Сайт для бухгалтерів №1 в Україні

Отримуйте
новини поштою!


09.02.18
8354 6 Друкувати

В яких випадках на звітності проставляється штамп «ОТРИМАНО, попереджено про можливість відмови у прийнятті»?

В яких випадках працівниками органів ДФС проставляється штамп «ОТРИМАНО, попереджено про можливість відмови у прийнятті» на примірнику податкової звітності платника?

Посадова особа контролюючого органу при прийманні податкової звітності, у разі виявлення порушень щодо її оформлення, інформує платника податків про такі порушення і право контролюючого органу відмовити у прийнятті податкової звітності (п. 49.11 ПКУ), а також про наявність можливості, за потреби, повторно подати податкову звітність, оформивши належним чином. Якщо платник податків наполягає на поданні податкової звітності з порушенням вимог, встановлених статтями 48 і 49 ПКУ, то на примірнику такої звітності платника податків, за умови його надання, проставляється штамп «ОТРИМАНО, попереджено про можливість відмови у прийнятті».

За матеріалами Категорія 135.02 "ЗІР"

Бухгалтер 911 наголошує: зміст авторських матеріалів може не співпадати з політикою та точкою зору редакції. Серед авторів матеріалів, що публікуються, є не лише представники редакційної команди.

Викладена інформація в конкретній публікації відображає позицію автора. Редакція не втручається в авторські матеріали, не редагує тексти, тож не несе відповідальності за їх зміст.

Коментарі
  • НН
09.02.18 08:47

в Дарницкой налоговой сказали что они всем такие штампы ставят

Відповісти
  • с-т
09.02.18 12:21

просветите,пжлста.это на бумажных отчетах? просто в бумаге сдавала лет 9-8 назад

Відповісти
  • клава
09.02.18 12:40

я при сдаче ЕСВ  в бумажном виде (на флешке) в ДФС  потом через некс дней звоню ПФ, уточняю принят ли отчет. Как мне сказали в ДФС штамп "принято" как кв№1 при сдаче в эл.виде.-просто "доставлено", т.е не факт, что "принято".

Відповісти
  • Lolico
09.02.18 17:55

клава, совершенно верно. год назад столкнулась с такой же  ситуацией по эсв, причем мой отчет в пф не прошел и я узнала об этом через месяц. уплатили штраф, подали еще раз, уже в электронном виде от греха подальше.

Відповісти
  • Алла
09.02.18 13:55

А квит.№2 от статистики? Это ведь уже 2-я квитанция, но вней тоже всякая чушь по поводу принятия для "подадьшої обробки"... Каково? Т.е. "принято-не прнинято" гадай до опупения... Какие сроки для єтой самой "обробки"? В течение какого времени могут сказать, что "не принято"? Явно после всех сроков сдачи отчетности... И опрять кругом ты виноват.

Відповісти