Сайт для бухгалтерів №1 в Україні

Підпишіться!


17.10.17
12313 11 Друкувати

Питання зарахування навчання у вишах до страхового пенсійного стажу залишається відкритим - Рева

У новій пенсійній реформі, тим, хто закінчив виш до 2004 року навчання зараховується в повному обсязі до страхового стажу. Після цього періоду зарахування терміну навчання до страхового стажу не передбачено, інформує УНІАН.

Питання зарахування навчання у вищих навчальних закладах до страхового стажу не передбачено законом про пенсійну реформу, ухваленим Верховною Радою 3 жовтня, та який набув чинності 11 жовтня, й залишається відкритим, повідомив журналістам міністр соціальної політики Андрій Рева.

"До 2004 року навчання у вищих навчальних закладах зараховується в повному обсязі до страхового стажу. Ми хотіли зарахувати з 2004 року, але виникло питання про кількість таких людей, про те, чи потрібно всім студентам, які навчаються на державному замовленні й контрактникам, чи лише на держзамовленні. Не вирішено питання, хто повинен компенсувати цей період, щоб він враховувався, тому це питання поки залишається відкритим", - сказав міністр.

Він додав, що це питання не було вирішено під час дискусій у міністерстві.

Інформація по темі:
Накопичувальна пенсійна система повинна бути недержавною - міністр соцполітики
Які зміни в закони про ЄСВ і соцстрахування ухвалено разом із пенсійною реформою
У Раді назвали розмір мінімальної пенсії після реформи
Мінсоцполітики: Короткий огляд основних положень доопрацьованого законопроекту з пенсійної реформи
Пенсійна реформа дозволяє кожному вже зараз дізнатися розмір власного пенсійного забезпечення, - Андрій Рева
Андрій Рева розповів, хто і на скільки більше отримуватиме пенсію після ухвалення пенсійної реформи
Хто не отримає пенсію в Україні після реформи: відповіді на головні запитання
З 2019 року запроваджується накопичувальна пенсійна система

Теги:
Коментарі
  • Юра Г.
17.10.17 02:41

Типа мы приняли, а что ВОПРОС ОТКРЫТЫЙ. Меня от попкорна пучит - рванет - запах будет отвратительный.

Відповісти
    Оцінити
  • 7
  • 0
  • НатаКиев
17.10.17 10:40

Законотворцы хреновы. Когда в нашей стране научаться писать Законы? Что ни Закон, то перлы((((

Відповісти
    Оцінити
  • 15
  • 0
  • Сомневающийся
17.10.17 22:55

НатаКиев, Вы пропустили "на". Правильно вопрос должен звучать так: Когда в нашей стране перестанут пúсать на Законы? :)

Відповісти
    Оцінити
  • 5
  • 0
  • 12345
17.10.17 10:56

НатаКиев, не "писать Законы", а покрщувать свою жизнь за наш счет!

Відповісти
    Оцінити
  • 9
  • 0
  • Катюша
17.10.17 11:30

Во всех СМИ трубили, что учеба с 2004 "зараховується". Так кто прав?

Відповісти
    Оцінити
  • 6
  • 0
  • Сомневающийся
17.10.17 22:53

Катюша, конечно "зараховується", але якщо одночасно працював где-нибудь :)

Відповісти
    Оцінити
  • 6
  • 0
  • бурундук
18.10.17 16:42

отмените нафиг все и успокойтесь. Только оставьте мои налоги у меня и плывите порогами...

Відповісти
    Оцінити
  • 4
  • 0
  • Натали
23.10.17 09:56

Очень интересно! Училась в Украине, сейчас работаю на благо Украины, плачу налоги в бюджет страны и мое обучение не входит в пенсионный стаж. Равные условия у тех кто учится за границей и в Украине?

Відповісти
    Оцінити
  • 3
  • 0
  • Лариса
23.10.17 11:06

В страховой стаж идет учеба в ПТУ до 2004г.?

Відповісти
    Оцінити
  • 1
  • 0
  • Татьяна
30.10.17 10:32

Я как мама двух дочерей студентов медуниверситетов, которые учились на контракте считаю, что более честно было-бы засчитывать стаж контрактникам, а бюджетникам нет. Поясню - во-втором варианте государство и так понесло затраты на студента, так-как в первом случае бремя всех трат вынесли на своих плечах родители.

Відповісти