Сайт для бухгалтерів №1 в Україні

Отримуйте
новини поштою!


08.02.18
9573 13 Друкувати

Податок на нерухоме майно щодо об'єктів нежитлової нерухомості не зменшує суму податку на прибуток

З 01.01.2017 р. Законом України №1797-VIII від 21.12.2016 р. виключено норму п. 137.6 ПКУ, яка передбачала зменшення податку на прибуток, що підлягає сплаті до бюджету, на суму нарахованого за звітний період податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, щодо об'єктів нежитлової нерухомості.

При цьому п. 45 підр. 4 розд. ХХ ПКУ визначено, що п. 137.6 ПКУ (у редакції до 01.01.2017 р.) востаннє застосовується для визначення об'єкта оподаткування податком на прибуток за підсумками 2016 року.

Отже, при визначенні об’єкта оподаткування з податку на прибуток за підсумками діяльності в 2017 році, податок на нерухоме майно щодо об'єктів нежитлової нерухомості не зменшує суму податку на прибуток.

За матеріалами ГУ ДФС у Запорізькій області

Бухгалтер 911 наголошує: зміст авторських матеріалів може не співпадати з політикою та точкою зору редакції. Серед авторів матеріалів, що публікуються, є не лише представники редакційної команди.

Викладена інформація в конкретній публікації відображає позицію автора. Редакція не втручається в авторські матеріали, не редагує тексти, тож не несе відповідальності за їх зміст.

Коментарі
  • Мартын Боруля
08.02.18 10:56

а за это надо сказать отдельно "спасибо" тем "аналитикам", которые дружно гундели  на страницах некоторых изданий что-то там о "двойном уменьшении" налога на прибыль. догунделись прыдурки.

Відповісти
  • резидент
08.02.18 13:31

Мартын Боруля,а вы думаете в ВР такие идиоты, что сами не поймут ??

Відповісти
  • м
08.02.18 18:22

резидент,не поймут ШО ИМЕННО?

Відповісти
  • ольга
08.02.18 11:01

строительное приозводственное предприятие  имеет гаражи  под машины (МАЗ,КАМАЗ) и склады под стройматериалы, инвентарь надо ли их включать в декларацию по недвижимости.

Відповісти
  • Оленка
08.02.18 11:53

Но в расходы включается налог на недвижимость. Так ?

Відповісти
  • Светлана
08.02.18 14:20

Оленка,включается в расходы при начислении налога один
 раз

Відповісти
  • Мартын Боруля
08.02.18 12:13

Оленка,НИ В КОЕМ СЛУЧАЕ!!!!!! Это ж уменьшит объект налогообложения!!!!  Тока в дебет 44-го. "За щот чыстой прыбыли".

Відповісти
  • Мартын Боруля
08.02.18 12:13

бдиха

Відповісти
  • vb
08.02.18 12:22

Ну и пусть себе уменьшит. Речь ведь о том, что не уменьшает налог на прибыль, а не базу налогообложения. Именно поэтому гундели о "двойном уменьшении". Или я не в теме?

Відповісти
  • Мартын Боруля
08.02.18 12:24

vb,"бдиха" - это "шутка". учите иврит.

Відповісти
  • Нана
08.02.18 18:09

Спасибо админу, что ответили на этот вопрос,

Відповісти
  • Мартын Боруля
08.02.18 18:26

Нана,есть еще вопросы доброму админу:
-куда  может быть включен налог на недвижимость кроме расходов?
и САМЫЙ ГЛАВНЫЙ ВОПРОС:
-включается ли в расходы зарплата Оленки?

Відповісти
  • Нана
09.02.18 13:32

Боруля! Вы еще не позеленели от ехидства?

Відповісти