Сайт для бухгалтерів №1 в Україні

Підпишіться!


02.10.17
4278 23 Друкувати

Мирослав Продан: Завдяки роботі СМКОР сплата податку на додану вартість суттєво збільшилась

Ефективна робота системи моніторингу ризиків та блокування накладних дозволила значно збільшити надходження з податку на додану вартість до бюджету. Про це повідомив в.о. Голови ДФС Мирослав Продан під час засідання Громадської ради при ДФС.

За його словами, запуск СМКОР дозволив перекрити низку лазівок, які використовувались для створення фіктивного податкового кредиту.

«Завдяки роботі СМКОР сплата податку на додану вартість суттєво збільшилась. Кошти, які раніше знаходилися «в тіні», сьогодні надходять до бюджету. Про це свідчить динаміка зборів з податку на додану вартість», - зазначив Мирослав Продан.

Довідково:
Загалом, з початку роботи системи моніторингу ризиків та блокування накладних (з 03.07.2017 р.) в Єдиному реєстрі податкових накладних зареєстровано понад 59 млн. податкових накладних/розрахунків коригування на суму ПДВ майже 332,6 млрд. грн. 

За період роботи СМКОР зупинена реєстрація 216,8 тис. податкових накладних/розрахунків коригування на суму 3,6 млрд. грн.

З кожним днем питома вага заблокованих податкових накладних зменшується. Якщо за перший тиждень роботи системи відсоток зупинених становив 1,1%, то на сьогодні цей показник складає 0,37% до загальної кількості податкових накладних/розрахунків коригування, що реєструвалися.

Станом на 28 вересня 2017 року комісією ДФС прийнято до розгляду майже 148,4 тис. повідомлень з підтвердженням реальності проведених операцій по зупиненим податковим накладним від 10 тис. платників. За результатами розгляду вже прийнято рішення по 137,8 тис. документів. 

Так, позитивні рішення винесено по понад 98,3 тис. податкових накладних, відмовлено у реєстрації – 39,5 тис.

За матеріалами ДФСУ
Рубрика:
Теги:
Коментарі
  • ПДВ
02.10.17 02:29

Акция в поддержку з/п 7115 (продление тестового режима)Четвер о 10:00Киев, ул. М. Грушевского, 5, возле Верховной Рады Украины

Відповісти
    Оцінити
  • 19
  • 0
  • Юрий
02.10.17 07:18

Ещё одна циничная мразь, грабит бизнес под видом наполнения бюджета.

Відповісти
    Оцінити
  • 59
  • 0
  • Ксенія
02.10.17 08:27

Ну от для кого ці дурнуваті статті, вони думають , що і ми такі дебіли і не бачимо що робиться, як вигрібаються кошти з підприємства?Але треба голосно відзвітувати що у нас все добре, ось подивіться як ми працюємо, довели майже все підприємство України до зубожіння. Але це ж нічого.

Відповісти
    Оцінити
  • 53
  • 0
  • СержК
02.10.17 08:42

Слова не брутально-москальские уже давно закончились... НДС (ПДВ) в стране давно пора переименовать в НДШ - "Не ДыШи" (ну, или, по вкусу, в "Ни ДуШи). Але на рідній солов'їній народне тлумачення може бути ще кращим, навіть без зміни абревіатури - "ПіДи В..." Що найспівочішим чином відтворює процес отримання великого благословення на реестрацію документів в ЄРПН...

Відповісти
    Оцінити
  • 30
  • 0
  • Эллен
02.10.17 10:03

це відповідь Мирослава Продан на законопроект 7115 ? Таке враження, що Голова ДФС живе у іншій реальності, або просто знущається роблячи такі заяви.Називає ефективною роботу системи моніторингу ризиків та блокування накладних, яка руйнує господарські відноситни між платниками податків та вимиває грошові кошти з бізнесу. Навіть по розблокованим ПН, механізм ст. 200-1.9. ПКУ не працює , тому підприємство реєструючи розблоковані ПН повтьрно сплачує ПДВ

Відповісти
    Оцінити
  • 27
  • 0
  • Наталія
02.10.17 11:06

А взагалі відмінити податковий кредит? :))) Це ж наповнило б бюджет ще більше... Тільки ніхто не думає про те, що через кілька років може не бути тих, хто його наповнює...

Відповісти
    Оцінити
  • 27
  • 1
  • Анна Ив.
02.10.17 12:37

Ну конечно, только мне 12 контрагентов с июня не могут налоговый кредит дать- зарегистрировано стоит, а квитанция 1 гласит, что заблоковано. Только я уже уплатила в бюджет около 300 тысяч ндс, т.к. нет налогового кредита. А у всех остальных- все ок! Конечно же бюджет наполняется, а кто ответит, почему с 28.08 по 02.10 не присылают квитанцию 2 по решению комиссии? Когда-нибудь оно придет?

Відповісти
    Оцінити
  • 10
  • 0
  • Ната
03.10.17 17:32

Анна Ив., а конрагенты Ваши подали документы для разблокировки? Те, по которым подавала я, были разблокированы на пятый рабочий день после подачи документов.

