Сайт для бухгалтерів №1 в Україні

Підпишіться!


23.10.17
19840 14 Друкувати

Рекомендації щодо відправки сканованих копій документів для підтвердження реальності здійснення операції по податкових накладних

Якщо реєстрація податкової накладної в ЄРПН зупинена, платник ПДВ має право подати протягом 365 календарних днів, що настають за датою виникнення податкового зобов’язання, пояснення та копії документів, зазначені у п.п. «в» п.п. 201.16.1 Податкового кодексу України .

Для підтвердження реальності здійснення операції пояснення надаються тільки у електронному вигляді у формі Повідомлення щодо подання документів про підтвердження реальності здійснення операцій за відмовленими ПН/РК.

До такого Повідомлення додаються копії документів у вигляді окремих додатків у форматі PDF (розмір кожного додатку не повинен перевищувати 2 МБ).

Для того, щоби Комісія ДФС мала можливість переглядати скановані копії документів без перешкод, фіскальна служба Запорізької області рекомендує встановлювати роздільну здатність сканування документів скануючого пристрою на рівні, який забезпечить розмір файлу сканованої копії не менше ніж 100 КБ.

Приклад зміни роздільної здатності сканування:

За матеріалами ГУ ДФС у Запорізькій області
Теги:
Коментарі
  • Федька
23.10.17 01:18

Відповідно до 201.16.2 та 201.16.3 ПКУ при блокуванні реєстрації ПН "ПИСЬМОВІ пояснення та/або копії документів...платник податку має право подати до контролюючого органу за основним місцем обліку такого платника податку...".Тобто подання не ПИСЬМОВИХ пояснень, а електроних з ЕЦП, згідно з ПКУ, не зобов'язує комісію при ДФС розглядати такі електронні пояснення.

Відповісти
    Оцінити
  • 0
  • 2
  • резидент
23.10.17 11:39

Федька, тут речь не о форме подачи этих документов (бумажная или электронная), а о том, что вы должны эти пояснения написать самостоятельно. А о том, что эти документы подаются в эл. форме - в приказе 5672. Письмові пояснення та копії документів, зазначені у Переліку, платник податку подає до ДФС в електронному вигляді засобами електронного зв'язку, визначеними ДФС...

Відповісти
    Оцінити
  • 2
  • 0
  • Федька
23.10.17 01:23

Так само з самим способом подання. Письмові пояснення можливо подати до контролюючого органу за основним місцем обліку платника податку, а куда подаються електронні пояснення з ЕЦП - невідомо, у всякому разі не до "контролюючого органу за основним місцем обліку платника податку".

Відповісти
    Оцінити
  • 4
  • 0
  • ольга
23.10.17 08:11

как через медок посмотреть сумму оплаты ндс после сдачи декларавции НДС

Відповісти
    Оцінити
  • 2
  • 0
  • Лилия
23.10.17 14:47

ольга, В Медке посылаете запрос из Довідки державних органів- інформаційна довідка- створити довідку СЕА ПДВ-J1302301 Запит щодо отримання реквізитів електронного рахунку та інформації щодо залишку коштів на такому рахунку . Там вам пришлют остатки на счете на дату запроса. Регистрационный лимит - это другой запрос и другие цифры. Не перепутайте)

Відповісти
    Оцінити
  • 1
  • 0
  • c-т
23.10.17 13:35

сумма оплаты ндс видна в электронном кабинете,снимается согласно поданной декларации.

Відповісти
    Оцінити
  • 1
  • 0
  • Бусяка
23.10.17 17:57

Подскажите, кто знает, что делать если у НН статус "Реєстрація зупинена", отправила доки на разблокировку, но пришла кв.2 что такой НН в заблокированных нет?

Відповісти
    Оцінити
  • 0
  • 0
  • Asik
23.10.17 19:06

Бусяка, проверьте правильность заполнения реквизитов НН в Повідомленні, возможно Вы ошиблись в ИПН клиента.

Відповісти
    Оцінити
  • 0
  • 0
  • Бусяка
24.10.17 10:25

Asik, спасибо, нашла ошибку.

Відповісти
    Оцінити
  • 0
  • 0
  • Ирина
24.10.17 21:03

Бусяка, у меня та же ситуация, если можно напишите в чем ошиблись, может и я найду.

Відповісти
    Оцінити
  • 0
  • 0
  • Oleary
24.10.17 08:39

ОЙ! ...так они оказываются про санкции не слышали ;)некрасиво - учить как подавать документы с помощью ЗАПРЕЩЕННЫХ программных продуктов!!!"Президент Петр Порошенко своим указом № 133 от 15 мая расширил персональные экономические санкции на ряд российских IT-компаний и связанных с ними украинских юридических лиц.В частности, санкции коснутся поставщиков систем ООО «1С», ООО «Корпорация «Парус», ЗАО «Галактика Центр» и ООО «ABBYY»."...неаккуратненько как то получилось :)))

Відповісти
    Оцінити
  • 7
  • 0
  • бурундук
26.10.17 17:51

Oleary, ловкость рук-и никакого мошенничества

Відповісти
    Оцінити
  • 1
  • 0
  • шалфей
24.10.17 19:05

Oleary, они купили фирмочку у прибалтов и уже работают легально)

Відповісти
    Оцінити
  • 1
  • 0
  • Михаил
13.11.17 12:41

Кто подскажет, как использовать сумму НДС, в додатку 2 Деклрации, которая образовалась во второй половине 2015года и расшифрованная по месяцам? Возможно получить их при желании?

Відповісти