Сайт для бухгалтерів №1 в Україні

Підпишіться!


20.10.17
6809 9 Друкувати

Індексація для новоприйнятих працівників

Працівника прийнято на роботу у жовтні 2017 р. Останнє підвищення посадових окладів на підприємстві відбулося у березні 2017 р. Який порядок проведення індексації для такого працівника?
 
Ніна Підлужна , директор Департаменту стратегічого планування та аналізу Мінсоцполітики України, "Вісник. Офіційно про податки" .

Пунктом 5 Порядку № 1078 установлено, що значення індексу споживчих цін (далі — ІСЦ) приймається за 1 або 100 % у місяці підвищення розміру тарифних ставок (окладів). Для проведення подальшої індексації обчислення ІСЦ здійснюється з місяця, що настає за місяцем підвищення тарифних ставок (окладів).

Для працівників, якихпереведено на іншу роботу на тому самому підприємстві, в установі або організації, а також переведено на роботу на інше підприємство, в установу або організацію або в іншу місцевість та у зв’язку зі змінами в організації виробництва і праці у разі продовження такими працівниками роботи, а також для новоприйнятих працівників, обчислення ІСЦ для проведення індексації здійснюється з місяця, що настає за місяцем підвищення тарифної ставки (окладу), за посадою, яку обіймає працівник (п. 102 Порядку № 1078).

Отже, якщо працівника прийнято на роботу у жовтні 2017 р., а підвищення посадового окладу за  посадою, на яку прийнято працівника, відбулося у березні 2017 р., то обчислення ІСЦ для проведення індексації для новоприйнятого працівника має здійснюватися з квітня 2017 р. Індекс для проведення індексації у жовтні 2017 р. становить у такому разі 3,1 % (1,009 × 1,022 × 100 – 100).

ВИКОРИСТАНА ЛІТЕРАТУРА

Постанова № 1037 — постанова Кабінету Міністрів України від 28.12.2017 р. № 1037 «Про оплату праці працівників установ, закладів та організацій окремих галузей бюджетної сфери».

Порядок № 1078 — Порядок проведення індексації грошових доходів населення, затверджений постановою Кабінету Міністрів України від 17.07.2003 р. № 1078.

Теги:
Коментарі
  • Інна
20.10.17 10:43

У мене щось не складається, якщо "базовий" місяць березень то індекс має бути 3,8%. Хто в темі як вірно?

Відповісти
    Оцінити
  • 2
  • 0
  • Анна
20.10.17 10:50

Інна, ви вірно кажете 3,8 %. Тут помилка. На сайті "Вісника" вже виправлено.

Відповісти
    Оцінити
  • 2
  • 0
  • Інна
20.10.17 12:17

Анна, дякую

Відповісти
    Оцінити
  • 0
  • 0
  • Виталий
20.10.17 10:49

Інна, они берут базовый следующий месяц апрель

Відповісти
    Оцінити
  • 0
  • 0
  • Ната
20.10.17 11:02

Базовым же будет март 2017? Тогда индекс указан не правильно

Відповісти
    Оцінити
  • 2
  • 0
  • Тая
20.10.17 12:59

А почему Постановление 1037 от 28.12.17г.? Торопятся?

Відповісти
    Оцінити
  • 1
  • 0
  • Людмила
20.10.17 13:53

ІСЦ за квіітень 2017 р. = 1,002 ІСЦ за травень — липень 2017 р. (1,013 × 1,016 × 1,002 × 100) = 1,031ІСЦ за квітень-липень 2017 р. = 1,040Чи я щось не так розумію ?

Відповісти
    Оцінити
  • 0
  • 0
  • eMelya
20.10.17 14:56

Людмила, квітень 2017 року - 100,9%, травень - 101,3%, червень - 101,6%. Індексація серпень - листопад 2017 року (1,009*1,013*1,016*100-100)=3,8%

Відповісти
    Оцінити
  • 1
  • 0
  • Лана
24.10.17 11:59

Якщо в жовтні перевела працівника на новостворену посаду., Індексація буде в листопаді 2017???

Відповісти
    Оцінити
  • 0
  • 0
У фокусі фото автора
Ушакова Лілія Форма № 1ДФ за 3 квартал: оренда, позики, ФОП, штрафи…...
13971 17
Календар бухгалтера
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31
Додаток
Курси валют
Для того, чтоб распечатать текст необходимо авторизоваться или зарегистрироваться
Закрити
icon-block
Заважає реклама?
Ви маєте можливість її відключити!
Бажаєте побачити, як сайт буде виглядати без реклами?
Вимкнути на 10 секунд