Сайт для бухгалтерів №1 в Україні

Отримуйте
новини поштою!


13.03.18
5737 10 Друкувати

У 2017 році податкова перевірила тільки 1% малого бізнесу і ФОПів

За рік фіскали перевірили 60% всіх великих компаній, інформує Delo.ua.

У 2017 році Державна фіскальна служба приходила з перевірками до 2,4 тис. ФОПовцам, 10,6 тис. Суб'єктів малого підприємництва, 5,1 тис. - середнього підприємництва, а також до 226 великих компаній. Про це свідчить опублікована в річному звіті податкової інформація.

Тобто перевірками податківців в минулому році було охоплено 1% ФОПовцев (2,4 тис. З 243 тис.), 1,3% малих підприємців (10,6 тис. З 829 тис.), 13,9% середніх підприємців (5 , 1 тис. з 37 тис.) і 61,6% великих (226 з 367).

"Увага фіскальних органів зосереджено, в основному, на суб'єктах крупного і середнього бізнесу", - йдеться в річному звіті ДФС.

Раніше повідомлялося, що фіскальна служба за 2017 рік виявила 5 тис. найманих працівників, трудові відносини з якими не були оформлені працедавцями. Фіскали виявили порушення законодавства в 60% перевірених суб'єктів господарювання.

Бухгалтер 911 наголошує: зміст авторських матеріалів може не співпадати з політикою та точкою зору редакції. Серед авторів матеріалів, що публікуються, є не лише представники редакційної команди.

Викладена інформація в конкретній публікації відображає позицію автора. Редакція не втручається в авторські матеріали, не редагує тексти, тож не несе відповідальності за їх зміст.

Коментарі
  • *****
13.03.18 08:53

К некоторым и по пять лет не приходят,а к другим каждые два года и даже меньше.

Відповісти
  • Ксенія
13.03.18 14:14

*****, а до нас кожен рік приходять.

Відповісти
  • Катя
13.03.18 09:11

Они приходят к тем, кто  платит  хорошо.

Відповісти
  • Ксенія
13.03.18 14:15

Катя, і ми їм не платимо, а вони всеодно ходять і ходять...

Відповісти
  • natali
13.03.18 10:43

Фискалы обнаружили нарушения законодательства в 60% проверенных субъектов хозяйствования.ну прям !!!! а как план по штрафам. И принцип если работаешь значит штраф !!!!

Відповісти
  • Артем
13.03.18 11:59

А ФОПов разве не 1.5 миллиона у нас в стране?)
https://ru.tsn.ua/groshi/kolichestvo-zaregistrirovannyh-chastnyh-predprinimateley-v-ukraine-upala-bolee-chem-na-120-tysyach-780640.html

Відповісти
  • Ирина
13.03.18 13:14

Верю, что проверили 1% ФОПов, т.к. закрываю ФОПов, которые ликвидированы  у государственного регистратора , т.е. таковыми уже не являются. Уже более года не ФОПЫ, и написали заявления с просьбой проверить и снять с учета в ДФС  а проверять не спешат, ссылаясь на очень большую занятость. Даже, тех, которые не имели деятельности и практически не должны проверяться в ДФС Харьковской обл. снять с учета невозможно. Понятно, что внимание фискальных органов сосредоточено, в основном, на субъектах крупного и среднего бизнеса, но когда же проверят ФОПов, ведь для их проверки особенной квалификации иметь не надо.

Відповісти
  • ИРИНА
13.03.18 16:43

Ирина, посмотрите, пож. п.11.9-11.12 Порядка № 1588. В "Бух.неделе" 48/17 написано что проведение докум внеплановой проверки при снятии с учета не предусмотрено.(я сама не вникала)

Відповісти
  • Марта
13.03.18 17:23

Ирина, ці пункти виключені з Порядка №1588, на підставі того, що вони є в ПКУ ст. 78

Відповісти
  • Ирина
15.03.18 13:05

ИРИНА, налогоплательщик , который снят с учета в налоговой имеет "стан №16". если он не находится этом стане, а находится в "стане № 12", то он не снят с учета. Поэтому , чтоб узнать, а снят ли с учета ФОП я звоню в отдел регистрации и спрашиваю, а имеет ли он "стан № 16",  и какой бы Порядок не приводила "Бух.неделе" 48/17  знайте, главное не только пройти проверку а  иметь "стан № 16" , бывает что даже после проверки документы плательщика неизвестно где застряли, уж Вы мне поверьте.

Відповісти