Сайт для бухгалтерів №1 в Україні

Отримуйте
новини поштою!


12.03.18
10527 23 Друкувати

Податківцями викрито схему ухилення від оподаткування

Фахівцями Офісу великих платників податків, в ході проведення документальної позапланової виїзної перевірки державного підприємства, що спеціалізується на наданні адміністративних послуг громадянам, встановлено факти заниження податку на прибуток підприємства на 1 млн грн та податку на додану вартість на 2,8 млн грн.

Протягом 2015-2016 рр. між державним підприємством та підприємством «А» укладено ряд фіктивних договорів підряду на виконання будівельних (ремонтних) робіт.

 ТОВ «А» у перевіряємому періоді укладало фіктивні договори про надання будівельних послуг з так званими «субпідрядниками-пересортниками». Зокрема, встановлено маніпулювання даних податкової звітності із зазначенням  неіснуючих працівників та придбання в значних обсягах товарів з різноманітною номенклатурою (продукти харчування, мийні засоби, побутова техніка, скраплений газ, бензин, сигарети, алкогольні напої, тощо). Реалізація зазначених товарів відсутня.

Відповідно до наданих до перевірки первинних документів, встановлено, що одна особа працювала до 84 годин на 1 день, що не є фізично можливим та підтверджує відсутність реального  здійснення вказаних операцій.

На сьогоднішній день проводиться досудове розслідування в рамках кримінального провадження стосовно Державного підприємства, в т.ч. по взаємовідносинах з ТОВ «А». 

За матеріалами Офіс великих платників податків ДФС

Бухгалтер 911 наголошує: зміст авторських матеріалів може не співпадати з політикою та точкою зору редакції. Серед авторів матеріалів, що публікуються, є не лише представники редакційної команди.

Викладена інформація в конкретній публікації відображає позицію автора. Редакція не втручається в авторські матеріали, не редагує тексти, тож не несе відповідальності за їх зміст.

Коментарі
  • Юрий
12.03.18 00:39

А уважаемому изданию 911 больше не о чем уже на своём сайте писать, кроме как о псевдопобедах ДФС. Для подобных новостей есть сайт ДФС!!!

Відповісти
  • Юра Г.
12.03.18 06:59

84 часа в сутки круто. Спасибо за настроение!

Відповісти
  • Гоша
12.03.18 08:14

Действительно - ничего нового. Лучше бы написали, про законопроект по ликвидации 3 группы ФОП.

Відповісти
  • Юра Г.
12.03.18 08:40

Гоша, что писать их хотелки, это равносильно их самоликвидации. Суть в одном предложении, кто сможет по параметрам - во вторую, остальные на общую. Из смачного, всем РРО и возвращают штраф за потерянный ценник, при этом прописали , что если инспектор стырит ценник, то виноват тот, кто не допустил его кражу. Выборы на носу, это типа пугалка, от депутатов ПП , что бы потом попиариться на помощи ФОПам.

Відповісти
  • Буржуй
12.03.18 11:50

Юра Г., А как Вам штраф мин. 1700 грн. если сумма в кассе не сошлась на 85 грн.?! И это у ФОПа -единщика, который не ведет лимита остатка кассы. Вот извращенцы!!!.

Відповісти
  • Юра Г.
12.03.18 17:42

Буржуй, у меня от прочтения их творения как у Станиславского НЕ ВЕРЮ. Или аналог игры плохой хороший следователь. Если этот бред примут в этом виде - крыши хоть как то смогут себя оправдать. но на очень оооочень короткий срок - пока останутся в Украине одни пенсионеры и госчиновники.

Відповісти
  • @@@
12.03.18 12:09

Буржуй,О чем это ? ? ?  Что то я пропустил ? Это же только в юрикам было ?

Відповісти
  • Буржуй
12.03.18 12:16

@@@, почитайте сравнительную таблицу законопроекта. Много интересного. Там еще найдете , что фоп  2группы не может заниматься оптовой торговлей, реализация только конечному потребителю. Если примут,то Теперь у у каждого покупателя в магазине будешь спрашивать паспорт и код.

Відповісти
  • ***
12.03.18 13:17

Буржуй, у відношенні до оптової торгівлі: там заборона на деякі групи товарів. Небагато.

Відповісти
  • Буржуй
12.03.18 13:29

***, ой ли , запрещена любая реализация , кроме конечного потребителя. А потребитель не фоп и не юрик. А группа товаров то отдельный запрет. Или Мы разные тексты читаем?

Відповісти
  • ***
12.03.18 15:01

Буржуй, ну ФОП може бути і кінцевим споживачем, якщо купує для власного вжитку. Але питання стояло, що не всі товари підпадають під цю заборону.

