Сайт для бухгалтерів №1 в Україні

Отримуйте
новини поштою!


31.08.17
16905 12 Друкувати

Повідомити органи ДФС про зміну головного бухгалтера потрібно у 10-денний строк

У разі зміни особи, відповідальної за ведення бухгалтерського та податкового обліку на підприємстві, до контролюючих органів необхідно подати заяву за формою №1-ОПП у 10- денний строк з дня виникнення змін в облікових даних.

Слід знати, при поданні цієї зави з позначкою «Відомості про особу, відповідальну за ведення бухгалтерського та/або податкового обліку» заповнюються 1,2,4 та 10 поля заяви. Інформація про засновників не подається.

Водночас платники податків, які уклали з відповідним контролюючим органом договір про визнання електронних документів, можуть подати заяву за формою №1-0ПП з позначкою «Відомості про особу, відповідальну за ведення бухгалтерського та/або податкового обліку» засобами електронного зв’язку в електронній формі з дотриманням умови щодо реєстрації електронного підпису підзвітних осіб у порядку, визначеному законодавством.

За матеріалами ГУ ДФС у Чернівецькій області

Бухгалтер 911 наголошує: зміст авторських матеріалів може не співпадати з політикою та точкою зору редакції. Серед авторів матеріалів, що публікуються, є не лише представники редакційної команди.

Викладена інформація в конкретній публікації відображає позицію автора. Редакція не втручається в авторські матеріали, не редагує тексти, тож не несе відповідальності за їх зміст.

Коментарі
  • Оленка
31.08.17 08:56

Про штрафы не написали. Их нет?

Відповісти
  • 111
31.08.17 14:39

Оленка, меня тоже это заинтриговало.... Если штрафа нет, то если и не подал, тогда что? Отчетность не примут с эл.подписью гл.буха или что?

Відповісти
  • Елена
31.08.17 10:15

Внести сведения у регистратора не достаточно? Мы подали только регистартору сведения о новом директоре, сделали ему эл.подпись и подписали договор с налоговой. Сдаем отчетность через М.е.doc без проблем. Нужно было ещё и эту бумажку подать? :((

Відповісти
  • бух
31.08.17 10:50

Елена, Речь идет о бухгалтере, на директора не надо.

Відповісти
  • Алла
31.08.17 10:25

Это когда меняется бухгалтер

Відповісти
  • ///****
31.08.17 12:34

Подскажите, пожалуйста - это касается случая, когда главбух без права подписи?

Відповісти
  • Ольга
31.08.17 13:56

///****, ничего не надо ,только по ЕСВ и 1 ДФ,как вновь принятые

Відповісти
  • ///****
31.08.17 14:00

Ольга, спасибо большое! А нормативка есть какая-то? Смущает, что "особу, відповідальну за ведення бухгалтерського та/або податкового обліку"...

Відповісти
  • Ольга
31.08.17 14:47

///****, в Медке вписывается при таком директор и везде вместо гл. буха -директор

Відповісти
  • Ольга
31.08.17 14:44

///****, если без права подписи то какая может быть особа , відповідальну за ведення бухгалтерського та/або податкового обліку"...Всё ложиться на дира. У меня такое біло,когда занималась металлоломом и когда приходила налоговая милиция то брали только директора и он отвечал за всё

Відповісти
  • ///****
31.08.17 16:01

Ольга, еще раз СПАСИБО!!!На предыдущего главбуха такое не заполняли, вроде - менять нечего. Но глупые сомнения! Хотелось, чтобы кто-то поделился опытом!

Відповісти
  • Аня
02.09.17 07:24

Подкажите, плиз, как найти 1ОПП в Медке?

Відповісти