Сайт для бухгалтерів №1 в Україні

Отримуйте
новини поштою!


21.03.18
11036 9 Друкувати

Безповоротна фіндопомога: що з податком на прибуток

Лист ДФС від 06.03.2018 р. № 894/6/99-99-15-02-02-15/ІПК.

Фінрезультат збільшують на суму перерахованої безповоротної фінансової допомоги особам, що не є платниками податку (крім фізичних осіб), та платникам податку, які застосовують ставку 0%. Виняток становить безповоротна фіндопомога, перерахована неприбутковим організаціям.

Якщо кошти перераховують на користь неприбуткової організації, формують різницю. Так, фінансовий результат збільшують на суму коштів, безоплатно перерахованих протягом звітного року неприбутковим організаціям, у розмірі, що перевищує 4% оподатковуваного прибутку попереднього звітного року.

За матеріалами Головбух24

Бухгалтер 911 наголошує: зміст авторських матеріалів може не співпадати з політикою та точкою зору редакції. Серед авторів матеріалів, що публікуються, є не лише представники редакційної команди.

Викладена інформація в конкретній публікації відображає позицію автора. Редакція не втручається в авторські матеріали, не редагує тексти, тож не несе відповідальності за їх зміст.

Коментарі
  • 777
21.03.18 08:44

Кто то что то понял

Відповісти
  • Ната
21.03.18 10:25

Набор слов,ничего не поняла. Перечислил-доход, разница ..О чем они? 

Відповісти
  • Балу
21.03.18 11:10

лучше читать само письмо, потом понять, считаете вы разницы, или нет.....ну и обратить внимание, что консультация индивидуальная :-)

Відповісти
  • Бух
21.03.18 12:15

Если фин.помощь перечисляется плательщику налогу на прибыль, ничего корректировать не нужно

Відповісти
  • финмин
23.03.18 17:55

Бух, речь не просто о фин помощи, а о безвозвратной. безвозвратная относится на фин.рез-т.

а теперь скажите, если ее перечислить (подарить) плательщику налога, то значит можно отнести на расходы или нужно корректировать разницей?

Відповісти
  • Алла
21.03.18 12:49

Я так понимаю, что перечислив безвозмездную помощь, например, благотворительной организации, в сумме до или равно 4% прибыли прошлого года, можно относить на затраты и не корректировать результат, а, если больше 4%, то сумму превышения нужно прибавить к финрезультату. Правильно?

Відповісти
  • Алла
21.03.18 12:53

Бух, почему "не нужно"? Это же не возвратная, а безвозвратная помощь?

Відповісти
  • Мари
21.03.18 15:17

Как насчет малодоходников? кот.ничего не корректируют.

Відповісти
  • )
21.03.18 21:33

Мари, они ничего не корректируют)

Відповісти