Сайт для бухгалтерів №1 в Україні

Отримуйте
новини поштою!


28.08.17
16158 12 Друкувати

Табель обліку робочого часу ведемо навіть для одного працівника

На підприємстві, на якому працює один директор (без інших найманих працівників), слід також обліковувати робочий час: заповнювати Табель обліку використання робочого часу, нараховувати та отримувати заробітну плату відповідно до відпрацьованого часу.

На цьому наголосив окружний адмінсуд, коли визнав правомірним  накладення фінсанкцій органом Держпраці у розмірі однієї мінімальної зарплати на підприємство, яке не дотримало зазначених вимог.

Відповідно, суд не задовольнив позовних вимог підприємства скасувати постанову територіального органу Держпраці про застосування до цього підприємства штрафу.

Постанова Кіровоградського окружного адміністративного суду від 21.06.2017 р. у справі № П/811/820/17

За матеріалами Головбух24

Бухгалтер 911 наголошує: зміст авторських матеріалів може не співпадати з політикою та точкою зору редакції. Серед авторів матеріалів, що публікуються, є не лише представники редакційної команди.

Викладена інформація в конкретній публікації відображає позицію автора. Редакція не втручається в авторські матеріали, не редагує тексти, тож не несе відповідальності за їх зміст.

Коментарі
  • 1963
28.08.17 10:27

МАРАЗМ КРЕПЧАЕТ!!!!!!!! БЕЗ БУМАЖКИ ТЫ .....

Відповісти
  • 12345
28.08.17 10:56

Это маразм №2, маразм №1 для единственного работника - приказ на отбытие в отпуск (кого этим приказом информировать? Отдел труда и соцзащиты, чтобы в курсе были?)

Відповісти
  • ИМХО
28.08.17 13:34

Страна маразма)))

Відповісти
  • бася
28.08.17 14:31

а бумагу на табель профсоюз выделит?

Відповісти
  • °
28.08.17 18:48

А говорили, что поотменяли советскую нормативку. Наверное, только ту, которая мешала косить бабло.

Відповісти
  • Дутф
28.08.17 21:49

°, та ладно. Вы декретчицу в соцстрахе оформите: два работника, один директор, он же председатель комиссии, он же секретарь, он же присутствующий, он же гетьман.

Відповісти
  • Оксана
28.08.17 19:52

А кто мне скажет, зачем табель, если у работника ставка, то есть не зависимо, проработает он час или 5 часов зарплата все равно 4тыс!! зачем табель????

Відповісти
  • Марі
29.08.17 10:14

Оксана, Як це ставка? Тобто у Вас працівники можуть не ходити на роботу і отримувати зарплату? Таких дурниць не пишіть. Це все ж таки професійний сайт. Якщо маєте чорно/біле і "по білому" проводите мінімалку а все інше редагуєте "налом", це ще не означає, що офіцйна норма годин не має бути оформлена як відпрацьована.

Відповісти
  • Дутф
28.08.17 21:46

наконец-то! У меня есть одна блатная бездельница (с унивеоситетом, канешна), заставлю её восьмёрки проставлять.А если серьёзно - эта Держпраця ходит, штрафует, но я не слышала, чтобы они ненавязчиво предлагали взять человека на работу для бумажной хрени. Понятно, что этого человека никто не возьмёт, но всё же - в налоговой было суперсокращение, их же девать куда-то нужно.

Відповісти