Сайт для бухгалтерів №1 в Україні

Отримуйте
новини поштою!


27.01.18
4859 5 Друкувати

У Службі зайнятості назвали розміри середніх зарплат і де вони найбільші

Найвищий рівень середньої зарплати в 2017 році в Україні зафіксовано в Києві, потім йдуть Київська, Дніпропетровська, Запорізька, Полтавська області, передає УНІАН.

Найвищий рівень середньої зарплати в 2017 році в Україні зафіксовано в Києві на рівні 11 тисяч 643 гривні, повідомив в. о. голови Державної служби зайнятості Валерій Ярошенко на прес-конференції.

"У нас абсолютно різний рівень заробітних плат по регіонах. Найвища заробітна плата, звичайно, у Києві (середня - 11 тисяч 643 гривні), потім йдуть Київська область, Дніпропетровська, Запорізька, Полтавська - в середньому 7 тисяч 400 гривень", - сказав він.

 

Бухгалтер 911 наголошує: зміст авторських матеріалів може не співпадати з політикою та точкою зору редакції. Серед авторів матеріалів, що публікуються, є не лише представники редакційної команди.

Викладена інформація в конкретній публікації відображає позицію автора. Редакція не втручається в авторські матеріали, не редагує тексти, тож не несе відповідальності за їх зміст.

Коментарі
  • Злюка
29.01.18 10:59

Це якщо взяти  Нвцбанк  де 300 тис  і   двірника   з  3 тис

Відповісти
  • Достали!
29.01.18 11:12

Как надоело вранье! Особенно когда о размере зарплат регулярно "сповіщають" через 5-6 дней по окончанию месяца. Да нет к этому времени отчетности о зарплате, загляните в святцы: ближайший отчет 20 числа. НЕТ в Киеве  СРЕДНЕЙ зарплаты 11 тысяч 643 гривни. На бухсеминаре в 300 человек ни один бухгалтер не сознался в подобных зарплатах! Видимо, это в каком-то другом Киеве.

Відповісти
  • ОК
29.01.18 11:20

Це - як середня температура по лікарні - в середньому нормальна, а в конкретних хворих - в одних під 40, а в інших - біля 0 (уже захололи) - так і їх середні з/пл - сплюсували свої з нашими (а саме в Києві найбільша кількість високооплачуваних дармоїдів на душу населення!) - і розказують нам казки....

Відповісти
  • Ирина
29.01.18 14:31

Эти цифры считает статистика по отчетам по зарплате, которые подаются до 7 числа следующего за отчетным месяца. НО!!! такие отчеты подают ТОЛЬКО предприятия с численностью сотрудников более 50 человек. То есть средняя зарплата по стране считается без учета зарплат малого бизнеса и ФОПов. Отсюда и такие цифры. А считали бы на основании отчетов 1-ДФ, которые подают ВСЕ - были бы совсем другие суммы по средней зарплате. Не такие красивые... зато реальные.

Відповісти