Сайт для бухгалтерів №1 в Україні

Підпишіться!


08.11.17
7021 7 Друкувати

Коли можна не нараховувати умовні податкові зобов’язання

Лист ДФС від 01.11.2017 р. № 2458/5/99-99-15-03-02-16/ІПК

ДФС роз’яснила, що податкові зобов’язання з ПДВ за товарами, придбаними для використання у негосподарській діяльності, нараховують лише тоді, коли товари/послуги придбавали з ПДВ. Якщо ж товари придбавали до 01.07.2015 р. — у разі включення вхідного ПДВ до податкового кредиту.

Підприємство, яке через нестачі списує невиробничі основні засоби, не має нараховувати умовні податкові зобов’язання відповідно до пункту 198.5 Податкового кодексу України. Воно застосувало таку норму під час їх придбання. Законодавство не вимагає застосовувати її повторно.

За матеріалами Головбух24
Рубрика:
Теги:
Коментарі
  • Наталья
08.11.17 09:54

А если списание товаров с истекшим сроком,приобретенных до 2015г.?

Відповісти
    Оцінити
  • 1
  • 0
  • Кузя
08.11.17 21:40

Наталья, если налоговый кредит был, то и условные обязательства будут. Не важно в каком году покупали.

Відповісти
    Оцінити
  • 0
  • 0
  • ***
08.11.17 11:38

ну что за лошара писалэту публикацию? В письме от ГФС написано про списание ОСНОВНЫХ СРЕДСТВ, а не ТОВАРА!

Відповісти
    Оцінити
  • 3
  • 1
  • Кузя
08.11.17 21:39

***, нужно читать не только тему письма, но и его результативную часть. В ней и про товары, и про ОС. Как и в публикации.

Відповісти
    Оцінити
  • 0
  • 5
  • ***
09.11.17 11:06

Кузя, а ты видела как я читала? перейди по ссылке и посмотри на эту индивидуальную консультацию...

Відповісти
    Оцінити
  • 0
  • 0
  • ***
09.11.17 09:08

Кузя, я говорю за письмо от ГФС!!!

Відповісти
    Оцінити
  • 1
  • 0
  • Наталья
09.11.17 12:32

Спасибо,Кузя.Но у меня медтовары с истекшим сроком,приобретенные до 2015г.,когда они были без НДС.А сейчас с 7% или 20%.Так начислять мне 7(20)% при списании?

Відповісти