Сайт для бухгалтерів №1 в Україні

Отримуйте
новини поштою!


19.03.18
23691 15 Друкувати

Уряд схвалив законопроект, який звільнить роботодавців від обов'язку подання повідомлення про прийняття працівника на роботу

Кабінет Міністрів України схвалив законопроект Мінекономрозвитку “Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо стимулювання  інвестиційного клімату в Україні”.

Серед іншого, законопроектом передбачено звільнити роботодавців від обов'язку повідомляти ДФС про прийняття працівника на роботу до початку роботи за укладеним трудовим договором. Більш детально ми розповідали у матеріалі

Крім того, проект Закону пропонує скасувати пайовий внесок у розвиток інфраструктури населеного пункту.

Законопроект також пропонує підсилити захист прав міноритарних акціонерів шляхом встановлення обмежень та відповідальності мажоритарного акціонера за зловживання своїми правами.

Мінекономрозвитку пропонує запровадити новий механізм забезпечення виконання договірних зобов’язань – право довірчої власності.

“Часто банки не хочуть кредитувати бізнес, бо бояться, що не зможуть стягнути застави, що справи застрягнуть в судах. Ми хочемо надати інструмент, який дозволить банкам почуватися спокійно. Це довірча власність, коли право власності на конкретний об’єкт зберігається за позикодавцем. Тобто об’єкт юридично належатиме банку, поки позичальник не сплатить весь кредит”, - пояснює ініціативу Максим Нефьодов, перший заступник Міністра економічного розвитку і торгівлі України.

Проект закону пропонує встановити вимогу щодо наявності вищої спеціалізованої освіти в осіб, розробляють містобудівну документацію, здійснюють архітектурне та інженерно-будівельне проектування, технічний нагляд, експертизи, обстеження та інжинірингову діяльність у будівництві. Норма зумовлена тим, що здійснення складної спеціалізованої діяльності у будівництві особами, які не мають відповідної вищої освіти, створює надмірні ризики для безпеки життя та здоров’я громадян, а також не відповідало кращим світовим практикам.

Нарешті, Мінекономрозвитку ініціювало впорядкування порядку присвоєння будівельної адреси об’єкту будівництва та адреси закінченому будівництвом об'єкту. 

Ухвалення цього законопроекту сприятиме спрощенню умов ведення бізнесу, покращенню інвестиційної привабливості країни, усуненню зайвих бюрократичних процедур і зменшенню рівня корупції.

За матеріалами Міністерство економічного розвитку і торгівлі України

Бухгалтер 911 наголошує: зміст авторських матеріалів може не співпадати з політикою та точкою зору редакції. Серед авторів матеріалів, що публікуються, є не лише представники редакційної команди.

Викладена інформація в конкретній публікації відображає позицію автора. Редакція не втручається в авторські матеріали, не редагує тексти, тож не несе відповідальності за їх зміст.

Коментарі
  • Oleg7
19.03.18 08:56

Изначально было ясно, что это очередная никому не нужная отчетность. ТРИ раза уведомлять о дате приема на работу: в отчете по ЕСВ, в 1ДФ и еще в этом добавочном. Цирк.

Відповісти
  • Лара
19.03.18 17:04

Oleg7,ну почему не нужная? Задним числом принять возможность забрали

Відповісти
  • Марийка
19.03.18 09:05

 да неужели!

Відповісти
  • Oleg7
19.03.18 09:09

Подобных проектов немеряно висит в Раде ожидающих рассмотрения. Например, скоро год законопроекту по уменьшению штрафов по труду http://w1.c1.rada.gov.ua/pls/zweb2/webproc4_1?pf3511=61864 Так что пусть лучше говорят, когда фактически примут закон.

Відповісти
  • Ирина
19.03.18 09:33

Какие молодцы. Сначала ввели эту никому не нужную бумажку, теперь отменили, и типа упростили, и типа что-то делают. Учитесь, как создавать видимость деятельности

Відповісти
  • ННД
19.03.18 19:37

Ирина, не відмінили повідомлення

Відповісти
  • Ксенія
19.03.18 15:50

Ирина, думаю що і премію випишуть до Пасхи собі.

Відповісти
  • Марийка
19.03.18 10:29

Ирина, это не видимость деятельности, а диагноз - СИБУРДЕ называеться (синдром бурной деятельности)

Відповісти
  • Татьяна
19.03.18 09:36

Скажите, кто-то смог сегодня войти в кабинет?

Відповісти
  • Небо
19.03.18 11:28

Татьяна,зашла без проблем с первого раза через мозилу.

Відповісти
  • Сомневающийся
19.03.18 09:51

А почему только предлагают, чтобы было "наличие высшего специализированного образования у лиц, которые разрабатывают градостроительную документацию, осуществляют архитектурное и инженерно-строительное проектирование, технический надзор, экспертизы, обследования и инжиниринговую деятельность в строительстве"? А о себе, любимых, но тупых, забываете: для тех, кто разрабатывает законы, осуществляет их принятие, руководит министерствами – им что, не нужно высшее образование? Получается, что не нужно. Главное для них: уметь быстро менять выражение лица с каждодневного тупого на якобы умное, с повседневно-наглого на простоватое с маской заботы о человеке. Чтобы хотя бы 70% е"%:ища помещалось в телеэкран, чтобы не было совести, а язык был подвешен и можно было каждый день врать о "любви" к простым гражданам... Образование тут не нужно. Раньше, когда говорили о плохом воспитании и образовании говорили: "его улица воспитала", "его тюрьма воспитала". Сейчас лично для меня их "воспитание в ВР или в кабмине" означает, что человек достиг "вершины" нравственного и умственного падения – это уже мастер подхалимства, тупости, наглости, цинизма; ас лжи, профессионал по ошибкам, гуру коррупции. С такими людьми нельзя дружить и опасно "ходить в разведку": с милой улыбкой предадут...

Відповісти
  • @@@
19.03.18 12:37

Абрам купи козу. Тяжело ? Ох, тяжело. Продай козу. Легче стало ? ? ?

Відповісти
  • бурундук
19.03.18 12:42

купи козу--продай козу....Ух как хорошо стало

Відповісти
  • Гамма5
19.03.18 14:04

Сколько бы коз мы не покупали и не продавали бы- законы все равно будут писать непрофессионалы, а вернее люди, которые хотят считать себя профессионалами таковыми по сути не являясь!!! Но мы увы таких выбираем.... и будем выбирать пока не изменять закон о выборах- когда мы сможем их на любом этапе отозвать, если нам не понравится то, что они делают... НО тут есть и вторая сторона медали- они красиво умеют замылить нам глаза.... Своими необъятными лицами впериваясь в телевизор они умеют уговорить нас, что нам так будет лучше... Уговорили же на реформу пенсионной системы где сейчас 40 лет стажа- это понижающий коэффициент 0,4 для расчета пенсии!!!!

Відповісти
  • Angel
19.03.18 15:33

У нас вибору немає, це тільки видимість з їхнього боку  "делать государственные дела". А по суті  ми знаходимо потрібний шлях при будь-якому законопроекті, іначе ніяк. Так достали ці "умніки при владі", а самі такі недалекі, що це просто капець.

Відповісти