Сайт для бухгалтерів №1 в Україні

Підпишіться!


29.08.17
3259 5 Друкувати

ГУ ДФС у м. Києві продовжує серію семінарів на тему: "Актуальні питання запровадження електронної системи управління ризиками при адмініструванні ПДВ"!

У зв’язку з численними питаннями платників податків щодо запровадженої системи автоматизованого моніторингу відповідності податкових накладних/розрахунків коригування критеріям оцінки ступеня ризиків, достатніх для зупинення їх реєстрації у ЄРПН Головним управлінням ДФС у м. Києві заплановано проведення чергового безкоштовного семінару на тему: "Актуальні питання запровадження електронної системи управління ризиками при адмініструванні ПДВ".

Семінар відбудеться  31 серпня 2017 року о 16-00 годині в конференц-залі ГУ ДФС у м. Києві за адресою: м. Київ, вул. Шолуденка, 33/19.

Вхід до адмінбудівлі ГУ ДФС у м. Києві виключно за документами, що посвідчують особу.

Для підтвердження участі, будь-ласка, заповніть форму попередньої реєстрації за посиланням: https://goo.gl/forms/etyaF75X7Ah8qPlz2.

Додаткову інформацію можна отримати за телефонами: 236-16-42, 461-77-66.

Звертаємо увагу, що кількість місць в залі обмежена, реєстрація учасників відкрита до заповнення залу.

За матеріалами ГУ ДФС у м. Києві
Рубрика:
Теги:
Коментарі
  • 777777777777
29.08.17 13:21

А в Днепре слабо????

Відповісти
    Оцінити
  • 1
  • 0
  • SHADOW
30.08.17 08:00

777777777777, в Днепре мокро и рыбы плавают )))

Відповісти
    Оцінити
  • 1
  • 0
  • 222
29.08.17 17:17

Всі структури все блокують а потім проводять семінари,говорять одне а насправді получається все не так. Ввести в експлуатацію будівлю не можливо (уже цілий рік сидимо в офісі не введеному-і податок не платимо на нерухомість і амортизацію не нараховуємо- весь час нам повертають , а послідній раз завернули що бланки нові (а вони ще офіційно не діяли) ,тепер відхилили податкову накладну -відправила скаргу заказним з повідомленням ще 10 серпня -ні повідомлення ,ні відповіді---глухо

Відповісти
    Оцінити
  • 2
  • 0
  • ОК
30.08.17 12:40

З блокуванням -...ОПА, з розблокуванням - ще більша. 1.Аванси, перераховані постачальникам в 2016р.,ПН зареєстровані там же (без кодів УКТ ЗЕД, звичайно).Товар отриманий і проданий в 2017р. Кількості вказаного товару для реєстрації ПН в 2017р не вистачає.Який вихід з ситуації, щоб не заблокували!! 2?!. Постачальнику розблокували 4 з 6 заблокованих ПН - у мене збільшився ліміт реєстрації (вичислила по сумах), але в єдиному реєстрі ні в місяці виписки, ні в місяці реєстрації ці ПН так і не появляються. Яким чином Їх відобразити в декларації?!!! І це лише дві не найбільші проблеми, відповідь на які отримати неможливо. Хіба це робота - за 35 років роботи такого безладу ще не пам"ятаю.

Відповісти