Сайт для бухгалтерів №1 в Україні

Отримуйте новини поштою!


08.11.17
7383 7 Друкувати

Коли можна не нараховувати умовні податкові зобов’язання

Лист ДФС від 01.11.2017 р. № 2458/5/99-99-15-03-02-16/ІПК

ДФС роз’яснила, що податкові зобов’язання з ПДВ за товарами, придбаними для використання у негосподарській діяльності, нараховують лише тоді, коли товари/послуги придбавали з ПДВ. Якщо ж товари придбавали до 01.07.2015 р. — у разі включення вхідного ПДВ до податкового кредиту.

Підприємство, яке через нестачі списує невиробничі основні засоби, не має нараховувати умовні податкові зобов’язання відповідно до пункту 198.5 Податкового кодексу України. Воно застосувало таку норму під час їх придбання. Законодавство не вимагає застосовувати її повторно.

За матеріалами Головбух24
Рубрика:
Коментарі
  • Наталья
08.11.17 09:54

А если списание товаров с истекшим сроком,приобретенных до 2015г.?

Відповісти
  • Кузя
08.11.17 21:40

Наталья, если налоговый кредит был, то и условные обязательства будут. Не важно в каком году покупали.

Відповісти
  • ***
08.11.17 11:38

ну что за лошара писалэту публикацию? В письме от ГФС написано про списание ОСНОВНЫХ СРЕДСТВ, а не ТОВАРА!

Відповісти
  • Кузя
08.11.17 21:39

***, нужно читать не только тему письма, но и его результативную часть. В ней и про товары, и про ОС. Как и в публикации.

Відповісти
  • ***
09.11.17 11:06

Кузя, а ты видела как я читала? перейди по ссылке и посмотри на эту индивидуальную консультацию...

Відповісти
  • ***
09.11.17 09:08

Кузя, я говорю за письмо от ГФС!!!

Відповісти
  • Наталья
09.11.17 12:32

Спасибо,Кузя.Но у меня медтовары с истекшим сроком,приобретенные до 2015г.,когда они были без НДС.А сейчас с 7% или 20%.Так начислять мне 7(20)% при списании?

Відповісти