Сайт для бухгалтерів №1 в Україні

Підпишіться!


08.12.17
6018 9 Друкувати

Неподання постачальником звітності не впливає на податковий кредит покупця

ДФСУ у листі від 30.11.2017 р. № 2777/6/99-99-15-03-02-15/ІПК розглянула звернення щодо порядку формування податкового кредиту та виникнення можливих податкових наслідків для покупця товарів/послуг у разі неподання постачальником таких товарів/послуг до контролюючого органу звітності з податку на прибуток підприємств і фінансового звіту суб’єкта малого підприємництва.

Податківці нагадали, що податкова накладна та/або розрахунок коригування до неї, складені та зареєстровані у ЄРПН, є для покупця таких товарів/послуг достатньою підставою для нарахування сум податку, що відносяться до податкового кредиту, та не потребує будь-якого іншого додаткового підтвердження.

У листі також зазначено, що на сьогодні чинним законодавством не передбачено такої підстави як неподання постачальником товарів/послуг до контролюючого органу податкової звітності з податку на прибуток підприємств та фінансового звіту суб’єкта малого підприємництва для невизнання контролюючим органом податкового кредиту, сформованого платником податку - покупцем товарів/послуг на підставі податкової накладної, складеної і зареєстрованої в ЄРПН таким постачальником.

У разі неподання до контролюючого органу постачальником товарів/послуг звітності з податку на прибуток підприємств та фінансового звіту суб’єкта малого підприємництва покупець таких товарів/послуг не несе відповідальності за такі порушення.

Рубрика:
Теги:
Коментарі
  • Наталья
08.12.17 06:49

Нам сказали снять налоговый кредит по зарегистрированной накладной в связи с не подачей декларации по пдв продавцом.Дфс правы??

Відповісти
    Оцінити
  • 0
  • 0
  • @@@
08.12.17 12:34

Наталья, вам звонили ?-тогда в сад, или ППР ? тогда оскарження

Відповісти
    Оцінити
  • 0
  • 0
  • Леона
08.12.17 11:10

Наталья, решение ДФС неправомерно (что бы они не писали в этом письме). Есть множество решений судов, в которых говориться, что покупатель не несет ответственность за действия своих поставщиков. Поэтому, подавайте в суд, если мирно с ДФС не разойдетесь.

Відповісти
    Оцінити
  • 0
  • 0
  • Анатольєвна
08.12.17 09:52

Наталья, у нас така історія була в 2015р. Але ми подавали позов до суду про визнання недійсним ППР, рішення суду на нашу користь.

Відповісти
    Оцінити
  • 1
  • 0
  • руся
08.12.17 09:45

Наталья, ДФС не права

Відповісти
    Оцінити
  • 1
  • 0
  • Кузя
08.12.17 08:09

Наталья, нет, конечно. "Сказали" ещё не повод вам нарушать закон. Пусть напишут в официальном запросе, с обоснованием своих хотелок.

Відповісти
    Оцінити
  • 6
  • 0
  • Квошка
08.12.17 10:57

вони пишуть про неподачу фінансовї звітності і звітності по прибутку. про декларацію з пдв ні слова.

Відповісти
    Оцінити
  • 3
  • 0
  • ррррр
08.12.17 14:10

Квошка, кстати - да. но и это бред, может мне еще за поставщиков декларации поздавать, чтоб нн не отняли? идиоты.

Відповісти
    Оцінити
  • 0
  • 0
  • бурундук
08.12.17 11:26

да неужели???????

Відповісти