Сайт для бухгалтерів №1 в Україні

Отримуйте
новини поштою!


30.01.18
7403 41 Друкувати

Середня зарплата в Україні майже втричі перевищує мінімальну, – Держстат

Середня номінальна зарплата в Україні у грудні становила 8777 грн, що в 2,7 разів більше показника мінімальної заробітної плати, встановленої законом на 2017 рік. Як свідчать дані Державної служби статистики України, порівняно з листопадом минулого року номінальна зарплата зросла на 17,4%, а у порівнянні грудень до грудня зростання становить 35,5%.

Зростання реальної зарплати у порівнянні грудень до грудня становило 18,9%, що перевищує показник річної інфляції і свідчить про те, що зростання доходів населення відбувається швидше за ріст цін.

У виробничому розрізі зарплати суттєво вищі за середні отримували працівники підприємств промисловості, торгівлі, транспорту, ІТ, фінансової та страхової діяльності, науково-технічної сфери, сектору оборони. Середня зарплата по сфері освіти становила в грудні 7166 грн, в сфері охорони здоров’я – 6206 грн.

В регіональному розрізі найбільший показник середньої зарплати в грудні зафіксовано в Києві – 14035 грн, найменший – в Кіровоградській області – 6798 грн. Разом з тим, навіть, найменший показник перевищує мінімальну зарплату більш, ніж вдвічі.

Довідково

За прогнозом Кабінету Міністрів показник середньої заробітної плати в Україні за підсумками 2018 року становитиме близько 10 тис. грн завдяки подальшому зростанню та детінізації економіки.

За матеріалами КМУ

Бухгалтер 911 наголошує: зміст авторських матеріалів може не співпадати з політикою та точкою зору редакції. Серед авторів матеріалів, що публікуються, є не лише представники редакційної команди.

Викладена інформація в конкретній публікації відображає позицію автора. Редакція не втручається в авторські матеріали, не редагує тексти, тож не несе відповідальності за їх зміст.

Коментарі
  • &&&
30.01.18 08:22

Это, типа, средняя температура по больнице?

Відповісти
  • ^^^
30.01.18 13:52

&&&, это именно она.

Відповісти
  • Соня
30.01.18 12:17

А я думала, что в Киеве, оказывается даже не в Кировоградской области.....

Відповісти
  • Таня
30.01.18 17:24

Соня, оказывается, что и я не в Киеве

Відповісти
  • Бюстгалтер
30.01.18 08:35

Молодци! теперь заживем!

Відповісти
  • Радуга
30.01.18 08:57

Держстат-фантазер! Особенно "зростання доходів населення відбувається швидше за ріст цін." Себе хоть верят?

Відповісти
  • ***
30.01.18 09:13

Интересно, какие зарплаты в гос. статистике?

Відповісти
  • Кузя
30.01.18 20:23

***, я не знаю, какие у них там ЗП, но когда мы ездили на 5-ти дневный "типа семинар" для бухгалтеров в Буковель, в Рэдисон Блю 5*, то от статистики была целая делегация, человек 5. И еще человек 7-8 от ГП "Антонов", который в те  долгие годы был глубоко убыточным. А, еще тетка была из мин. образования.  При этом, собственно на семинар, ни одного человека из перечисленной кодлы не явилось. Они плескались в бассейне и катались по экскурсиям. Так вот деньги бюджета и растекаются ручейками..

Відповісти
  • ***
31.01.18 14:53

Кузя, ого

Відповісти
  • Ева
30.01.18 17:27

***,та копеечные , как им платят, так они и работают, в какой фонд не придешь, такое ощущение, что домой к ним пришла среди ночи, с такими минами недовольными сидят, ну а как же, я ж их от телефонов и интернета отвлекаю......

Відповісти
  • Светлана
30.01.18 22:58

Ева, точно ,хочется извиниться ,что пришла.

