Сайт для бухгалтерів №1 в Україні

Отримуйте
новини поштою!


08.09.17
5117 18 Друкувати

Уряд опрацює питання збоїв в системі подачі податкових накладних, - Прем'єр-міністр

Кабінет Міністрів України проаналізує питання блокування податкових накладних в Єдиному реєстрі ПДВ та відпрацює механізми недопущення будь-яких збоїв в майбутньому. Про це сказав Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман під час «Години запитань до Уряду» у Верховній Раді України.

Він повідомив, що вже дав доручення Першому віце-прем’єр-міністру України Степану Кубіву та Міністру фінансів України Олександру Данилюку провести технічну нараду з цього питання.

«Проте маю відзначити, що ми запровадили цю систему (Єдиний реєстр податкових накладних) і поставили крапку в схемах хабарництва й відкатів в системі ПДВ. Тепер все працює автоматично й прозоро. Я врахую можливі недосконалості, але головне - проявів корупції в системі ПДВ немає», - підкреслив Володимир Гройсман.

За матеріалами КМУ
Рубрика:

Бухгалтер 911 наголошує: зміст авторських матеріалів може не співпадати з політикою та точкою зору редакції. Серед авторів матеріалів, що публікуються, є не лише представники редакційної команди.

Викладена інформація в конкретній публікації відображає позицію автора. Редакція не втручається в авторські матеріали, не редагує тексти, тож не несе відповідальності за їх зміст.

Коментарі
  • */*
08.09.17 13:42

Прям как посмотришь на решал у входа в ДФС, так и поверишь...

Відповісти
  • Мария
08.09.17 14:38

негде ему звезду влепить, такой он молодец.вспоминаю анекдот: куда солдата не целуй, везде жопа

Відповісти
  • AE
08.09.17 14:39

Бла-бла-бла.

Відповісти
  • Аня
08.09.17 15:05

Володимиру Гройсману: Маразм-не оргазм!

Відповісти
  • 222
08.09.17 15:49

Мені по одній фірмі ще не блокували податкові ні за червень ні за липень, а сьогодні перший раз заблокували на послуги за серпень.я в шоці.

Відповісти
  • @@@
08.09.17 15:50

Жаль что нельзя ему язык заблокировать, а совесть разблокировать

Відповісти
  • Виктория
08.09.17 15:57

так что этот бред отменять не собираются?? планировали же вернуть тестовый режим до января 2018.. рано радовались? мало карманы набили?

Відповісти
  • Яна
08.09.17 17:53

Виктория, так то ж только планировали............

Відповісти
  • Елена
08.09.17 16:33

Коллеги, хочу поделиться своим предположениями ... или наблюдениями. Заблокировали 6 июльских налоговых, из них четыре с одинаковым импортным товаром. Из этих четырех разблокировали три, в регистрации четвертой отказали. При этом пакеты документов были практически идентичными. Позвонила контрагенту - оказывается, у них практически все более менее крупные входящие налоговые заблокированы. Они производители. И сдается мне, что в данном случае дело не только в пакете документов, но и в контрагенте. Они возмещенцы - получаются, блокируют текущий налоговый кредит, что-бы не возвращать НДС деньгами. Возможно, это только мои предположения, но как-то странно.

Відповісти
  • Елена
08.09.17 16:35

А мы уже так обрадовались.У нас постоянный блок на услуги транспорта.И постоянно в квитанциях (За результатами опрацювання СМКОР виявлено невідповідність обсягів постачання обсягам придбання по товарах згідно з УКТ ЗЕД: 49.41).Почему мы должны тратить своё время на этот бред?О каком товаре речь?Сколько ещё будут издеваться над бизнесом...

Відповісти
  • Лена
08.09.17 18:37

Коллеги,что это может быть?Подписываем как и всегда,подписью директора.Как теперь разблокировать налоговые?Документ не прийнятоВиявлені помилки:Документ не прийнято. Перевірте правильність даних Підписанта

Відповісти
  • НАТАЛЬЯ
08.09.17 18:42

у нас точно такая же проблема

Відповісти
  • Лена
08.09.17 18:51

НАТАЛЬЯ, читали,что от руки инн директора нужно прописать,прописали,и опять не приняли((

Відповісти
  • 222
08.09.17 21:50

Лена,Наталья заходите в Адміністрування- параметри системи-підписи і перевіряєте, може ви міняли підписи коли робили документи на розблокіровку- Звітність (Директор-печатка; Податкові накладні-Директор-печатка) . А на здачу звітності ,так як ми постійно робили Звітність-Бухгалтер-Директор-Печатка; Податкові накладні---Бухгалтер- печатка) а накладні копіюєте і підписуєте і відправляєте -помилки не буде тому що в один день під одним номером два рази не зареєструє.

Відповісти
  • Студент
09.09.17 08:27

Я 31.08.17 отправил 10 повідомлень , получил кв.№1 и жду 2-ю, Дождался - 08 09.17 все 10 - заблоковані. Самое интересное, без объяснения,, просто - комиссия решила... Что делать? Подавать повидомлення новой формы или как написали - жалуйтесь?

Відповісти
  • Анна
09.09.17 20:18

Студент, пишіть скаргу, якщо не розблокують йдіть до суду!

Відповісти
  • АКЦЕНТ
11.09.17 09:34

Якщо прийшла квітанція: "Документ не прийнятоВиявлені помилки:Документ не прийнято. Перевірте правильність даних Підписанта " - потрібно пояснення подати окремим додатком. В поясненні написати , що воно додається таким то додатком. Так зробила, все зареєстрували. (консультація по кол. центр)

Відповісти
  • ОК
11.09.17 11:08

А як включити ПК по розблокованих ПН від постачальника - в ЄР їх немає і не буде ні в м-ці виписки, ні в м-ці реєстр-ї. Якщо включу по даті розблокування - буде розходження Дек-ї з ЄР. В кого є досвід - підкажіть, будь ласка!!!

Відповісти