Сайт для бухгалтерів №1 в Україні

Підпишіться!


29.09.17
4945 24 Друкувати

Представники бізнесу проти сплати ПДФО за місцем реєстрації фізичної особи

26 вересня під час зустрічі керівництва ДФС з представниками галузі машинобудування, виробництва турбінного та іншого устаткування – членів Ради з питань стимулювання інвестицій та підприємницької діяльності при ДФС, порушувалися питання щодо деяких аспектів оподаткування ПДФО. 

Враховуючи побажання бізнесу, буде опрацьоване звернення платників щодо законодавчої ініціативи, якою пропонується внести зміни до ст. 168 Податкового кодексу, зокрема, здійснювати сплату ПДФО за місцем реєстрації фізичної особи. За пропозицією бізнесу, сплата має відбуватися за місцем, де створені робочі місця, як це є і зараз. Після аналізу питання відповідне звернення буде передано Міністерству фінансів України.

Інформація по темі:  Зареєстровано законопроект, яким передбачається сплата ПДФО за місцем проживання фізособи

Теги:
Коментарі
  • МаріНа
29.09.17 08:24

Дивні наші законотворці, до нас прийшов на роботу влаштовуватися працівник, так у нього ні прописки, ні тимчасової реєстрації. За логікою "нашух умів" при його влаштуванні на роботу ПДФО з його ЗП нікому не потрібно сплачувати. Так всі масово побіжать зміматися з реєстрації.

Відповісти
    Оцінити
  • 6
  • 1
  • Елена
29.09.17 08:51

МаріНа, вы не правильно поняли предложение

Відповісти
    Оцінити
  • 2
  • 0
  • бух
29.09.17 10:04

все всё правильно поняли. У нас на предприятии работники с регистрацией из 200 населенных пенктов. Бухгалтеру что, 200 платежек набирать и делить НДФЛ??? Я сдам 1ДФ, пусть налоговая сама делит, если захочет

Відповісти
    Оцінити
  • 32
  • 0
  • Лара
29.09.17 10:34

Такую дурь мог придумать только человек далекий от бухгалтерии. "Золотые люди - о народе думают". Реформы блин...

Відповісти
    Оцінити
  • 22
  • 0
  • аааа
02.10.17 12:48

Лара, это литвина законопроект- решил паразит о себе напомнить1

Відповісти
    Оцінити
  • 0
  • 0
  • АЯ
29.09.17 10:49

Совсем офигели

Відповісти
    Оцінити
  • 7
  • 0
  • ТАНЯ
29.09.17 10:50

Опять мусолят эту тему. Повторяю свое мнение- платим по месту нахождения рабочего места. Фирма зарегистрирована в Киеве, а филиалы находятся по 24 областям Украины вот и платим, где фактически РАБОТАЮТ эти люди ,а не где живут

Відповісти
    Оцінити
  • 6
  • 0
  • Я
29.09.17 12:19

Представники бізнесу - проти! Да, а мы бюджетника. прям, "за" у меня 700 человек. Я скорее застрелюсь, чем буду 700 платежек и семьсот порций 1ДФ делать. Хотя сейчас 28 делаю.

Відповісти
    Оцінити
  • 4
  • 0
  • Алла
29.09.17 12:46

А у мене працівник в Луганську зареєстрований, в зоні АТО

Відповісти
    Оцінити
  • 0
  • 0
  • Вільно
29.09.17 13:04

Дурня то все. ПДФО повинен платити сам працівник за місцем проживання, як в усьому цивілізованому світі.

Відповісти
    Оцінити
  • 13
  • 0
  • Я
29.09.17 14:40

100 миллиардов %

Відповісти
    Оцінити
  • 1
  • 0
  • Міша
29.09.17 13:13

Для Вільно Це якому цивілізованому світі,як я працював в Португалії на фабриці то податки в Україну ніхто не перераховував і ішли в бюджет Португалії, а в нас працюють з різних областей то що я буду по цілій Україні збирати рахунки,а може хтось втік з дому і не хоче щоб знали де він знаходиться

Відповісти
    Оцінити
  • 2
  • 0
  • Вільно
29.09.17 15:05

Міша, В Португалії люди самостійно платять падатки до бюджету, а не бухгалтерія.. Ключеве слово "САМОСТІЙНО". І в Пенсійний фонд також. І вони знають скільки САМІ заплатять таку і пенсію отримають. Згідно ПКУ ПДФО це місцевий податок, І мені краще щоб він платився там де я живу а не де працую. Бо на роботі я 40 годин в неділю а дома 98 годин. І я хочу шоб інфракструктура розвивалась в моєму містечку а не в Києві.

