Сайт для бухгалтерів №1 в Україні

Отримуйте
новини поштою!


13.12.17
6181 18 Друкувати

ДФС попереджає: аферисти зловживають довірою платників податків та обіцяють прискорити реєстрацію податкових накладних

Час від часу представники бізнес-спільноти отримують інформацію про осіб, які за винагороду нібито можуть "позитивно" вплинути на реєстрацію податкових накладних у Єдиному реєстрі.

ДФС застерігає підприємців від користування подібними послугами та повідомляє, що реєстрація податкових накладних відбувається тільки в межах чинного законодавства. Вплинути на цю процедуру може лише сам платник податків, підготувавши та надавши необхідний пакет документів. Аферисти, що обіцяють прискорити цей процес, зловживають довірою та маніпулюють інформацією, щодо механізмів роботи СМКОР.

Нагадуємо, що відповідно до ст. 201 ПКУ рішення про реєстрацію податкової накладної або розрахунку коригування в Єдиному реєстрі податкових накладних приймається комісією ДФС тільки на підставі пояснень та/або копії документів про підтвердження реальності операцій. 

 Крім того, останні зміни, внесені наказом МФУ від 09.11.2017 р. № 926, передбачають попереднє подання Таблиці даних платника без наявності факту зупинення реєстрації податкової накладної. Врахування такої Таблиці фіскальною службою протягом 5 робочих днів, дозволить в подальшому уникнути блокування податкових накладних/розрахунків коригування в Єдиному реєстрі. 

 ДФС наголошує: жодних інших способів розблокування податкових накладних у Єдиному реєстрі не існує. 

За матеріалами ГУ ДФС у Запорізькій області

Бухгалтер 911 наголошує: зміст авторських матеріалів може не співпадати з політикою та точкою зору редакції. Серед авторів матеріалів, що публікуються, є не лише представники редакційної команди.

Викладена інформація в конкретній публікації відображає позицію автора. Редакція не втручається в авторські матеріали, не редагує тексти, тож не несе відповідальності за їх зміст.

Коментарі
  • Liliya
13.12.17 06:39

Сами создали такую ситуацию, а теперь еще и предупреждают!

Відповісти
  • Бух
13.12.17 07:14

Учёт таблицы позволит избежать блокировок? Да вы что? А чего тогда у нас все РК(!!!) блокируются? Пусть сами не вводят в заблуждение. Это не работает, это не гарантирует. Говорю из личного опыта.

Відповісти
  • Татьяна
13.12.17 07:23

Таблицу ведь не принимают. Сдавали уже 6 раз и отдельно и в комплекте с документами для разблокировки. Пишут: таблица не принята. А почему одному богу известно

Відповісти
  • Яна
13.12.17 09:53

Татьяна, у меня такая же ситуация, пишет данные не приняты.

Відповісти
  • Марина
13.12.17 09:32

ГФС и есть самые настоящие аферисты

Відповісти
  • торри
13.12.17 10:37

Марина, полностью Вас поддерживаю!!!

Відповісти
  • @@@
13.12.17 10:45

Есть такая штука -репутация называется, так вот у дфс она на уровне плинтуса, и все их уверения, что то аферисты.........

Відповісти
  • дина
13.12.17 12:00

@@@,-вы правы на 200%ГФС- наперсточники держ.масштабу...

Відповісти
  • Да
13.12.17 12:11

Даже не удивили.

Відповісти
  • Ляля
13.12.17 12:13

Аферисты предупреждают о других аферистах. Ой не могу!!!!! :))))

Відповісти
  • оченьхорошийбюстгальтер
14.12.17 14:21

Ляля, это чтобы ходили к правильным аферистам ,

Відповісти
  • Машуня
13.12.17 12:26

Ляля, это свободная конкуренция, ёпт!..

Відповісти
  • Диана
13.12.17 12:59

самокритично....

Відповісти
  • Практик
13.12.17 13:25

Таблица придумана для тех, кто несет денежные знаки для "разблокировки": чтобы система "распознала" это предприятие. Остальное все - только теория...

Відповісти
  • ок
13.12.17 13:48

Практик - СТОПУДОВО!!! Це вони так з корупцією борються!!! Хто найголосніше кричить " Держи злодія" - всім відомо...

Відповісти
  • Ляля
14.12.17 10:43

К теме или нет, но можно узнать когда эти АФЕРИСТЫ пришлют кв.№ 2 по отч.ЕСВ? Звонили в ДФС у них как всегда тупой ответ, а мы не знаем у нас тоже нет квитанции № 2. Мне интересно зачем в нашем государстве такая структура где работают одни дауны? Извините за грубость,но уже невозможно терпеть этот бардак!

Відповісти
  • Ляля
14.12.17 10:43

Отчёт отправлен 11.12 до сих пор нет квитанции.

Відповісти
  • Виктория
14.12.17 13:16

Ляля, на шестой день появится, из опыта, да только таблица не влияет на блокировку.

Відповісти