Відповісти
  • Светик
30.01.18 09:20

И представте какая будет пенсия если коэф  по стажу 1 и ср.зарплата 10000,00?????

Відповісти
  • я
30.01.18 13:04

Якщо брати 10000 по відношеню до теперішньої 6700 то коф буде 1,5. По стажу коеф 0,35. Середні за 3 роки зарплати 3149,95    3661,41    4482,35. Якби ви відпрацювали 35 років офіційно і маючи коефіцієнт по зарплаті 1,5, отримаєте = 3764*0,35*1,5= 1976 грн. Тільки одне питання. Чи маєте Ви коефіцієнт 1,5 за 35 років?) мабуть не всі мають. і я теж. якщо отримувати кожний місяць таку ж з/пл як середня по україні, коеф = 1 і тоді 3764*1*0,35=1317 грн. Мені ще й доплачуватимуть до мінімальної пенсії за те що я офіційно сплачувала 35 років єсв.ПЕРЕМОГА!"!!

Відповісти
  • Мария
30.01.18 09:32

Светик, представляем... особенно супер сочетание с предыдущей статьей, с интервью Ревы, где он предлагает "раскрутить" селян на взносы в ПФ... 
И такую пенсию бюджет точно не потянет. И ее или уберут (пенсию) вообще или повысят %, на другое же мозгов точно не хватит! 

Відповісти
  • Светлана
30.01.18 23:00

Мария,да вот скоро все трудоспособное население уедет , кто на ту пенсию работать будет !

Відповісти
  • Саша
30.01.18 09:36

Цікаво, а де це? Фантастика....

Відповісти
  • Нино
30.01.18 10:02

Зачем нам статистика? Я считаю совсем ненужная структура. Дармоеды

Відповісти
  • Тата
30.01.18 10:09

плакать хочется

Відповісти
  • Ия
30.01.18 10:21

Уже, вероятно, вся Европа рвется к нам, такими темпами у нас растет качество жизни, куда там им до нашей статистики.

Відповісти
  • бух-бух
30.01.18 11:05

Держстату изучить статью "Пенсійний фонд за допомогою реєстру застрахованих осіб сприятиме боротьбі з тіньовою зайнятістю"

Відповісти
  • И я скажу
30.01.18 11:07

Статистика здесь не виновна. если в гос. секторе -железн. дорога (аппарат управления) и т.д. структуры- министры, судьи, депутаты имеют по зо тыс+ выслуга лет + премирование. Тогда и средняя  высокая.  Все просто. ВСЕ для себя любимых и под СЕБЯ...

Відповісти
  • ***
30.01.18 11:39

И я скажу, вы наверное опечатку сделали.... судьи, министры получают минимум по 300 тыс. грн

Відповісти
  • Андрей
30.01.18 17:08

***,и налогов с них практически не платят,т к сделали себе ограничение. Богатые ж налогов не платят

Відповісти
  • Юрий
30.01.18 11:23

Может я живу не в той стране?

Відповісти
  • ТАНЯ
30.01.18 12:15

Хтось їсть капусту. хтось м'ясо, а по статистиці - всі їдять голубці

Відповісти
  • Альона
30.01.18 14:56

Мій сусід б'є свою жінку щодня, я свою не б'ю ніколи, а в середньому ми б'ємо своїх жінок через день((((

Відповісти
  • н-да
30.01.18 12:51

господи , аж плакать хочеться от умиления, хорошо то как

Відповісти
  • я
30.01.18 13:05

Якщо брати 10000 по відношеню до теперішньої 6700 то коф буде 1,5. По стажу коеф 0,35. Середні за 3 роки зарплати 3149,95 3661,41 4482,35. Якби ви відпрацювали 35 років офіційно і маючи коефіцієнт по зарплаті 1,5, отримаєте = 3764*0,35*1,5= 1976 грн. Тільки одне питання. Чи маєте Ви коефіцієнт 1,5 за 35 років?) мабуть не всі мають. і я теж. якщо отримувати кожний місяць таку ж з/пл як середня по україні, коеф = 1 і тоді 3764*1*0,35=1317 грн. Мені ще й доплачуватимуть до мінімальної пенсії за те що я офіційно сплачувала 35 років єсв.ПЕРЕМОГА!"!!