Відповісти
    Оцінити
  • 2
  • 4
  • 1111
29.09.17 13:59

Міша, правильно. У вас была рабочая виза. она и подразумевает уплату налогов в страну, где вы работали. Не знаю конкретно за Португалию, но в ряде стран действует соглашение, что после 10 лет официальной работы и уплаты налогов вы имеете право на их пенсию. А вот если по месту работы уплату налогов, то я тут солидана с законодателями. Конкретно в нашем районе только 2 организации зарегистрированы на месте. Все остальные - включая почту, налоговую, земельные ресурсы, водоканал, полицию, МЧС и прочие - по всей области, хотя люди работают здесь. Вот и получается, что они ЖИВУЮ здесь, РАБОТАЮТ здесь, а благами пользуются ТАМ.

Відповісти
    Оцінити
  • 0
  • 0
  • Елена
29.09.17 14:32

Пусть создают рабочие места там, где человек живет. Тогда никто никуда ездить на работу не будет.

Відповісти
    Оцінити
  • 8
  • 0
  • Марі
29.09.17 15:00

Куди кому можна писати, щоб хоча б цієї дурні не вводили? Я особисто маю реєстрацію у місці, далекому від фактичного місця проживання і місця роботи, не кажучи вже про співробітників. Прив"язку до території фатичної роботи, я ще розумію, а це...

Відповісти
    Оцінити
  • 1
  • 0
  • Вільно
29.09.17 15:07

Марі, Потрібно вимагати щоб працівник САМ платив податки. І бухгалтрам менш роботи.

Відповісти
    Оцінити
  • 2
  • 0
  • Марі
29.09.17 15:13

Вільно, Я лише ЗА, куди писати?

Відповісти
    Оцінити
  • 0
  • 0
  • 222
29.09.17 15:04

Ми повинні уже здохнути з цією бухгалтерією,то ажіотаж був з персональними даними ,тепер блокіровка податкових,і ще цього не хватало,в державних установах є цілі бухгалтерії то нехай і ділять,а тут в приватника все роблю в ручну в таблицях, маю МЕДОК -я все в одному (бухгалтер,секретарка,кадри, прибиральниця) отпуску не бачила 30 років,ноутбук і окуляри постійно зі мною,я думаю що таких багато як я,і кожен місяць збивати по населених пунктах прибутковий податок-немає ні бажання ні сил.

Відповісти
    Оцінити
  • 6
  • 0
  • Киев
29.09.17 17:20

Хотелось бы, чтобы фамилия автора этой дебильной пропозиции была озвучена на всю страну: живо представляю, как бухгалтера 2 раза в месяц будут проверять паспорта всех сотрудников, платить штрафы за безпрописочных (так как платить некуда) и делать сотни платежек и 1ДФ. Александр, не скромничайте!

Відповісти
    Оцінити
  • 5
  • 0
  • Буржуй
29.09.17 20:04

Киев, нельзя взять на работу военнообязанного без прописки.

Відповісти
    Оцінити
  • 0
  • 0
  • вик
29.09.17 19:16

Киев, цитирую ссылку на ресурсе: Ініціатор(и) законопроекту:Литвин Володимир Михайлович (VIII скликання)

Відповісти
    Оцінити
  • 1
  • 0
  • Людмила
02.10.17 14:20

А як же Стаття 25 КЗпП України, якою визначено, що при укладенні трудового договору забороняється вимагати від осіб, які поступають на роботу, відомості про їх партійну і національну приналежність, походження, реєстрацію місця проживання чи перебування?

Відповісти
    Оцінити
  • 2
  • 0
  • Ольга1989
03.10.17 12:33

Людмила, а що, їм закон неписаний. А ми змушені будемо якось раком-боком викручуватися, щоб закон не порушити і на штраф не влетіти.

Відповісти