Відповісти
    Оцінити
  • 1
  • 0
  • Марина
05.10.17 13:41

Ната, у меня такая ситуация , контрагент не подал с июньских заблокированных в июле , что делать ? звоню им каждый день, а они отговорки всякие придумывают , что делать ?

Відповісти
    Оцінити
  • 0
  • 0
  • 987654321
02.10.17 12:43

Для ПДВ. Мы вас поддерживаем, но мы далеко и не можем приехать. А вообще все наши собрания показывают наш менталитет. Там , где проплачивают - там нас много (и мы даже герои), а где нет проплаты - там группка, те, кому допекли, или действительно кому за державу обидно.

Відповісти
    Оцінити
  • 9
  • 0
  • 255
02.10.17 12:47

Подскажите пожалуйста какие бухгалтерские проводки будут при составлении налоговой накладной на суму превышения цены. Спасибо.

Відповісти
    Оцінити
  • 0
  • 0
  • Мирра
02.10.17 13:50

255, http://www.buhgalteria.com.ua/Hit.html?id=4214

Відповісти
    Оцінити
  • 0
  • 0
  • ИМХО
02.10.17 13:55

Так что, наши средства на спецсчете уже тю тю)))

Відповісти
    Оцінити
  • 0
  • 0
  • ЗАРА
02.10.17 14:26

Бизнес страдает и рыдает, а он хвастает награбленным!Как отвратительно и мерзко!

Відповісти
    Оцінити
  • 10
  • 0
  • Наталия
02.10.17 14:30

Это "ОНО" (поскольку ругательные слова не пропустят, а найти подходящие просто не реально) которое так считает просто издевается над бизнесом, т.к. блокировка нал.накл. - это просто рулетка - "пронесет не пронесет" и никакие критерии тут не работают, просто тупо часть налоговых блокируется и лишают налогового кредита предприятия, поэтому, естественно, уплата НДС и растет и никому не интересно какой ценой и откуда маленькому предприятию брать эти деньги чтобы заплатить НДС которого они платить не должны. Уррррроды ........

Відповісти
    Оцінити
  • 15
  • 0
  • Ольга
02.10.17 14:57

Я сегодня 3часа набирала НН в итоге пришел ответ что документ не отвечает электронному формату XML отчет содержит некорректные данные и не может быть сохранен. На шлюзе у них какая то ошибка наверное "подкручуют" какие блокировать НН, а какие нет. У меня каждый месяц блокируют накладные. А этот продан врет блокируют не 1,1% а как мин. 30%.

Відповісти
    Оцінити
  • 2
  • 0
  • Ната
03.10.17 17:34

Ольга, вчера на шлюзе поменяли справочник ДФС - если код начинался на 0, тогда выдавало ошибку.Вроде бы сегодня должны были исправить+ обновление программ по сдаче отчетности сегодня ожидается.Но, конечно, никого не предупредили...

Відповісти
    Оцінити
  • 0
  • 0
  • 255
02.10.17 15:59

Мирра! Большое спасибо.

Відповісти
    Оцінити
  • 0
  • 0
  • ТатьянаЛ
03.10.17 09:17

Вот сволочь, простите... Я месяц тому назад отправила жалобу на отказ от разблокирование н/н. Ни привета, ни ответа. Все телефоны ФСУ не отвечают, а те кто отвечаю - ничего не знают. Хоть поезжай в Киев на личное коленопреклонение. И в суд не могу обратиться, ведь не получила же отказ по жалобе. Так нагло и цинично залезть в карман, и на всю страну вопить " поймали вора"!

Відповісти
    Оцінити
  • 8
  • 0
  • Мая
03.10.17 09:54

Панові чиновники.Скільки можна знущатися зі свого власного народу,бізнесу.Як можна так цинічно брехати. Ваша "ефекетивна робота" довела майже все підприємництво до зубожіння.Кому потрібний цей податок ПДВ, якого запровадив ще Горбачов.

Відповісти
    Оцінити
  • 3
  • 0
  • Киев
03.10.17 10:21

Врет и глазом не моргнет.. Я всегда поддерживала внедрение СЕА, которая отодвигала налоговиков от кормушки. Но блокировка - это ручное вмешательство, снова чинуша на коне. ИМХО, тут не должно быть комиссий, а должны быть четкие критерии, при которых нн не может быть зарегина. Но это: ввод остатков в базу, отмена первого события и еще сотня других действий...достали...

Відповісти
    Оцінити
  • 1
  • 0
  • БІЗНЕС HELP!
03.10.17 10:30

УЖЕ НАЧАЛАСЬ ОНЛАЙН-ТРАСЛЯЦИЯ ПРЕСС-КОНФЕРЕНЦИЯ С ПРЕДСТАВИТЕЛЯМИ БИЗНЕС АССОЦИАЦИЙ ПО ТЕМЕ "Законопроект 7115. Дайте працювати!" http://press.liga.net/announces/pres_konferents_ya_z_onlayn_translyats_yu_zakonoproekt_7115_dayte_pratsyuvati_ ИЛИ https://www.youtube.com/watch?v=QDycY_xEpfk ПРИСОЕДИНЯЙТЕСЬ!

Відповісти