Сайт для бухгалтерів №1 в Україні

Отримуйте
новини поштою!


09.01.18
14380 9 Друкувати

Порушено термін реєстрації ПН у зв’язку з технічними проблемами на сервері ДФС. Дії платника

У ІДД ДФС ЗІР розміщено запитання платника: чи передбачена відповідальність за порушення граничних термінів реєстрації податкових накладних/розрахунків коригування до податкових накладних в Єдиному реєстрі податкових накладних, у зв’язку з технічними проблемами на сервері ДФС?

У відповіді податківці нагадали, що несвоєчасна реєстрація накладних в ЄРПН є підставою для застосування штрафів, передбачених п. 1201.1 ПКУ.

При цьому відповідно до ст. 617 Цивільного кодексу України особа, яка порушила зобов’язання, звільняється від відповідальності за порушення зобов’язання, якщо вона доведе, що це порушення сталося внаслідок обставин непереборної сили.

Засвідчити форс-мажорні обставини (обставини непереборної сили), перелік яких визначено п. 2 ст. 14 прим. 1 Закону України «Про торгово-промислові палати в Україні» від 02 грудня 1997 року № 671/97-ВР, має торгово-промислова палата України.

Водночас, для надання конкретної відповіді з порушеного питання фіскали пропонують звертатись з детальним описом ситуації та наданням копій документів до контролюючих органів ДФС з запитом на отримання податкової консультації.

За матеріалами Категорія 101.27 ЗІР
Рубрика:

Бухгалтер 911 наголошує: зміст авторських матеріалів може не співпадати з політикою та точкою зору редакції. Серед авторів матеріалів, що публікуються, є не лише представники редакційної команди.

Викладена інформація в конкретній публікації відображає позицію автора. Редакція не втручається в авторські матеріали, не редагує тексти, тож не несе відповідальності за їх зміст.

Коментарі
  • с-т
09.01.18 09:59

Ну да,проблемы индейцев не волнуют шерифа.

Відповісти
  • 11111111
09.01.18 10:24

В позапрошлом году когда сервер висел с 28.04 по 04.05 на наше письмо ГНИ ответило , а надо было раньше рег-ть ....

Відповісти
  • Татьяна
09.01.18 11:17

11111111, чем больше узнаю об исполнении наших "законов" тем больше ухахатываюсь, ...раньше надо было .....

Відповісти
  • Ирина
09.01.18 10:33

11111111, да да! Мы с такой формулировкой ответа тоже сталкивались. "Нечего тянуть до последнего момента, а потом из-за таких как вы сервера и подвисают"... Хотя, как говорит наш Директор "Мы им платим зарплату, вернее благодаря тому, что существуют наши предприятия у них есть работа и соответственно заработная плата"

Відповісти
  • с-т
09.01.18 12:14

Интересно,а сейчас сервер работает хорошо или подвисает? Вчера регистрировала-увидела ответ только утром,утром регистрировала-ответа нет, в кабинете ничего нет тоже.

Відповісти
  • Валентина
11.01.18 11:31

по-моему сервер вообще не работает, больше суток нет регистрации налоговых

Відповісти
  • Елена
13.01.18 15:57

Из отправленных на регистрацию 11.01.18 НН тридцать штук зарегистрировались (квитанции появились к вечеру 12.01.18), а пять УЖЕ ТРЕТИЙ ДЕНЬ висят со статусом "відправлено в ДФС"

Відповісти
  • Марі
22.01.18 10:43

Елена,
Я так думаю Ви добряче "попали". 11.01.18 сервер працював з перебоями і у мене відсотків 10 ПН залишилися зі статусом "відправлено в ДФС". Я 12.01  надіслала їх повторно, і протягом доби отримала їх реєстрацію 12.01.18. Тож збирайте всі можливі і неможливі докази того, що Ви все ж надсилали їх на реєстрацію, так як ДФС їх "загубило" і реєструвати не збирається.

Відповісти
  • Георгий
16.01.19 11:30

Где-то читал что если квитанция не пришла в течение суток, то НН считается принятой ??? 

Відповісти