так ПЛОХО о них говорить.

Відповісти
  • eMelya
07.08.17 17:16

***, а ГУЛАГ как система штрафов?

Відповісти
  • 42Clouds
07.08.17 12:33

от резких изменений законодательства никто не застрахован((Сейчас наша гарантия - это наша репутация и немалый опыт внедрения 1С, так как на этом рынке мы уже 7 лет. Что касается серверов, они находятся в надежном дата-центре DataLine.Украинский интерфейс есть, почему же) Во всех укр конфигурациях (1С Бухгалтерия для Украины, 1С: Управление торговлей, 1С: Управление нашей фирмой) можно установить украинский язык.

Відповісти
  • Юра Г.
07.08.17 13:49

42Clouds, Зі всією повагою до Вашої праці, усвідомлюючи багаторічну історію надійності продукту 1С. ВВАЖАЮ ТА ВСІМ НАСТОЙЛИВО РЕКОМЕНДУЮ, КОРИСТУВАЧАМ 1С - ЯК МОЖНО ШВИДШЕ ЗНАХОДИТИ АЛЬТЕРНАТІВНІ РІШЕННЯ (ХОЧ ЦЕ І МАЙЖЕ НЕМОЖЛИВО). НО А ТИМ, ХТО ЩЕ НЕ ПОЧАВ ВИКОРИСТОВУВАТИ 1С - НАВІТЬ НЕ ДИВИТИСЬ В ЙОГО СТОРОНУ. ДЛЯ МЕНЕ 1С ДОРІВНІЄ "ПЄТЯ"

Відповісти
  • 42Clouds
07.08.17 15:49

Юрію, усім відомо, що цей “Пєтя” потрапив через програму Медок, а не 1С. Це підтвердили представники самого Медка: http://24tv.ua/u_medoc_zrobili_vazhlive_ziznannya_shhodo_virusu_petya_ta_poperedili_pro_novu_ataku_n837845 .Тому, звинувачувати програму 1С - безпідставно)) Скоріше, це схоже на політичну гру, коли намагаються вилучити з продажу зарубіжну програму, не пропонуючи гідної альтернативи. І хто від цього страждає? Звичайно малий та середній бізнес.

Відповісти
  • Папа Игорь
08.08.17 10:11

42Clouds, медок стал источником вируса не из-за своей "дырявости", а потому, что он обеспечивал критичный для бизнеса сервис — отчёты и регистрация НН. Хаос в этой области наносит больший вред чем "падение" 1С. Учёт можно восстановить, а вот время регистрации НН не передвинуть. Правительство, слава Богу, это учло.

Відповісти
  • Нона
08.08.17 11:28

Папа Игорь,Вы знаете как тяжело восстановить учет, если "сгорели" не только компы, но и флешки с копиями базы, нужно иметь копию копии

Відповісти
  • ***
07.08.17 15:13

Петя это наш гарант, прежде всего. Как то не солидно вы рейтинги ставите.

Відповісти
  • Нона
08.08.17 09:18

Так я не зрозуміла, хто розповсюдник "петі" медок чи дядько з Нікополя???

Відповісти
  • Эделина
06.09.17 17:36

Ох уж этот Петя! :-)

Відповісти
  • Елена
09.08.17 09:41

Нона, а я так зрозуміла, що дядько з Нікополя не створював вірус, а просто скопіював його і став продавати компаніям, яких Петя не зачипив, але ім дуже цього хотілось би, та дав посилання на цей вірус під якоюсь своєю світлиною в соцмережі для тих, хто "лізе в воду, не знаючи броду". Інтернет-зло :)

Відповісти
  • Татьяна
08.08.17 09:33

Нона, "зри в корень"

Відповісти
  • .....
09.08.17 14:21

У них сервера в Москве?Информация по домену 42clouds.com:Source: whois.internic.netРегистратор: Regional Network Information Center, JSC dba RU-CENTERCreated: 2011-08-12T06:17:05ZExpires: 2021-08-12T06:17:05ZIP адрес: 90.156.244.23 Location: Russia CJSC "MasterHost" - Россия, Москва

Відповісти
  • Окса Запорожье
09.08.17 15:33

....., и что из этого следует?

Відповісти
  • .....
09.08.17 20:49

Окса Запорожье, В любой момент останетесь без баз. А так все гуд

Відповісти
  • Дутф
09.08.17 19:05

Ну их, эти хмари. Тут Аваль перестал поддерживать настольную версию, работа тормознулась в разы. Каждая операция вместо секунд - минута. Ещё и 1с туда запихать, совсем рехнёшься.

Відповісти
  • 42Clouds
10.08.17 12:41

В том то и дело, что поддерживать настольные версии - это прошлый век. Поддержка своих ресурсов в облаке значительно облегчает обслуживание, обновление и поддержку любых сервисов.И здесь хочется отметить, что это упрощает жизнь не только представителю услуг, но и пользователю. Единственное что реализация перехода с юзерских версий на облачные у каждого поставщика услуг проходит по разному. И если у Аваля процесс внедрения своих облачных версий прошел через ж..(уж извините) то это уже вопросы к команде разработчиков)))Самое обидное конечно, что в итоге страдает пользователь…но как говориться - «Очи бачили шо брали»))

Відповісти
  • Дутф
10.08.17 19:38

42Clouds, я ни разу не встретила сайта, где были бы лады со скоростью листания страниц. Лет десять из интереса регаюсь на разных электронных кошельках, домашних бухгалтериях, ни одного. Да, согласна - главбухг может что-то сделать, отчётик склепать, пкумекать над проводками, но сегодняшний учёт в Украине - оперативный и зависеть от облака-провайдера-облэнерго, помимо дфс-медков, это уж слишком.