"Также предлагается запретить применять упрощенную системуналогообложения субъектам хозяйствования (юрлицам и ФЛП), которые осуществляют оптовую торговлю и/или посредничество в оптовой торговле:

– ювелирными или бытовыми изделиями из драгоценных металлов, драгоценных камней, в том числе органогенного образования, полудрагоценных камней (кроме изделий собственного производства);

– лекарственными средствами (кроме собственного производства);

– технически сложными бытовыми товарами, подлежащими гарантийному ремонту (по перечню, установленному КМУ в целях применения РРО) и/или товарами, из которых создается обменный фонд согласно законодательству.

Одновременно в НКУ вводится определения оптовой торговли и посредничества в ней.

Оптовая торговля – это деятельность по продаже (реализации) товаров субъектом хозяйствования другому субъекту хозяйствования независимо от форм и условий расчетов."

Відповісти
  • Буржуй
12.03.18 17:09

***,если Вы читали в проекте 14.1.273 , что такое оптовая торговля, то никак не может бЫть ФОП конечным потребителем. Если вам зайдут деньги на р/с и Вы фоп то будете рассказывать налоговой , что эта сумма зашла ко мне как физлицу, а эта как ФОПУ? Не смешите меня!

Відповісти
  • ***
13.03.18 08:45

Буржуй,  ну по-перше, у даному випадку, коли мова йде про кінцевого споживача,  ФОП оплачує, наприклад, з карти, прив"язаної до розрахункового рахунку, за молоко у супермаркеті І ФОП платить, а не отримує. ФОП це молоко вип"є сам, перепродавати не буде, у даному випадку супермаркет має роздрібного споживача, хоч оплата йде з підприємницького рахунку. Тут оптової торгівлі НЕ МАЄ, навіть якщо ФОП вип"є тонну молока сам, без перепродажу.  Оплати з рахунку ФОП правомірні після сплати податків на особисті цілі, а ось отримані кошти на рахунок ФОП підпадають під податки у любому випадку. А по-друге, я зробила ремарку на предмет того, що НЕ ВСЯКА ОПТОВА торгівля заборонена ФОП 2гр. Ви з"їхали з цього питання точно так, як і ті кого ви критикуєте. 

Відповісти
  • ***
13.03.18 08:53

Буржуй, ну і в доповнення. Повторюсь. Торгуючи товарами із забороненого списку, важко "не наторгувати" 1,5 млн за рік.  Це зловживання спрощеною системою. Із-за таких торговців утисняють права і ФОП з дійсно невеликим оборотом, бо не ліки, і не техніка з ювеліркою.

Відповісти
  • Буржуй
13.03.18 12:51

***, для самостоятельного ФоПа  , ни при ком -то, сумма реализации 125 тис. Уже мала( торговля)  но у Вас получается ессть единщики с 50 тис в месяц оборотом и все у них классно( услуги не беру) аренда, з/п налоги, и все это с 50 тис оборота. Слишком далеки вы от реалий. 

Відповісти
  • ***
13.03.18 13:08

Буржуй, Ваш пост ні про що. Ми ж почали про перспективи единників 2 групи у оптовій торгівлі. Чи ні?  Ви просто ігноруєте мої уточнення? Не хочете,- можете взагалі не відповідати. Вмієте завести, ох, далеко...

Відповісти
  • Буржуй
13.03.18 13:23

***, вроде четко ответил Вам на Ваше дополнение, с примерами, но опять не такэ! А про уточнение -еще раз-так как прописан проект и формулировки в нем любая реализация единщиком 2 группы фопу будет оптовой торговлей. Я на этом настаиваю. Консультируя кассиров в магазине настоятельно рекомендую особенно при расчете картой спрашивать покупателя не  юрик ли он и ее фоп? Потому что потом прибегают, звонят -дайте накладную или даже НН. Повторюсь -слишком далеко Вы от Народа!

Відповісти
  • ***
13.03.18 14:15

Буржуй, чудні Ви.

Відповісти
  • клава
12.03.18 16:12

***, интересно, а если  физлицо захочет купить у оптовика 1000 литров бензина для собственного потребления, это уже торговля в розницу для оптовика и уже нужна лицензия?

Відповісти
  • ***
12.03.18 15:04

А торгуючи вище наведеними товарами важко втриматись в межі 1,5 млн торгуючи навіть вроздріб 

Відповісти
  • Йо
12.03.18 11:27

84 ч. это на 10 работах?

Відповісти
  • Влад
12.03.18 12:44

Это были дроны....

Відповісти
  • )))
12.03.18 13:19

Пришлось как-то судится с ГосАудит Службой - сумма иска 7 млн грн, в Акте проверки - бред сумасшедшего, в суде все рассыпалось и кроме смеха у судьи ничего не вызвало.

Відповісти