Сайт для бухгалтерів №1 в Україні

Отримуйте
новини поштою!


28.09.17
4337 20 Друкувати

Розвиток ІТ- інфраструктури ДФС та максимальне розширення електронного кабінету платника - першочергові ініціативи у реформі ДФС – Данилюк

26 вересня відбулося чергове засідання Комітету управління Проекту з комплексної реформи Державної фіскальної служби (ДФС) у складі Міністра фінансів Олександра Данилюка, в.о Голови ДФС Мирослава Продана, Держсекретаря Мінфіну Євгенія Капінуса, радника Міністра Яни Бугрімової, та Робочої групи з реформи ДФС.

Робоча група з реформи ДФС, за результатами 6-тижневої діагностики основних функцій та сервісів Державної фіскальної служби визначила 4 головні напрямки роботи в короткостроковій перспективі, які було затверджено 31 серпня на попередньому засіданні Комітету управління Проекту з комплексної реформи ДФС.

Під час зустрічі, в рамках чотирьох пріоритетних напрямків реформи, були затверджено10 першочергових ініціатив, які мають бути реалізовані протягом наступних двох місяців.

“Потрібно надалі пришвидшувати впровадження необхідних ініціатив, що змінять філософію та підходи в роботі ДФС та полегшать взаємодію платників податків з держвою. Для цього потрібно покращити роботу сервісів, максимально автоматизувавши процеси всередині ДФС. Ми визначили, як саме це зробити, провівши ретельний аудит ІТ-структури ДФС. Отже, ми, в першу чергу, будемо вдосконалювати сервіси та максимально розширювати функціонал електронного кабінету платника, щоб люди відчули різницю у взаємодії з ДФС”, - зазначив Олександр Данилюк.

10 ініціатив, що були визначені для негайного впровадження:

Ці ініціативи значно підвищать ефективність роботи ДФС. Вони позитивно вплинуть на процес роботи всередині структури, та є ініціативами, що можливо реалізувати в короткостроковій перспективі. Зараз є вкрай необхідним отримати швидкі ти якісні результати, що стануть фундаментом для майбутніх перетворень.

Нагадаємо, що раніше Канада, МВФ, Німеччина, ЄБРР, ЄС та США підтримали Мінфін у реформі Державної фіскальної служби.

  1. Переведення максимальної кількості послуг онлайн.
  2. Нарощення можливостей call-центру – збільшення потужності через збільшення кількості працівників для підвищення якості обсулговування.
  3. За результатами аудиту ІТ-структури ДФС, розробити план та почати впровадження рекомендацій. На меті є розбудова сучасної та захищеної IT-інфраструктури.
  4. Автоматизація камеральних перевірок для їх більшої ефективності і якості.
  5. Вдосконалення ризикової моделі податкових перевірок – деталізація критеріїв моделі ризиків.
  6. Сегментація та пріоритизація податкових боржників для подальшого впровадження стратегії прямих контактів з боржниками.
  7. Розробка стратегії і дорожньої карти підвищення рівня добровільної сплати податків.
  8. Дослідження задоволення працівників ДФС умовами праці та культурою організації (Organizational Health Index)
  9. Реалізація заходів з нематеріальної мотивації працівників ДФС – розробка і впровадження ініціатив з негрошового заохочення працівників.
  10. Перегляд функціонального і регіонального розподілу працівників

 

За матеріалами Мінфін

Бухгалтер 911 наголошує: зміст авторських матеріалів може не співпадати з політикою та точкою зору редакції. Серед авторів матеріалів, що публікуються, є не лише представники редакційної команди.

Викладена інформація в конкретній публікації відображає позицію автора. Редакція не втручається в авторські матеріали, не редагує тексти, тож не несе відповідальності за їх зміст.

Коментарі
  • Учетное Дело
28.09.17 09:11

Любят наши органы (внутренней секреции) рассказывать о процессе, а не результате. Хотя, не могу не признать, что последние изменения, происходящие в ЕКП весьма позитивны.

Відповісти
  • Лето
28.09.17 11:48

А я вот что нашла про покращення: Кредиторы Украины хотят контролировать сбор налогов с украинцев. Об этом шла речь в ходе встречи представителя Международного валютного фонда Йосты Люнгмана с министром финансов Украины Александром Данилюком в Киеве. С этой целью МВФ продвигает проект так называемой комплексной реформы Государственной фискальной службы Украины. МВФ хочет сделать ее управление трехуровневым. На первом уровне находится наблюдательный совет, в состав которого входят представители Минфина США, МВФ, Европейского банка реконструкции и развития, Минфина Канады, Минфина Германии, Погранично-таможенной службы США, представители ЕС. Набсовет должен координировать работу ГФСУ. На втором уровне – комитет управления, в который входят министр финансов Украины с госсекретарем, глава ГФСУ с заместителем и менеджер проекта, назначенный от кредиторов – т.е. "смотрящий". Комитет должен определять приоритетные задачи, решать спорные вопросы. На третьем уровне находится группа внедрения реформы в составе представителей Минфина, ГФСУ, МВФ, команды поддержки реформ при Минфине иГФСУ из числа международных консультантов. Они должны контролировать практическую работу ГФСУ. О, как! А вы плачете по поводу блокировок.

