Сайт для бухгалтерів №1 в Україні

Підпишіться!


07.11.17
16155 5 Друкувати

Доплата за ведення військового обліку

КОНСУЛЬТУЄ МIНIСТЕРСТВО СОЦIАЛЬНОЇ ПОЛIТИКИ УКРАЇНИ

Департамент заробiтної плати та умов працi

Щодо доплати вiдповiдальному за вiйськовий облiк

ПИТАННЯ: Чи встановлюється доплата за ведення вiйськового облiку посадовiй особi кадрового пiдроздiлу, якщо в її посадовiй iнструкцiї одним з обов’язкiв є ведення вiйськового облiку?

ВIДПОВIДЬ: Згiдно зi статтею 34 Закону України вiд 25.03.92 р. № 2232-ХII "Про вiйськовий обов’язок i вiйськову службу" персональний облiк призовникiв i вiйськовозобов’язаних передбачає облiк вiдомостей щодо призовникiв i вiйськовозобов’язаних за мiсцем їхньої роботи або навчання й покладається на керiвникiв пiдприємств, установ, органiзацiй та навчальних закладiв незалежно вiд пiдпорядкування i форми власностi.

Персональний облiк призовникiв i вiйськовозобов’язаних ведеться згiдно з Положенням про вiйськовий облiк вiйськовозобов’язаних i призовникiв, затвердженим постановою Кабiнету Мiнiстрiв України вiд 07.12.2016 р. № 921 (далi - Положення).

Вiдповiдно до п. 11 Положення за наявностi на вiйськовому облiку в державних органах, на пiдприємствах, в установах та органiзацiях менш як 500 призовникiв i вiйськовозобов’язаних обов’язки щодо ведення вiйськового облiку покладаються на посадову особу кадрового пiдроздiлу або служби управлiння персоналом, якiй установлюється доплата в розмiрi до 50% посадового окладу, крiм державних службовцiв. Конкретний розмiр доплати до посадового окладу працiвника, на якого покладено цi обов’язки, визначається керiвником залежно вiд фактичної чисельностi вiйськовозобов’язаних i призовникiв у межах затвердженого фонду оплати працi.

Виплата цiєї доплати не пов’язана з виплатою iнших надбавок, доплат, передбачених чинним законодавством.

Заступник директора, Алла ЛИТВИН

"Праця i зарплата" № 37 (1049), 4 жовтня 2017 року

За матеріалами Навчальний центр "Домінанта"
Теги:
Коментарі
  • Буржуй
07.11.17 07:55

Я правильно понимаю, что если Я ФОП и у меня работает 15 мужиков , то я вообще ничего не должен вести и учитывать? Если читать разьяснение и порядок КМУ, то я не руководитель предприятия и не предприятие и установа. Я не должностное лицо. Поэтому любому военному , который просит какие-то данные я могу сказать -шли бы Вы отсюда!

Відповісти
    Оцінити
  • 16
  • 0
  • Сомневающийся
07.11.17 13:04

Я согласен с Буржуем: если в законодательном акте не прописано, что он распространяется и на ФОПов (ФОПов-работодателей), я его рассматриваю как "рекомендательный" для ФОПа, но не обязательный к исполнению документ. Например, тот же Порядок 100: хочу использую, не хочу — нет. Причём всякие "умные" разъяснения разных министерств игнорирую, пока в самом постановлении указано, что " 2. Установити, що чинність цієї постанови поширюється на підприємства, установи і організації усіх форм власності.", и в него не внесены изменения.

Відповісти
    Оцінити
  • 23
  • 0
  • Буржуй
07.11.17 13:24

Сомневающийся, Наверное сегодня напьюсь!

Відповісти
    Оцінити
  • 8
  • 0
  • ^^^
07.11.17 10:57

Буржуй, независимо от подчинения и формы собственности.

Відповісти
    Оцінити
  • 0
  • 0
  • Rina
07.11.17 11:10

^^^, возможно Буржуй и прав, если следовать логике контролирующих органов в части начисления 8,41% есв за инвалидов у ФОП, то по разъяснениям- льгота не применеятся т.к. нет в перечне такого определения как ФОП (ФЛП), но и в вышеуказанном перечне я не увидела ФОП (ФЛП)

Відповісти
    Оцінити
  • 13
  • 0
У фокусі фото автора
Томашпольский Сергій ФОП і готівка: оприбуткування, ліміти, РРО і фінмоніторинг... ...
28573 40
Календар бухгалтера
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31
Додаток
Курси валют
Для того, чтоб распечатать текст необходимо авторизоваться или зарегистрироваться
Закрити
icon-block
Заважає реклама?
Ви маєте можливість її відключити!
Бажаєте побачити, як сайт буде виглядати без реклами?
Вимкнути на 10 секунд