Відповісти
  • Дістали!
30.01.18 13:39

Колежанки! Признайтесь, у кого середня зарплата по підприємству за 2017 рік не менша 11600 грн/місяць - середньої по країні за даними Кабміну

Відповісти
  • Кузя
30.01.18 14:13

Дістали!, у нас такое. Но при этом я точно знаю, что наши ЗП не такие у ж и высокие по рынку и за людьми нужно попу заносить, чтоб не слиняли к конкурентам. Вы бы лучше попросили признаться у кого ЗП в статистику уходит на уровне минималки, а реально в районе 11 600. Наша статитстика, такая статистика:) Вообще, должны отчеты подобного рода делаться на основании медианы по выборке , отбрасывая ненормально высокие ЗП  и исключая ненормально низкие ЗП. Тогда будет хоть что-то похожее на правду. Ну а по делу - в Киеве так и есть как написано в статье, Но Киев - не вся Украина, увы...

Відповісти
  • Ксюша
01.02.18 15:37

Господи, в какой же я тогда стране живу?

Відповісти
  • Бухгалтер
30.01.18 13:50

эти данные никому абсолютно не интересны. когда технический работник сферы образования получает ежемесячно 3200-3374,4, а теперь уж 3723-3915,1, но  статистика твердо убеждает, что средняя же 7166 за счет того, что у педагогов зарплата не беды, от этого у человека в кошельке денег не прибавиться. уж если наша статистика хочет анализировать и выводить средние цифры, то будьте любезны быть справедливыми и честными перед народом и анализируйте по категориям профессий.

Відповісти
  • Реформа
30.01.18 13:51

Чудесная наука "Статистика". Может одним махом из нищих сделать если не богатыми, то хоть сколько-нибудь зарабатывающими. Поистине, недопризнаная наука человечества!!!!!

Відповісти
  • Олена
30.01.18 15:02

Мила статистика, ото візьміть отих 100 тис. дармоідів з величезними зарплатами відмінусуйте від основної маси (тобто від нас смертних) і тільки тоді розраховуйте середню ЗП . Повірте, вийде правильна цифра, а не фантастична.

Відповісти
  • Олександр
30.01.18 19:15

Хочеться вже " відмінусовати" чимось вагомим. 7.62 або 5.45 .Одразу й рівень корупції впаде.

Відповісти
  • Ирина
30.01.18 19:59

заработались в статистике, не там запятую поставили, устали очень... у меня соседка работает в статистике, так её муж мне часто говорит, что Ларочка так устаёт на работе!

Відповісти
  • До
31.01.18 11:12

Ирина,с Ларочки надо брать пример! И в статистике работает, и муж на руках носит! Заботится вон как) А мы и не устаем в бухгалтерии то своей, еще и дом на нас)))

Відповісти
  • ОК
31.01.18 11:53

И пенсия - на горизонте - аж 1300 - ну прям жить не хочется от таких радужных перспектив!!!

Відповісти
  • Наталья
31.01.18 16:54

Аплодисменты.  
Середня зарплата в Україні - це коли 1 людина отримує 500000, а 100 інших по 1500. Тоді в середньому вони мають по 6000 грн. Тепер більш зрозуміло. У Петра 10 яблук, а в Івана - 0. В середньому в обох по 5 яблук. Чиновники їдять м'ясо, а я капусту - в середньому ми їмо голубці. Дружина директора Лариса спить з усіма, а касирка Галя не дає нікому, але в середньому вони обидві курви...Так і живемо?

Відповісти
  • Злая зая
01.02.18 14:36

У президента 2 яблока у меня 0 в среднем у нас по 1 яблоку. Всё хорошо.

Відповісти