Відповісти
  • 42Clouds
14.08.17 17:09

Дутф, На самом деле, скорость листания страниц на сайте никак не зависит от скорости работы с облачной 1С. У мало мальски адекватного поставщика эти два ресурса находятся на разных хостингах)) Поэтому судить о скорости работы 1С в облаке по открытию страниц на сайте не совсем корректно. Если окунуться немного в прошлое, то можно вспомнить как мы стояли в очередях, умирали от жары и хамства сотрудников гос предприятий)) И как сейчас помню поток негативных отзывов, когда начали переводить по-тихоньку все в электронный вид. Никто не понимал как это будет происходить, как будут проверять документы, как будут сообщать если что то не так и так далее. Каждое нововведение воспринимается в штыки. И здесь вопрос не только в самом продукте, но и в его внедрении) Можно сделать офигенный продукт, но при внедрении разорить бизнес клиента) Согласитесь, что для аргументированной критики необходимо пощупать продукт, и соответственно делать выводы. Основываться на работе других сервисов или мнении окружающих не совсем верный путь)Тем более всегда есть альтернативный вариант. Это как с банками. Вы изучаете рынок. После открываете расчетный счет в банке и по сути начинаете трестировать его на «прочность». Если вас не устраивает качество предоставляемых услуг, всегда есть альтернатива.По сути здесь также)) Пробуете, потом делаете выводы, как удобней и комфортней работать :)

Відповісти
  • Юра Г.
10.08.17 19:03

42Clouds, для начале дайте определение термину "ОБЛАКО" . Прикол в том, что реальніе данные, а не их копии и т.п. хранятся в Москве. Вот и весь сказ. Очкую, это то, что должен чувствовать пользователь сервиса. Я помню Аваль, что был ИНКО, и на счет как раз их сервиса, их проблемы, клиент банка работает с запросами к базе данных, владельцем которой является банк. Вы предлагаете сервис, где владельцем данных клиента являетесь по сути или Вы, или , что хуже дата центр в Москве. Ну и побачити в очи свои данные Ваши клиенты не смогут, так он в "облаке". Ха-Ха.

Відповісти
  • 42Clouds
14.08.17 17:11

Юрію, те що дані знаходяться у хмарі ні хто не заперечує. Ви у будь-який момент можете завантажити чи вивантажити дані. Основні наші дата-центри знаходяться у Росії та Германіі. Між ними йде резервування. Користувач 1С підключається до найближчого до нього дата-центру. Доречи, більшість користувачів довіряють свої дані хмарам, наприклад, Google диск. Тому дивно, що до роботи з 1С Онлайн досі є недовіра.

Відповісти
  • НДС
10.08.17 12:51

Бізнес HELP!Бухгалтера и бизнесмены - народ мирный. Но беспредел общегосударственного масштаба и невозможность работать вынуждают нас на активные действия.17 августа в 10-00 под стенами Кабинета Министров Украины будет проведена акция протеста против блокировки налоговых накладных, которая фактически останавливает работу плательщиков НДС, превращая ее в игру на выживание. Призываем всех поддержать эту акцию и прийти на нее! Только вместе мы можем остановить эту машину абсурдного законотворчества! Даже если это еще не задело вас напрямую - это только вопрос времени. МЕСТО ВСТРЕЧИ: 17 августа, четверг, 10:00, улица Грушевского, д.12/2, КМУ!Наша группа в ФБ: https://www.facebook.com/groups/1395272653890726/Паблик-чат в Вайбере: http://viber.com/shaherКонтакты: 068-992-79-94 Владимир 096-966-90-07 Павел

Відповісти
  • Кудряшка
14.08.17 12:30

Зарегистрировалась на облаке, а дальше печалька... не поняла что нужно делать. ((

Відповісти
  • 42Clouds
14.08.17 14:31

Кудряшка, после регистрации наши менеджеры всегда связываются с пользователями 42Clouds и помогают все настроить + отвечают на все возникшие вопросы) Если еще нужна помощь, можете написать в наш чат на сайте, на почту manager@42clouds.com или позвонить на номер +38 (0542) 77-99-97. Всегда будем рады помочь!

Відповісти
  • Ганна
15.08.17 10:42

У мене мале підприємство, дуже багато найменувать товару, користувачів 4-кладовщик,директор. касир і бухгалтер.Виходить досить дорого-1200грн.у місяць.

Відповісти
  • 42Clouds
17.08.17 21:33

Ганна, Дорого у порівнянні з чим? Якщо абстрагуватися, то зараз навіть нормальне взуття не купити за таку ціну. А локальне користування - це ж не просто сама програма, це і купівля серверу та його підтримка, і найм ІТ спеціалістів, і купівля оновлення для 1С та ін... Тому пропоную разом підрахувати, що для вас буде більш вигідно. Скажіть, будь ласка, як ви зараз працюєте? У вас є свій сервер, програма 1С?

Відповісти