Сайт для бухгалтерів №1 в Україні

Отримуйте
новини поштою!


22.11.17
12658 19 Друкувати

Нова версія УКТ ЗЕД може запрацювати з 2018 року

У Верховній Раді зареєстровано урядовий законопроект про Митний тариф України (№ 7306).

Проект Закону розроблено Мінекономрозвитку спільно з ДФС із метою приведення законодавчої бази України у відповідність із системою загальновизнаних норм міжнародного права, зокрема, шляхом створення Митного тарифу України, в основу якого покладено нову версію Української класифікації товарів зовнішньоекономічної діяльності (УКТ ЗЕД), побудовану на основі Гармонізованої системи опису та кодування товарів 2017 року (ГС-2017) і Комбінованої номенклатури Європейського Союзу (КН ЄС), з  урахуванням зобов’язань у рамках СОТ.

Митний тариф України побудовано на основі Гармонізованої системи опису та кодування товарів версії 2012 року, тоді як застосування заходів тарифного та нетарифного регулювання в більшості країн світу, зокрема в країнах Європейського співтовариства та країнах СНД, з 1 січня 2017 року здійснюється на основі ГС-2017.

У зв’язку зі згаданим виникає низка ускладнень, пов’язаних, зокрема, з:

  • розбіжностями в товарних кодах країни-експортера й України під час митного оформлення продукції, що імпортується;
  • неможливістю зіставлення митної статистики, наданої в межах домовленостей про обмін статистичною інформацією, тощо.

Новий Закон про Митний тариф України може запрацювати вже з 1 січня 2018 року.

За матеріалами Інтерактивна бухгалтерія

Бухгалтер 911 наголошує: зміст авторських матеріалів може не співпадати з політикою та точкою зору редакції. Серед авторів матеріалів, що публікуються, є не лише представники редакційної команди.

Викладена інформація в конкретній публікації відображає позицію автора. Редакція не втручається в авторські матеріали, не редагує тексти, тож не несе відповідальності за їх зміст.

Коментарі
  • Машуня
22.11.17 07:37

О-ла-ла!... Зустрілися якось новий Митний тариф, вдосконалена СМКОР та звичайні складські залишки у ресторані "ДФС", напиячилися до "неймовірних покращень" і вирішили піти привітати знайомого бухгалтера з Новим роком.... Хоч би не дійшли, падлюки...

Відповісти
  • Україночка
22.11.17 15:02

Машуня, спасибо за глоток позитива! :) :) :)

Відповісти
  • Света
22.11.17 13:26

Машуня, Вы вчера жаловались на падение уровня адреналина под Новый год? Вас услышали! :)))

Відповісти
  • Елена
22.11.17 10:38

Машуня, Вы сделали мой день!!!!!

Відповісти
  • Кузя
22.11.17 09:59

Машуня, )))) 5 балов!

Відповісти
  • Марі
22.11.17 09:19

Машуня, !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Відповісти
  • Rina
22.11.17 08:41

Машуня, как всегда пять баллов. Спасибо за утренний позитивчик!!!!

Відповісти
  • СержК
22.11.17 08:20

Заработает новый УКТвЗАД, заработает непременно бюджет, а мы?... готовим новые таблицы поголовно?

Відповісти
  • Да
22.11.17 11:01

СержК, Боюсь нас в планах нет.

Відповісти
  • 123
22.11.17 09:39

1-е января впечатляет особенно. И, конечно же, вступит задним числом:-)))

Відповісти
  • Окса Запорожье
22.11.17 11:39

Пошел 33 круг "скакания по граблям товарных остатков", т. е. если это примут, то опять у всех с нового года будут "не соответствовать объемы поставки" по новым кодам.

Відповісти
  • Елена
22.11.17 12:09

Нашли способ не учесть товарные остатки и на 1/01/2018? 2017 показалось мало?

Відповісти
  • СержК
22.11.17 12:43

Елена, если покажется и этого мало - сделают новую форму налоговой накладной с дополнительными полями - Цвет и Запах по справочникам от МВФ

Відповісти
  • Елена
22.11.17 12:52

СержК, не подсказывайте им пожалуйста, а то так и до цветово

Відповісти
  • Елена
22.11.17 12:53

тьфу, enter не вовремя нажала :) хотела сказать, что так и до цветовой дифференциации штанов недолго осталось.

Відповісти
  • ОК
22.11.17 13:51

Вот как рахз штаны-то у нас всех будут одного цвета - г......ного с такой работой.

Відповісти
  • Елена
22.11.17 14:26

ОК, хе-хе, если вообще будут...

Відповісти
  • Аня
22.11.17 14:11

Полный маразм... Это все выходят на работу после Нового года, и никто никому ничего не регистрирует, так как не знает свои коды и, если даже знает, то будут блокировать из-за "несоответствия"? Должен же быть какой-то переходной период, зачем же с 1 января?И вообще-ЗАЧЕМ??? Решили добить НДС-ников...

Відповісти
  • Rina
22.11.17 16:48

Аня, мое предприятие с удовольствием бы послало этот НДС в сад у нас покупатели 99,9 % не плательщики (конечные потребители) и этот весь маразм уже достал, но увы по оборотам не проходим.

Відповісти