Сайт для бухгалтерів №1 в Україні

Отримуйте
новини поштою!


13.12.17
14615 11 Друкувати

Чи потрібно завіряти копії документів, що подаються до ДФС для розблокування податкових накладних?

Чи потрібно платнику податку завіряти копії документів, що подаються до ДФС в електронному вигляді на розгляд комісії ДФС для прийняття рішення про реєстрацію податкової накладної/ розрахунку коригування в Єдиному реєстрі податкових накладних (далі – ЄРПН)?

Платнику податку не потрібно завіряти копії документів, визначених вичерпним переліком документів, достатніх для прийняття рішення про реєстрацію податкової накладної/ розрахунку коригування в ЄРПН, оскільки такі документи подаються в сканованому вигляді у форматі PDF у вигляді окремих додатків до Повідомлення щодо подання документів про підтвердження реальності здійснення операцій з відповідним накладанням на них електронного цифрового підпису підписувача (підписувачів) та електронної печатки (за наявності).

За матеріалами Категорія 101.17 «ЗІР»
Рубрика:

Бухгалтер 911 наголошує: зміст авторських матеріалів може не співпадати з політикою та точкою зору редакції. Серед авторів матеріалів, що публікуються, є не лише представники редакційної команди.

Викладена інформація в конкретній публікації відображає позицію автора. Редакція не втручається в авторські матеріали, не редагує тексти, тож не несе відповідальності за їх зміст.

Коментарі
  • voko
13.12.17 06:55

З нетерпінням чекаємо від «ЗІР» повідомлення, про те, що ДФС самоліквідувалась без можливості відновлення. Назавжди.

Відповісти
  • Маня
13.12.17 08:37

voko, так ДФС как всегда обманет. Через несколько недель появится новое уведомление что их уже в два.

Відповісти
  • Виталий
13.12.17 10:05

Это приятно читать, а то на последних семинарах нескольких "крутых" изданий грузили нас, чтобы мы заверяли все прилагаемые документы: КОПІЯ в верхнем правом углу, ЗГІДНО З ОРИГІНАЛОМ в нижнем правом углу, а также должность и подпись с датой ответственного лица. А это сколько времени и расхода бумаги.

Відповісти
  • vokovoko
13.12.17 10:23

Виталий, ви недочитали методичку. Для написів Копія та Згідно з оригіналом додаткових витрат паперу не треба.

Відповісти
  • Виталий
13.12.17 11:18

vokovoko, я может и понимаю, что Вы имели ввиду. Сам экспериментировал в скан копию затянуть штампы и это получилось. Но с подписью не все гладко получается.

Відповісти
  • Марі
13.12.17 10:52

vokovoko, Помиляєтеся. Можна просто відсканувати оригінал не ставлячи жодних копій (як я і робила). А на оригіналах документів робити написи "копія", "згідно з оригіналом" я категорично не згодна, тож з кожного первинного документа потрібно зняти копію, і лише на ній писати. А це витрати і паперу, і часу.

Відповісти
  • ок
13.12.17 13:31

Марі - так за те ж і борються, щоб ми задовбалися з тими копіями, а основна робота тим часом стоїть, будете потім наганяти ночами та в свята, коли нормальні люди сплять або святкують. А там і помилка може вкрастися - всі ж живі люди. От і знову поповнення бюджету і премії податківцям за "плідну" роботу. Якось так...

Відповісти
  • ок
13.12.17 13:38

Серед основних успіхів українського уряду представник банківського дому Rothschild назвав реформи енергетичного сектору і Нафтогазу, а також - автоматичне і прозоре відшкодування ПДВ. А най би тим Ротшильдам все життя реєструвати наші податкові накладні, а особливо - розблоковувати їх!!! Така паперова волокита тим клятим буржуям і в страшному сні не снилася!!! Зате нашим можновладцям - яка похвала!!! А нас вони не чують і чути не хочуть!!!

Відповісти
  • ВЕСЕЛО
13.12.17 15:43

Отнесли скаргу в ДФС на площадь Львовскую в ручном режиме еще 06 декабря 2017 года. Сегодня звоним по телефону 2726255, там дали другой номер 2478189, Трубку не берут... и так мы звоним по пяти номерам... А в ответ тишина или занято... Вот вам и ответы на наши скарги...

Відповісти
  • Алиса
15.12.17 17:11

В их письме (или не помню как ) написано что копии документов должны быть завереныВичерпний перелік документів (всі направлені платником податків документи повинні бути завірені належним чином), достатніх для прийняття рішення про реєстрацію: И там написано что документы подаются в эл.виде.И мы как идиоты все ксерили ,заверяли и сканировали итог-отказано решением комиссии-завод не работает-никто не дает сырье из поставщиков -большие суммы ндс не зарегили и они были вынуждены вносить деньги для своей регистрации.Скоро праздники а з/п платить нечем.Вот такой веселый у нас новый год.

Відповісти