Сайт для бухгалтерів №1 в Україні

Підпишіться!


23.11.17
5950 6 Друкувати

Кошти після оподаткування переведені з рахунку юридичної особи – платника єдиного податку ІІІ групи на рахунок цього ж платника в іншому банку: чи виникає дохід?

Відповідно до п.п. 2 п. 292.1 Податкового кодексу України 02.12.2010 р. № 2755-VI (далі – ПКУ) доходом платника єдиного податку для юридичної особи є будь-який дохід, включаючи дохід представництв, філій, відділень такої юридичної особи, отриманий протягом податкового (звітного) періоду в грошовій формі (готівковій та/або безготівковій); матеріальній або нематеріальній формі, визначеній п. 292.3  ПКУ.

Датою отримання доходу платника єдиного податку є дата надходження коштів платнику єдиного податку у грошовій (готівковій або безготівковій) формі, дата підписання платником єдиного податку акта приймання-передачі безоплатно отриманих товарів (робіт, послуг). Для платника єдиного податку ІІІ групи, який є платником податку на додану вартість, датою отримання доходу є дата списання кредиторської заборгованості, за якою минув строк позовної давності.

Для юридичної особи – платника єдиного податку ІІІ групи датою отримання доходу також є дата відвантаження товарів (виконання робіт, надання послуг), за які отримана попередня оплата (аванс) у період сплати інших податків і зборів, визначених ПКУ (п. 292.6  ПКУ).

Отже, оподатковані кошти є прибутком підприємства, тобто власними коштами платника єдиного податку третьої групи – юридичної особи, які залишаються у розпорядженні підприємства.

Враховуючи вищевикладене, кошти, які після оподаткування переведені з рахунку платника єдиного податку ІІІ групи – юридичної особи на рахунок цього ж платника в іншому банку, не підлягають повторному оподаткуванню єдиним податком.

За матеріалами ГУ ДФС у Дніпропетровській області
Теги:
Коментарі
  • argent
23.11.17 09:30

Это талант наверное....! Отвечать на идиотский вопрос не идиотским ответом.

Відповісти
    Оцінити
  • 13
  • 0
  • СержК
23.11.17 10:18

на вопрос, налогоплательщика, будет ли 2+2=4? ДФС уверенно ответила - да, таки будет 4!!! (хотя в душе искренне засомневалась, а может, все таки стоит пополнить бюджет, ответив - нет, будет 5)

Відповісти
    Оцінити
  • 21
  • 0
  • Ле
23.11.17 11:25

какие же мы все запуганые !

Відповісти
    Оцінити
  • 9
  • 0
  • argent
23.11.17 14:19

Есть уверенность, что такие вопросы ДФС задает сама "себе" и гордо-героически на них отвечает.

Відповісти
    Оцінити
  • 2
  • 0
  • И.Е.
23.11.17 15:29

скорее всего при проверке проверяемый их проконсультировал, вот и написали ответ... мне приходилось объясняться с проверяющими и объяснять почему так ведётся учёт у единоналожника!

Відповісти
    Оцінити
  • 0
  • 0
  • Кузя
23.11.17 20:17

А с какой суммы считается единый налог по акту безвозмездной передачи? Если цены в акте нет.

Відповісти
    Оцінити
  • 0
  • 0
У фокусі фото автора
Томашпольский Сергій ФОП і готівка: оприбуткування, ліміти, РРО і фінмоніторинг... ...
28124 40
Календар бухгалтера
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31
Додаток
Курси валют
Для того, чтоб распечатать текст необходимо авторизоваться или зарегистрироваться
Закрити
icon-block
Заважає реклама?
Ви маєте можливість її відключити!
Бажаєте побачити, як сайт буде виглядати без реклами?
Вимкнути на 10 секунд