Відповісти
  • Нона
28.09.17 09:40

Учетное Дело, а что делать если при открытии ЕКП - просто белое поле, у меня то все нормально, а вот покупатель жаловался буквально вчера, пришлось сбрасывать НН по факсу, а то у него медок втягивает сами накладные выборочно?

Відповісти
  • Учетное Дело
28.09.17 11:03

Нона, никогда с таким не сталкивался, только читал о такой проблеме. Открываю ЕКП на десятке разных компов - всё ок. Объединяет их все только одно - браузер хром. Если пользуетесь им - попробуйте отключить банерорезку (adblock и ему подобные) в браузере при заходе в ЕКП. А вообще - это вопрос к ГФСУ, я "не настоящий сварщик"))

Відповісти
  • Нона
28.09.17 11:24

Учетное Дело, спасибо, я так покупателю и сказала, что были подобные жалобы ранее описаны, у меня то все нормально открывается (тьфу-тьфу)

Відповісти
  • Нона
28.09.17 10:01

извините ошиблась, при открытии ЄРПН

Відповісти
  • Наталія
28.09.17 09:19

А де підвищення ефективності роботи податківців? Наприклад аналіз якості консультацій як індивідуальних так і в базі знань, аналіз якості розгляду скарг, перевірка податківців на знання податкового законодавства і т.д. і т.п.

Відповісти
  • 1212
28.09.17 15:26

"Нарощення можливостей call-центру – збільшення потужності через збільшення кількості працівників для підвищення якості обслуговування." call- центр это вообще рудимент. Ответственности ни какой , "послали " на статью в ПК в лучшем случае и привет, работнички. Наши бухгалтера при нынешней жизни знают во сто крат больше.

Відповісти
  • 222
28.09.17 10:29

Або в СЕА три рядки тільки видно,а тільки йдеш вниз перескакує в 2016 рік,попередних не аидно ,чому не зробити на цілий екран,

Відповісти
  • Нона
28.09.17 11:29

222, Там все просто - треба вибрать період, наприклад, дату операції і тип операції, наприклад, " Реєстрація податкової накладної - отриманої" і все

Відповісти
  • Нона
28.09.17 11:31

кнопка "Шукати" і трішки почекати, в мене до десяти секунд десь

Відповісти
  • Елена, Мариуполь
28.09.17 11:17

Да понятно, понятно - перемога.Дрыгнули ногой, в кои веки сделали что-то адекватное, будут трубить теперь годами. Главное, что..."що раніше Канада, МВФ, Німеччина, ЄБРР, ЄС та США підтримали...."

Відповісти
  • Нона
28.09.17 11:40

Шановні бухгалтери! Дуже прошу не відкладайте реєстрацію ПН на останній день, вони можуть запізнитися і це прикро, до того ж , я не бачу реальних кодів по товару, а своїм покупцям я маю реєструвати завчасно:(( Дуже мені подобається ходити у нормальну відпустку, як інші, але при цьому я заганяю гроші на ПДВ-рахунок реєструю по максимуму і відпочиваю спокійно

Відповісти
  • Нона
28.09.17 11:43

Десь половина моїх постачальників взяли моду реєструвати ПН в останній день за весь місяць :((((((

Відповісти
  • БІЗНЕС HELP!
28.09.17 13:11

Шановні колеги! Сьогодні у профільному комітеті Верховної Ради почули представників бізнесу та зрозуміли ситуацію. В результаті досягнуто компромісне рішення і розроблений законопроєкт № 7115, який має зупинити практику масового блокування податкових накладних реального сектора. Але представики Мінфіну та ДФСУ відмовляються визнати провал роботи системи і всіляко намагаються не допустити прийняття законопроекту № 7115. Ми закликаємо Вас підтримати законопроект №7115, взявши участь у акції біля Верховної Ради 05 жовтня 2017 року (четвер) о 10-00, де буде проводитися голосування. Це дуже важлива подія на сьогодні, яка може зупинити свавілля влади. Залишився останній крок до перемоги, тепер все залежить від Вас!

Відповісти
  • Мария Я.
28.09.17 13:29

Нона, а вы не думали о том, что лимита для регистрации просто нет(( и мы, например, частенько ждем до последнего дня регистрацию от поставщиков, чтобы зарегистрировать свои НН)) если с лимитом все ок, то я регистрирую пораньше. Сама не люблю на последний день оставлять...

Відповісти
  • Нона
28.09.17 14:32

Мария Я., Так я об этом же, жду последнего дня, мне осталось то за 14 и 15 зарегить, а мои поставщики не зарегили на меня НН еще за 1.09, Я звоню, говорю что у вас нет лимита, а они мне - просто мы в последний день всем скопом отправляем - такая у них политика Печалька

Відповісти
  • Женяжжжж
28.09.17 14:31

Нона,Хорошо, что вы можете пополнить «живыми» деньгами лимит и отдыхать, а если нет такой возможности. Раньше я регистрировала в день выписки, видно из-за ввода этой системы блокировки очень долго жду свой НК, и приходится регистрировать если не в последний, то в предпоследний день. Виноваты не бухгалтера а система!

Відповісти