Сайт для бухгалтерів №1 в Україні

Підпишіться!


08.12.17
5474 17 Друкувати

Прийнято за основу проект Закону "Купуй українське, плати українцям"

Прийнято за основу проект Закону "Купуй українське, плати українцям" (про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо сприяння розвитку промислового виробництва та малого і середнього підприємництва)".

Законопроектом передбачається удосконалення процедур публічних закупівель. З цією метою пропонується:

визначити категорію товарів, робіт чи послуг (предмет неспеціалізованої закупівлі), згідно з переліком Кабінету Міністрів України, при закупівлі яких єдиним критерієм оцінки є ціна; для всіх інших товарів, робіт чи послуг - таким критерієм встановити приведену ціну - ціну, зазначену учасником у тендерній пропозиції та автоматично перераховану в електронній системі закупівель з обов’язковим урахуванням місцевої складової в предметі закупівлі, а також інших нецінових критеріїв (у разі їх встановлення замовником) за математичною формулою, встановленою законом;

визначити в загальній оцінці тендерних пропозицій питому вагу критерію місцевої складової в предметі закупівлі на рівні не нижчому 20%, питому вагу критерію ціна - не нижче 70%;

встановити, що на показник критерію місцевої складової в предметі закупівлі впливають наявність сервісних центрів для обслуговування предмета закупівлі на території України (не застосовується для закупівлі робіт чи послуг), а також коефіцієнт локалізації виробничої собівартості предмета закупівлі, до якої належать: «вартість сировини, основних матеріалів, напівфабрикатів та комплектуючих виробів, допоміжних та інших матеріалів; заробітна плата та інші виплати робітникам, зайнятим у виробництві; амортизація основних засобів; витрати на оренду земельних і майнових паїв, будинків, споруд, інших об’єктів нерухомої власності; витрати на опалення, освітлення, водопостачання, водовідведення та інше утримання виробничих приміщень; фінансові витрати (відсотки за кредитами,  позиками), комісії за гарантіями, оплати за лізинговими контрактами, що входять до валових витрат за законодавством, акредитиви на страхові продукти, що законодавчо закріплені як обов'язкові види страхування, відсотки за власними облігаціями, інвестиційними сертифікатами, тощо; інші складові виробничої собівартості предмета закупівлі».

Відповідні зміни пропонується внести до Закону України “Про публічні закупівлі” та деяких інших законів України.

Проект Закону зареєстровано за № 7206.

За матеріалами ВРУ
Теги:
Коментарі
  • Фу
08.12.17 08:14

Обычный популизм.

Відповісти
    Оцінити
  • 11
  • 0
  • natella
08.12.17 13:15

Фу, откровенно - нищие украинцы - оближитесь на украинское, денег все-равно нет купить. как и не украинское....

Відповісти
    Оцінити
  • 5
  • 0
  • Фу
08.12.17 08:14

Обычный популизм.

Відповісти
    Оцінити
  • 2
  • 0
  • Кузя
08.12.17 08:27

Ну, пусть покажут на своём примере. Хочу увидеть победителя тендера при закупках автопарка для чиновников! Есть же у нас Украинское производство, в конце концов:)

Відповісти
    Оцінити
  • 40
  • 0
  • Rina
08.12.17 08:35

Кузя, тоже первая мысль про авто для чиновников, а еще я хочу чтобы они стали пациентами местных поликлиник (больниц), а не за границей свое "драгоценное" здоровье поправляли.

Відповісти
    Оцінити
  • 37
  • 0
  • 987654321
08.12.17 09:10

Это еще один дурдом в держзакупивлях. Сами разрушили все производство, сами создали дурдом. Что можно купить украинское на строительном рынке? А на швейном? И это уже не популизм, это очередная головная боль для тендеров.

Відповісти
    Оцінити
  • 7
  • 2
  • 123
08.12.17 11:59

987654321, ну почему же? Привозим товар из-за границы. Регистрируем украинское производство (сборка, например) и получаем дополнительно купу бабла для откатов.

Відповісти
    Оцінити
  • 5
  • 0
  • Нина1
08.12.17 10:07

Это очередной источник взяток, прикрытый законом "Купуй українське".

Відповісти
    Оцінити
  • 11
  • 0
  • ТАНЯ
08.12.17 10:57

Готова покупать украинское , а где оно, покажите?

Відповісти
    Оцінити
  • 6
  • 0
  • Лорик
08.12.17 11:03

ТАНЯ, и я готова. Я думаю больше 70% готовы покупать украинское, качественное, по доступным ценам.

Відповісти
    Оцінити
  • 6
  • 10
  • бурундук
08.12.17 16:06

Лорик, не готова. И особенно с аналогами лекарств ( есть горький опыт).Пусть каждый решает сам.

Відповісти
    Оцінити
  • 11
  • 0
  • от
08.12.17 11:22

Закон в угоду партии придурковатого с вилами.Я покупаю Украинское но качество-катастрофа.

Відповісти
    Оцінити
  • 5
  • 0
  • cаша
08.12.17 11:32

есть шьют качественное и красивое украинское, только цена на него почемуто намного больше чем на импортное

Відповісти
    Оцінити
  • 9
  • 0
  • )))
08.12.17 11:50

так что теперь чиновники на ланосы пересядут)))

Відповісти
    Оцінити
  • 5
  • 0
  • ТАНЯ
08.12.17 16:42

))), Ланос уже все... того, кирдык Дохазяйнувались.

Відповісти
    Оцінити
  • 7
  • 0
  • Rina
08.12.17 13:56

))), так они ж ланосы с производства сняли

Відповісти
    Оцінити
  • 5
  • 0
  • клава
08.12.17 14:11

Rina, может для того и сняли, что бы оправдываться -да. готовы пересесть, но пока не на что! будем ездить на Поршах!

Відповісти