Сайт для бухгалтерів №1 в Україні

Підпишіться!


19.10.17
26730 15 Друкувати

ДФС попереджає: шахраї надсилають SMS-повідомлення від імені фіскальної служби

ДФС повідомляє про активізацію телефонних шахраїв, які надсилають SMS-повідомлення, начебто від імені органів фіскальної служби з текстом щодо наявності боргу у платника та реквізитами для його сплати.

Крім того, на мобільні телефони платників надходять SMS-повідомлення наступного змісту:

«Державна фіскальна служба: ви маєте заборгованість на суму 4619,92 гривень. Інформація (8:00-20:00): +252240112015.»

Код вказаного номеру телефону належить Федеративній Республіці Сомалі, відповідно вартість виклику обчислюється за тарифом міжнародних дзвінків.

Державна фіскальна служба України не розсилає SMS-повідомлення платникам, які, зокрема, містять нібито інформацію від ДФС щодо суми боргу та контактні мобільні номери, куди платник може звернутися за уточненням.

Одночасно нагадуємо про попередні випадки шахрайства, коли зловмисники телефонували представникам бізнесу, начебто, від імені керівництва ДФС та вимагали хабарі за «вирішення питань».

Фіскальна служба закликає бути максимально обережними та не піддаватися на подібні провокації.

Ці дії є шахрайством та підлягають розслідуванню.

Для запобігання діяльності шахраїв, про будь-які вище описані ситуації необхідно повідомляти поліцію, а також звертатися до сервісу «Пульс» ДФС України за телефоном Контакт-центру ДФС 0800-501-007, обравши в меню інтерактивного голосового автовідповідача напрямок «4» та на електронну адресу: idd@sfs.gov.ua.

За матеріалами ДФСУ
Рубрика:
Теги:
Коментарі
  • Ольга
19.10.17 08:48

Дійсно я отримала такого листа 17.10.2017 - відіслала на ел.адресу idd@sfs.gov.ua. Точно такий лист мені надійшов ку тарвні цього ж року який я відкрила і заразила вірусом всі програми

Відповісти
    Оцінити
  • 2
  • 0
  • Нива
19.10.17 11:25

Ольга, Я тоже получила такое письмо в марте. Хотела открыть. но антивирус заблокировал, проверила свое предприятие на сайте ДФС - там все ОК. Я поняла, что это вирус.

Відповісти
    Оцінити
  • 0
  • 0
  • Петрова
19.10.17 09:46

Что то мошенников слишком много развелось. Для чего Киберполицию содержим?

Відповісти
    Оцінити
  • 33
  • 0
  • Шурик
19.10.17 12:40

Петрова, Для того чтобы их отправили работать в Федеративную Республику Сомали, а не пить нашу кровь тут.

Відповісти
    Оцінити
  • 5
  • 0
  • Арril
19.10.17 11:27

Петрова, ваше счастье, что ві с єтим не столкнулись. Если что-то случиться - громче всех будете орать: "что делает киберполиция?"

Відповісти
    Оцінити
  • 0
  • 3
  • ***
19.10.17 13:30

Арril, Придур не демонстрируй свою безграмотность.Пиши на рідній, але без помилок.

Відповісти
    Оцінити
  • 1
  • 5
  • Шурик
19.10.17 12:49

Арril, Защищатся надо всегда самим. Никакая киберполиция ничего не сможет сделат пока вирус не активизируется. Они просто не будут знать о том что он уже есть. Антивирусные программы выловить могут только когда уже вирус будет в их базах данных, а сколько он компов испортит до того лишь дело времени.

Відповісти
    Оцінити
  • 1
  • 0
  • Алла
19.10.17 12:03

Мне тоже вчера поступило такое письмо на почту, причем без кода пред-я, но телефон был городской. Я перезвонила (телефон городской) и мне подтвердили, про долг. Но по кабинету плательщика по отправленным ежемесячным запросам его не было и сейчас нет. Не понимаю...

Відповісти
    Оцінити
  • 0
  • 1
  • Алла
19.10.17 12:06

P.S. А телефон 235-08-12. Интересно у какого-то подразделения налоговой есть такой?

Відповісти
    Оцінити
  • 0
  • 0
  • Шурик
19.10.17 12:44

Алла, http://kyiv.sfs.gov.ua/okremi-storinki/arhiv1/print-192558.html - Участь у семінарі лише ЗА ПОПЕРЕДНЬОЮ РЕЄСТРАЦІЄЮ за телефоном: 235-08-12.ДПІ у Печерському районі ГУ ДФС у м. Києві

Відповісти
    Оцінити
  • 0
  • 0
  • Иллюзорная реальность
19.10.17 12:57

На прошлой неделе такую СМСку получил подопечный ФОП , только номер был не в Сомали , а на Сейшелах . ))) Поржали напару с инспектором ( была как раз рядом с налоговой , зашла ) ...

Відповісти
    Оцінити
  • 0
  • 0
  • ***
19.10.17 13:32

Иллюзорная реальность, А семинары по НКУ в жарких странах ржач не вызывают?

Відповісти
    Оцінити
  • 7
  • 1
  • Изабелла
19.10.17 19:38

ДФС попереджає: не будьте ідіотами.

Відповісти